Gila 3064 / ÖZÜR

1. Gila

Gila Moruk Moderator

Bırak öyle sanmaya devam etsin

Bir gün densiz çocuğun biri KRAL ÇIPLAK diye bağırır nasıl olsa

O günler çok uzak değil :cool:

Sülük operasyonu başladı :cool:

Valla arkadaşlar bir süre kusura bakmayın..

Yani bu sayfanın takipçilerinden özür diliyorum..

Şu yukarıdaki küpürün altına bir şey yazdım, sildim. Tekrar yazdım, tekrar sildim.

Yazıyorum.. Yazdığımı siliyorum.. Daha yumuşak yazıyorum..

Yok.. Olmadı.. Onu da siliyorum..

Şu ara maalesef hem her türlü hile hurdaya karışıp hem bir dünya oy farkı yemiş AKP'nin hışmına uğramak istemiyorum..

Boktan bir sebepten içeri girmek zoruma gitmez de, akp yi yalaya yalaya dili pütürleşenlerin perişan olduğunu görememek çok ağır gelir.

Bu yüzdendir ki, yazamıyorum..

Yazmak istemiyorum..

Çünkü rahmetli babam derdi ki; KORK ALLAH'TAN KORKMAYANDAN

Siz anladınız onu ;)

• Beğen Beğen x 7
    Son düzenleme: 12 Nisan 2019
  2. eflatunn

eflatunn Moderator

Ülkenin halini geldigi noktayı üzülerek izliyoruz ehtiyar. Kazanınca demokrasi kaybedince hile hurda. Yazma anlatma be ehtiyar. Neresinden tutsan elinde kalır, anlatırken utanır sıkılırsın.

• Beğen Beğen x 2
  3. Gila

Gila Moruk Moderator

Her akp yalakası ( akp ye oy veren demiyorum gözünle oku gö.....zünle değil ) yokluğu tadacak.

4. alpay29

alpay29 Super Moderator

ah devenin dikeni ah.....

5. Tarun

Tarun Ehli Keyf Wuser

Yıllardır 2007 den sonra yapılan tüm seçimlerde şaibe olduğunu söyleyip durduk ama inadına ah parti diyenler bize poh atıp durdu inanmak işlerine gelmedi

Son seçimle ne kadar haklı olduğumuz ortaya çıktı
    Yine minareyi çaldılar ama bu sefer kılıf uyduramadılar Allahtan İmamoğlu gibi biri vardı da oylara sahip çıktı kılıçtara kalsaydık adam kazandı deyip çekip giderdi

Herşey rağmen hala nasıl bu kadar oy alabiliyorlar hayret bi durum
    Rizeye bakıyorsun millet işsizlikten kırılıyor şubat ayında 10 tane temizlik işçisi için 13 bine yakın kişi başvurmuş ama yinede yüzde 70 fazla oy aldı

https://www.google.com/amp/s/www.ri...-icin-12-bin-571-kisi-basvuruda-bulundu/12288

Sakarya milletciyim diye geçiniyor ülkenin en önem silah fabrikası araplara peşkeş çekiliyor yüzde 60 yakın oy alıyor
    Diğer tarafta vekilin teki halka öküz diyor o yetmezmiş gibi mültecilerle alt alta üst üste yaşıyor acından nefesi kokuyor yine gidip ona veriyor

İşciyi çiftciyi hiç söylemiyorum
    Ama en güzelini yüzüklerin efendisi damat yaptı çarşamba günü açıkladığı paketle vergiyi tabana yayıcam dedi ve hepimize kol gibi geçirdi
    Hani hep makarası yapılırdı yakında bunlar nefes almaya da vergi koyarlar dedik ve sonunda ona da koydular
    BES zorunlu oldu kıdem tazminatı kaldırıldı buradan gelen para fona aktarılacak ve fon batmakta olan yandaş firmalara ucuz kredi sağlayacak
    Eğer bu yasalaşırsa kamu kurumları dışında yani el kapısında çalışan 40 yaşın altında ki herkes emekliliği unutsun

onu anca rüyasında görür

Ha bu arada her seçim sonu gelip burada koyduk mu yazan Duke ortalıkta gözükmüyor bari onun yerine bu sefer ben yazayım nasıl
    koyduk mu

Neyse fazla yazıp başımıza iş almayalım
    Bu bize müstehaktır
    Mısırdan gelen çürük soğanlara 8 lira verip yemeye devam

• Beğen Beğen x 1
Yükleniyor...