Fring 401 Son versiyon | Online sesli görüntülü chat programı Msn, skype,Icq

1. manyaksx

manyaksx Banned

Telefonunuzun internet bağlantısını kullanarak, arkadaşlarnız ile Skype ®, MSN ® Messenger, Google Talk ™, ICQ, SIP, Twitter, Yahoo! ™ ve AIM ® dahil olmak üzere tüm favori sosyal ağlar üzerinde iletişim kurabilir, online konuşabilirsiniz. Müzik için Last.fm, Facebook'ta ne olup olmadığını kontrol etmek için ve Gmail ™ lerinize bakmak için harika bir uygulama.

Uygulama yukarıdaki sosyal chat programları ile iletişim saglayabiliyorsunuz. Örnegin biliyorsunuzki skype'ta görüşmeli arama yapamıyoduk veya diger sosyal aglarda, işte bu program o derdi sonlandırıyor. Konuşma , mesajlaşma, müzik dinleme, dosya tarasfer etme gibi bir çok multimedya özelliği içinde barındırmaktadır.

Aşagıda programı verdim.Yüklerken 2 ayrı dosya birde yükleme yapar.Yani önce programı yükler daha sonra analiz eder eger voip destegi yüklü deilse onuda yüklüyor.Yani size bişey bırakmıyor.

Yüklendikten sonra fring'e üye olmanız gerekiyor.Üye olmadan program açılmıyor.Üye olduktan sonra örFring 3.40 s60v5 için Online Bedava konuşma / Skype, Msn ,Icq vs.. Detaylı Anlatım skype için skype adınızı ve şifrenizi girip skype agını telefona yüklüyor aynı şey diger aglar içinde geçerli.Daha sonrası istediginiz görüşme agına girip arkadaşlarınızla çok rahat bir şeklde ister yazılı ister , konuşarak chat yapabiliyorsunuz.

Symbian S60 v3. (OS v9.1, 9.2, 9.3) İçin Tek tek yükledim hangisini istiyorsanız indirip kurabilirsiniz..
    İmza isteyebiilir LÜtfen imzalayıp yükleyin...

Yükleniyor...