Fikrimin İnce Gülü - Amatör Kaydım [ BANA AİT ] | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Fikrimin İnce Gülü - Amatör Kaydım [ BANA AİT ]

Snappy

Forum Kalfası

Selamın aleykum wardom ailesi, dün ufaktan bir kayıt yapayım dedim youtubeye attım. Sizlerle de paylaşmak, fikirlerinizi almak istedim.. İyi seyirler :)

Y

yükü

Misafir Üye
Güzel şarkı ve güzel yorum :)

Başarılarının ve çalışmalarının devamını bekleriz..

Anlaşılan o hatun bayağı bi etkilemiş seni :D

Snappy

Forum Kalfası
Hepinizin güzel yorumları için canı gönülden teşekkür ederim, sağolun.. Beğendiyseniz ne mutlu :)

Güzel şarkı ve güzel yorum :)

Başarılarının ve çalışmalarının devamını bekleriz..

Anlaşılan o hatun bayağı bi etkilemiş seni :D
Gram üzülmüyorum ki üzerime düşeni yaptım ben kaybeden o, ona mutlu bir hayat sundum istemedi keyfi bilir :) Teşekkür ederim :)

isoFRM

Forum Ustası
Güzel söylemişssin ağzına sağlık.

bende elektro klasik almıştım 2 senedir dekor olarak odamda duruyor netten fiyatına bakayım dedim :) 200 gayme vermiştim 280 olmuş fiyatı :) gitmiştim bide öner yavuzun setini almıştım 3 dvd ne zaman başlasam diye düşünüyorum valla

bu model :)

Snappy

Forum Kalfası
güzeldi....
yolun açık olsun....
Teşekkür ederim sağolasın :)

Güzel söylemişssin ağzına sağlık.

bende elektro klasik almıştım 2 senedir dekor olarak odamda duruyor netten fiyatına bakayım dedim :) 200 gayme vermiştim 280 olmuş fiyatı :) gitmiştim bide öner yavuzun setini almıştım 3 dvd ne zaman başlasam diye düşünüyorum valla

bu model :)
İdare edilecek bir gitar, öğrenci gitarı :) Öğren vallahi, enstrüman bebek gibidir, onu sevgiyle çalacaksın, ona aşık olacaksın ki sanat olsun. Çok seviyorum müziği, sıkıntılar hallolsa alıp başımı gidicem de müzik adına, hayırlısı olsun.. Başla bence bir an önce :)