Forum kullanıcılarının dikkatine

necdet35
Co-Admin
Site Yetkilisi
Ülkemiz hassas bir dönemde ve olağanüstü hâl uygulanmakta bu şartlarda internet ortamı mercek altına alındı sosyal paylaşım siteleri forumlar bloglar sürekli taranıyor çok yakınım sosyal paylaşım sitesindeki bir basit paylaşım sebebiyle mağdur oldu 24 saati yıpratıcı bir şekilde geçti yani savcı karşısına çıkana kadar.
Sizlerden ricam kendinizi ve arkadaşlarınızı riske edecek paylaşım ve yorumlardan uzak durun en ufak ihbar kapıda polisle neticeleniyor.
Gereken hassasiyeti göstereceğinize eminim.
Saygılarımla

nesta_34
Super Moderator
Site Yetkilisi
Evet dediğine katılıyorum...

tayyipçiler iş başında...

İnternette Milliyetçileri fetö cü diye yaftalayıp zindanlara atmak için ellerinden gelen kalleşliği namertliği yapıyorlar...

Bunlarda Allah korkusu yok...

Burada en önemli görev size düşüyor...

Dün ve bugün fetö ye karşı fikirleri belli olan vatanseverleri fetö cü göstermeye çalışan akpkk lılara izin vermemelisiniz...

Yoksa iki dünyada da vebali sizin üzerinize kalır...

Necdet ustam ne demiş sen ne demişsin ?

Herkes mesajlarına ,ve yazdıklarına dikkat edecek...

Herkes fikir ve düşüncesinde özgürdür...

Ama forumlar ortak kullanım alanı olduğu için bazı frenlemeler ve kısıtlamalar yapılmalı ki ,benim yazdıklarım yüzünden bir başkasının başı belaya girmesin...

Veya...

Senin yazdıklarından bir başkasının hakkı gaspedilmesin...

Bu vesile ile ..

Akp'ye sevmeyebilirsin....Ki...Sevmek zorunda değilsin...

Co admin necdet ustanında belirttiği gibi hassas bir dönemden geçiyoruz ve her yazı her satır inceleniyor...

Bu sebeple "akpkk" söylemlerinden vazgeçmen forum selameti açısından elzemdir...

Anlayışın için teşekkür ederim

BedliS
Forum Ustası
korku ne güzel bir şey :D Demokrasinin bu yönünü çok seviyorum. İki kurt bir kuzu öğle yemeğinde ne yiyeceğini tartışıyoruz. İyi ki kurtlar bu ülkeye hakim mi desem :D

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
korku ne güzel bir şey :D Demokrasinin bu yönünü çok seviyorum.
Bunun adı demokrasi değil. Şayet demokrasiyi özümsemiş ve yaşıyor olabilseydik, bu tür uyarılara hiç gerek kalmazdı.

Sen, bu yönünün seviyorsun. Ama bu yönünü sevdiğin şey demokrasi değil.

Bunu da bilmeni istedim :cool:

dr-sim
Cool Üye
merhaba,

adminimizin böyle bir uyari yapmasini doğru buluyorum,cok hâklidir,
fakat kullandigi bir sözcüğe takildim ki ,ayni kullanimi pekcok yerde goruyorum,bu kullanima değinmek istedim..

"HASSAS DONEM" deniyor, hayir hic de hassas donem değildir,hassas donemden falan geçiyor değiliz,
geçtiğimiz donemin adi " KİYİM, KORKU,FİRSATCİLİK, BENDEN OLMAYANİ HARCAMA vs " OLABİLİR ama asla bir milletin yasayabilecegi bir hassas donem olamaz.
gene hep söylediğim gibi kavram kargasasi yasayan vatandaslarim gene,demokrasi kavramini yanlis ,onlardan istenilen sekilde yanlis anladılar.velev ki demokrasi ile korku gibi hic bağdaşmayacak kavramlari bir arada kullnanmalari bu tezimi doğruluyor.
ben lisedeyken fem dersanesine gittim,cemaat dersanesine...beni ve ailemi asla etkileyemediler ,kandiramadilar cunku biz haci hoca molla değil ,tek bir lider tanidik ,ona inandik yolumuzdan sapmadık...ama arkadaslarim vardi, kananlar ,inanlar ,muhtaç olup ,bunalimda olup ,tutar dal arayip bu uzatilan tek dala inanan saf temiz arkadaslarim vardi...onlarin dogrultusnda tercih yapanlar,onlarin universitelerine giden ,onlarin istediği gibi giyinmeye başlayan arkadaslarrim vardi,gerçekten kandirilan arkadaşlar....bugünlerde hep onlari düşünüyorum....baslarina ne geldi eger geldiyse onlar da KANDİRİLDİK deseler ,kurtulabilirler mi??
ama yook...fatura birilerine kesilecek,gunah keçisi bulunacak...ve benim kavram kargasasi yasayan vatandasim ,partisinin koskoca adamlarinin kandirilmasina inanacak ,ama sozunu ettiğim gerçekten kandirilan insanimiza acimayacak.onlar harcanirken dogranirken zevk alacak,bunu biliyorum...
iste hep söylediğim kavram kargasasi...birini affedecek otekini affetmeyecek...birine hosgoru otekine ofke duyacak...eger ki gerçekten bu kavramlari tanisaydi ,bunlarin insan seçmeyecek ,insan sınıflamayacak kavramlar olduğunu,demokrasinin ne olduğunu ,demokrasinin içinde hangi kavramlari tasidigini bilecekti.

asil konuya dönersek tekrar adminin bu sozcugu kullanmasini kinamiyorum ,yurdumun tamamminda kullanilan bu kavrami kritik etmek istedim sakin kişiselleştirmeyin lütfen.
iyi aksamlar.

Son düzenleme:
necdet35
Co-Admin
Site Yetkilisi
korku ne güzel bir şey :D Demokrasinin bu yönünü çok seviyorum. İki kurt bir kuzu öğle yemeğinde ne yiyeceğini tartışıyoruz. İyi ki kurtlar bu ülkeye hakim mi desem :D
Korku demeyelim< Bok yoluna kurban gitmek > kavramı daha uygun ;)
Kimsenin böyle bir deneyim yaşamasını istemem onun için sanal alemde donkişotluk yapmak gereksiz ne kendinizi ne de arkadaşınızı mağdur etmeyin.