Game of Thrones | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Game of Thrones

0x0001

Forum Ustası

Bilgi :Efsanevi Westeros topraklarını kontrol edebilmek için 7 soylu aile savaş vermekte, politik ve cinsel entrikalar çevrilmektedir. Bu aileler arasında, Stark, Lannister ve Baratheon aileleri öne çıkmaktadır...

Westeros kralı Robert Bratheon, eski bir arkadaşı olan Eddard Stark'a sağ kolu olması için teklif götürür. Eddard, kendinden önceki sağ kolun öldürüldüğünden şüphelendiği için, bu olayı araştırabilmek adına teklifi kabul eder. Sonra ortaya çıkar ki birden fazla aile tahta göz dikmiştir.

Büyük denizin diğer tarafında ise, asırlardır hüküm süren ve Baratheon ailesi tarafından tahttan indirilen eski Targaryen ailesinin sağ kalan üyeleri de tekrar yönetimi ele alma planları yapmaktadır. Bu ve Greyjoy, Tully, Arryn, Tyrell ailelerinin de bulunduğu bir savaş başlar. Bunlar olurken, kuzeyde ise, eskilerden kalma bir kötülük uyanmaktadır. Savaş ve politik kargaşaların ortasında, insan ırkı ve bu dehşet karşısında duran tek şey ise, kendini dünyadan dışlayıp, kuzeyde kaybolan Gecenin Bekçileri'dir.

Şu an 2 bölüm yayınlanmış durumda. böyle film/dizilerden hoşlananlar için iyi bir dizi.

iyi seyirler.

AdrianGordon

Forum Ustası
adam gibi bi sawaş yapmadılar be dizide sezon finalide güzel değildi
çok merak ettiğim beyaz yürüyenler bakalım yeni sezonda görücez kış geliyo :) kitap serisini okumak isterim

- Yönetici düzenlemesi: :

AdrianGordon

Forum Ustası
bence bu edark starkın oğullarının ikisi p.ç çünkü şimdi kuzey topraklarının kralı olan oğlu kıwırcık saçlı gece bekçilerine katılan oğlu(p.ç olan) buda kıwırcık saçlı küçük olan düz saçlı ama..edark stark da karısıda düz saçlı nasıl olduda kuzeyin kralı kıwırcık saçlı doğdu

SawkatiL

Daimi Üye
Sorma hocam ya ben o arada 10 dizi 100 e yakın film izlerim. :D
Yalnız Eddard Stark'a yazık oldu ilk sezon da yolladılar güzelim rolü.
Kimlere dert yanıp kimlere iç dökeceğimi bilemedim(O sırada derdime derman olacağını düşündüğüm kişiler Fatmagül'ün suçu ne,iffet gibi diziler izlemekle meşgullerdi...)

shoq

Forum Ustası
2. sezonunu başlayana kadar unuturuz zaten..
O son bölümdeki kızın ejderhalarıda hiç güzel gelmedi bana
He bide sanki
Sibel Kekilliydi demi o kısanın manita :D
Çok benzettim :p