Galatasaray, Sigthorssonu renklerine bağladı.

sagacious
Genel Moderator
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Transferin son günlerinde hareketli saatler geçiren Galatasaray'ın Kolbein Sigthorsson'la anlaştı.

Orta saha takviyesinin yanısıra bir de forvet hattına transfer yapmak istediği bilinen Galatasaray, aradığı ismi Nantes'da buldu.

Goal Türkiye'niin edindiği bilgilere göre Fransız ekibinde forma giyen Kolbein Sigthorsson'un transferini büyük ölçüde tamamladı.

İSTANBUL'A AYAK BASTI

Fransa'da sağlık kontrollerinden geçen Sigthorsson, satın alma opsiyonuyla birlikte bir yıllığına kiralık olarak transfer edilecek. Golcü oyuncu, gece geç saatlerde Atatürk Havalimanı'na geldi. Taraftarlarla fotoğraf çektiren oyuncu, daha sonra havalimanından ayrıldı.

Geçen sezon Nantes formasıyla 21'i ilk 11'de olmak züere 29 resmi maçta görev alan 26 yaşındaki oyuncu dört gole imza atmıştı.

kaynak

-JoseJosef
Editor
Ereni beğenmiyoruz diye söyleniyoruz, üstüne bide erene yedek almışlar.

Euro 2016 da ki gibi oynarsa iyi, yoksa pek bi beklentim yok.

Hayırlı olsun.

Bgk
Elit Üye
chedjou konusunda doğru yaptılar

transferde doğru hareket ettiler

levent nazifoğlu gayet başarılı

tek sıkıntı çok geç kalındı

selçuk benim en sevdiğim adamdı ama artık teşekkür edilmeli çünki sneijder olduğu yerde selçuk oynayamıyor
yazık trabzon çetesinden bir o kaldı

sol bek yedek yok düşündürücü olan o hakan altarnetif olabilir ama artık orada oynayacak gücü yok

ama gönlüm 4 - 4 -2 yada 4 - 3 - 1 -2 olmasından yana

Galatasarayımıza hayırlı olsun :)

kolaydanzora
Çırak
Çok doğru bir seçim.Bence galatasarayda bu sezon iş yapar.Basit oyuncu basit oynuyor.Gelene vurur gol yapar.Erenden daha iyi olduğunu düşünüyorum