Flash Effect Maker PRO 501 FULL

secret ++

Forum Kalfası
~ ` Flash Effect Maker PRO 5.01 ` ~

~~ Program Bilgisi ~~
Sürüm: 5.01
Boyut: 55.8 MB
Dil: Ingilizce
Sunucu: Hotfile.com + Fileserve.com
Durum: Yüklendi
Programin Özellikleri;

Flash Effect Maker, flash tabanlı web siteleri veya banner yapmanıza yardımcı olacak bir çok aracı içinde barındırır. Webmaster'ların kullandıkları bir çok özelliğe sahip olan bu flash efekt hazırlayıcı program sayesinde daha profesyonel web siteleri yaratabilir. İstediğiniz flash'ları istediğiniz şekilde renklendirebilir, efektlendirebilirsiniz.

Kişisel web siteniz için hazırladığınız şablonda arkaplan resmi olarak kendi resminizi kullanabilir, ve o resmin istediğiniz bölgelerini flash ile efektlendirebilirsiniz. Daha bir çok özelliğe sahip olacağınız bu program ile flash menüler hazırlamak da çok kolay ve çok daha zevklidir.

Flash Effect Maker Pro programı kolay kullanımı ile birkaç dakikada değişik banner,font ve efektleri kullanarak eğlenceli ve profesyonel animasyonlar hazırlayıp sitenize ekleyebilirsiniz.Birbirinden güzel yazı, font, slayt, ve daha birçok efekt barındıran bu program cok guzel flash banner ve websitesi tasarlayabileceğiniz güzel bir program.Bu versiyona birçok yeni template, buton, banner ve movie clipler eklendi.Hazırladığınız flashları exe haline ,kendinden izlenebilir uygulamaya,dönüştürme özelliği eklenmiş.

Flash Effect Maker PRO 5.01 (FULL)

Hotfile.com Linki

Kod:
http://hotfile.com/dl/59703665/1586f3c/FSEFMKPRO.5.01_secret_.rar
Fileserve.com Linki

Kod:
http://www.fileserve.com/file/EMXaSas/FSEFMKPRO.5.01_secret_.rar