Gila 1540 Zıkkım içesiceler

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
ulubatlı hasan efendiye ( dedemden sevgilerle ) ibaresini koymayı ihmal etmeyin.

üç gün peş peşe foruma girerse, çimen gibi yeşertiriz yeniden :)

Tuva
Forum Ustası
Milli duruşu olmayanların milli bir şeylerden bahsetmesi kadar komik bir durum olamaz herhalde. Hele ki milleti etnik ırkçılık yaparak parçalara ayıran ve milletin ırklarını son 7 yıldır say say bitiremeyen AKP zihniyeti ağzına milli kelimesini alması kadar tezat bir durum olamaz. Gerçi yarın bir gün tam tersinide söyleyebilirler şaşırmayın. Sürekli yaptıkları şey bu. AKP'nin kendisi zaten küresel yani kapitalistin dibidir. Milli ve AKP biribirne tezat sözcüklerdir. Bakınız: Türklüğü bitireceğiz.

- Yönetici düzenlemesi: :
YazılımMimarı
Forum Ustası
Luzumsuz polemikler :) Ama Tayyip Erdoğan'a helal olsun.. Herşeyi ile tartışılıyorsa gerçekten etkili bir kişilik.

Milli içeceklerden birisi Ayrandır tabiki :))))

Sonuçta her kesim içebiliyor :p

TayfunS
Forum Kalfası
Ayranda vergiler artacakmış(yersen). Baksana bu sözler satışları patlatır. Şimdiden ayran üretimi işine gireyim.

kolonya
Forum Ustası
adam milletin sevdiği şekilde konuşuyor. o yüzden millet 3 seçimdir oyunu artırarak veriyor. şimdi 3-5 muhalif istedi diye ne dilini değiştirir ne de icraatini...

başbakanın deyişlerini ezberleyip eleştireceğinize, karşı argüman üretip duracağınıza muhalefet şeklini değiştirmeniz lazım. yoksa ''ossuruktan teyyare selam söyle o yare''

anlayacağınız lafla peynir gemisi yürümüyor. yürüseydi vay halimize...

ha birde vatanı sattı, pkk ile işbirliği yaptı, gemicik aldı gibi söylemleri millet yemiyor. kendi kendinizi kandırıp herkesin böyle düşündüğünüzü zannediyorsunuz ki orgazm gibi birşey herhalde, bunu zevkle yapıyorsunuz :D

gilacım seni severim bilirsin. eleştirilerim yapıcı olsun istiyorum. kısaca özetliyeyim.

yazdıkların ve anlattıkların artık tekerleme oldu canım benim ;)

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Tayyip bey BANA ZORLA BİRA İÇİRMEYE ÇALIŞMAK FAŞİSTLİKTİR demiş

Ben kendisine yıllar önce cevap vermişim

Hort zamanı

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Madem arada bir hort yapılıyor

Tam da pkk ya lanet okuduğumuz şu sıralara uygun bir konuyu da ben hortlatayım :)