Fidye Virusu Kaldırma Yardım Edin

bedizci
Daimi Üye
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Arkadaşlar herkese merhaba

Bilgisayarıma Fidye virüsü girdi ve tüm dosyalarımı herşeyimi .ygkz ile şifreledi hiç bir dosyamı açamıyorum. Çocuğumun doğum fotoğrafları, videoları, world ve excel iş dosyalarım her şeyim i kilitlendi. Çoğu kanalda çözüm aradım fakat bulamadım. Hayatımı şifrelediler düşündükçe çıldıracağım sinirden ağlayıp duruyorum arkadaşlar. Çok fazla teknik bilgimde yok yetersiz kalıyorum. bir kaç program ile kriptolamayı kaldırmaya çalıştım fakat online şifreme var çözülmesi imkansız gibi bir uyarı alıyorum ( this ID appears to be an online ID, decryption is impossible ). Arkadaşlar iş ile ilgili herşeyi geçtim kızımın doğum ve bebeklik fotoğrafları var evlilik fotoğraflarımız var bunlar çok özel ve önemli şeyler. Ne yapabilirim çok çaresizim. Yardımcı olacak bilgisi olan biri var mı acaba?

fearof
Forum Ustası
BURASI gibi bir yerden profesyonel destek alabilirsiniz.

İyidir kötüdür bilmiyorum ama bu tarz durumlarda profesyonel veri kurtarma merkezlerinden yardım alınması iyidir diye düşünüyorum.

Tabbi ki işin ücreti boyutuda ayrı bir sorun.

Birde BU VİDEO yu izleyin belki yardımcı olur.

Son düzenleme:
bedizci
Daimi Üye
Arkadaşlar merhaba,

Cidden wardom gibi bir kaynak da bu mevzunun çözümünü bilen biri yok mu? :(