Free proxy Yoluyla Bedava internet varmış ?

1. DualCoree

DualCoree Forum Ustası

Biraz arastırma ve duyumlarıma göre türkcell avea vodafone için bişeyler yapıyolar ve free proxy ile ilgili bunlar. O link ile bedava internete girebiliyormusuz denedim dogru gercekten calıstı kendime özel bişey nasıl yapabilirim bedava internete girmek için bilgisi olan varsa wardom için de acarız bi tane :p ?

2. Ezio Auditore

Ezio Auditore Daimi Üye

3. LavellaBelaya

LavellaBelaya Çırak

Arkadaşın Dediğini Şöyle Açıklıyım Şimdi 0.faceye Girdiniz Bi Sayfayı Beğenlerdensiniz Sayfada Turkcel İçin Bedava İnternet : 195.125.96.41.freeproxy.... Avea : 195.125.96.41.freeproxy.... Vodofone : 195.125.96.41.freeproxy.... Yazıyor Diyeliyem Hattınız Turkcell Turkcell İçin Olan Proxy'e Tıklıyorsunuz Face Size Soruyor 0.Faceden Çıkıyorsunuz Ek Ücret Ödeyebilirsiniz Diye Ama Sizin Kontörünüz Yok Proxy Sitesine Giriyorsunuz Bir Url Kısmı Var Orda Oraya ''facebook.com'' Yazıyorsunuz Sitede Sağ Tarafta Go Diye Bir Kısım Var Go'nun Üstüne Gelip Onaylıyorsunuz Sonra Videolu Resimli Facebook'a Bedava Girmiş Oluyorsunuz Yardımcı Olmak İsteyenler Arkadaşa Bu Anlattığım Yol Üzerinden Yardımcı Oabilirler :)

4. DualCoree

DualCoree Forum Ustası

Evet bunu biliyorum. İşte soru bu Ben bu proxy i kendime özel yapmak istiyorum.

LavellaBelaya

Dedigin şekilde yaptıgımızda durmadan reklam falan cıkıyor ama bunun mantıgını söylerse biri free proxy ile net e nasıl girebiliriz kendimize özel reklamsız bişi yapabiliriz buda = Telefonu pc ye baglayarak modem olarak gösterip net e bedava pc den de girebiliriz

5. IBot

IBot Cool Üye

bence hiç uğraşmayın 8 tl'ye GPRS hızında sınırsız ınternet ve 30 tl ye de 4 gblık wınn gayet makul :)

6. LordVader

LordVader Daimi Üye

Dostum fikir güzel :) modem yapıyodum ama bedavası off off :D

7. wersage

wersage Çırak

KARDESLERIM BEDAVA INTERNET VAR :d SIMDI KONU ACACAGIM AYNI BOLUME

8. yarseli

yarseli Çırak

aradan bir yil gecmis kimseden ses yok galiba cozumunu bulamadi arkadslar

9. resul060606

resul060606 Çırak

aradan yine 1 yıl gecmis cozumu yok her halde ama 2 tane hattım var birinde 2010 dan kalan 7.99 tl lik (simdi 9.90) internet paketi olmayan hatta proxy olmuyor cozumu yok herlde 9.90 devam cokta memnunum mail islerimi gördugu icin hızda onemli degil :)

10. Berk_xxxxx

Berk_xxxxx Çırak

çalışıyor bu işlemle yazışıyorum hatta

11. mty2147

mty2147 Çırak

çook çokk shcnvjghsgdhcbbjg teşekkürler

Yükleniyor...