galaxy s3 mü yoksa meşhur 4s mi

Samsung mu iphone mu

• s3

Votes: 42 73.7%
  • 4s

Votes: 15 26.3%

• Toplam oy
    57
Zer0Toleranc3
Forum Kalfası
Benim düşüncem samsung almandan yana , arkadaşım 2-3 ay önce galaxy s II aldı gayet memnun ve bende samsung kullanıyorum hemde daha sağlam oluyor samsung.

Randomen
Cool Üye
tabikide 4s. Zira 800 mhzlik işlemcisi ile 1.5 ghzlik amiral gemisini alt ediyor. Bunun sırrıda optimizasyonda saklı. sırf bunun için 4s.

AdrenaLiN_
Forum Ustası
bence üst seviye telefon almak zengin işi şu an görüyorum da bir çok kişinin elinde iphone 4s-4 samsung s2-s3 var benim kullandığım cihazı 500 TL aldım. bu cihazların açtığı her uygulamayı açıyor :D işletim sistemlerinde çok gelişen bir durum yok sadece donanıma para veriliyor kamera ,video gibi

şimdi almak dert değil alınıyor ama borcu bile ödenmeden iki model üsttü çıkıyor :D

hepsi hikaye foto ve video için alırım bir slr makine 500 TL lik bir tel aynı işi daha fazlası ile görüyor :D

- Yönetici düzenlemesi: :
LordVader
Daimi Üye
4s kullandım ve şuan elimde s3 var kesinlikle s3 ü öneririm ama s2 vs 4s dersen 4s i öneririm s3 fazlasıyla hızlı şimdi iphonenin bi adı var 5 çıkınca 5 i öneririm ve çıkmasına az kaldı bekle derim ama web performansı ve rahatlık , oyunlar vs vs bunlar dikkattini çekiyosa iphone alma zira ekranı küçük ve istenilen zevki vermiyo tabi android in açık kaynak ve daha özgür olmasını hesaba katmıyorum bile.

Kısacası s3

KIZAGAN
Forum Kalfası
kesinlikle ve kesinlikle s3 alınız..

Özellik bakımından s3 ün yanından bile geçemez ıphone 4s..

Elma'ya o kadar para vermeyiniz yazık.. :)

PReSCoLD
Forum Ustası
Şu anda piyasanın en iyi 2 telefonu Samsung Galaxy SIII ve HTC One X ikisinden birin al kesinlikle pişman olmazsın.
iPhone a kötü telefon demiyorum ama üstteki iki telefona göre sönük kalıyor.

51_NigDe_51
Çırak
sadece bluetooth icin galaxy 3 derim :D iphonede bluetooth yok ne kolayca sarkı atabiliyorsun nede cekdigin resmi baska bir telefona gonderebiliyorsun saf bunun icin gene galaxy derdim :D en basıtınden :D

fearless19
Forum Kalfası
Peki SIII unde arayuzu Iphone'lar gibi kolaymi?
Yani menusu olsun uygulamalar arasi geçişi falan olsun Iphone gibi rahat mı?