Gila 3079 / Aptallıkta zirvedeyiz

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.


Yok birader..

Aptal diyorum, kızanlar oluyor

Bu ülkede yaşayan insanların ciddi bölümü aptal

İnan, aptal olduklarını söyleyerek aslında onları kurtarmanın derdindeyim

Çok çok aptal deyip geçersin

Aksi taktirde toplumdan tecrit edilmesi gerekecek kadar tehlikeli, psikopat insanlar olduğunu söylemek abartı olmazBuyurunuz. Çukur dizisi

Takip edenler bilir, uydur uydur yaz bir dizi

Dizide adı Akşın olan kız, bir psikopat tarafından öldürülüyor

Kendisiyle pek ilgilenmeyen genç kocası da göz yaşı döküyor

Bunun, uydur uydur yaz bir dizi olduğunu bilmeyen yok

Yorumlara bakınca gerçekten son derece tehlikeli insanlarla iç içe yaşadığımızı siz de fark edeceksiniz


 
fearof
Forum Ustası
Kendini yormuşsun ihtiyar. Bak daha öncesinde bunlar var. Bu ne ki.

Dizilerdeki tiplemelerin gıyabında cenaze namazları kıldılar bu ülkede.


Örnekler aşağıda

Özel bir televizyon kanalında yayınlanan Kurtlar Vadisi dizisinin önemli karakterlerinden Süleyman Çakır, dizide öldürülüşünün 4. yılında bir hayranı tarafından gazete ilanıyla anıldı.

Kocaeli ve Sakarya'daki mahalli gazetelere ilan veren Tarık Bulut, Kurtlar Vadisi'nde Oktay Kaynarca'nın oynadığı Süleyman Çakır karakterini ölümünün 4. yılında andı.


Bulut'un verdiği ilanda, "Merhum Ziya Yılmaz'ın (Laz Ziya) damadı, Nesrin Hanımın eşi, Meral Yılmaz'ın eniştesi, Polat Alemdar'ın can dostu ve ortağı, Memati, Erhan ve Abdülhey'in arkadaşı, merhume Derya Çakır'ın ağabeyi, Seyfo Dayı'nın manevi yeğeni, Selvi Pusat'ın babaları, unutulmaz isim Süleyman Çakır'ın (Çakır) vefatını bundan 4 yıl önce (bin 461 gün önce), yani 8 Nisan 2004 tarihinde derin bir üzüntü ile öğrendik. Acımız büyük. Merhuma rahmet, eş, dost ve yakınlarına başsağlığı dilerim. Saygılarımla. Tarık Bulut (Bir yurttaş)" sözleri yer aldı.


İlanı veren Tarık Bulut'un, Sakarya'dan Kocaeli'deki mahalli gazeteyi telefonla arayarak, "Çakır ağabeyimi çok seviyorum. Onun için çok üzüldüm. Sakarya'daki yerel gazetelere de ilan verdim. Gücüm yettiğince Kocaeli'deki gazetelere ilan vermek istiyorum" derken, ilan ücretini banka havalesi yaptığı öğrenildi.
Milli Türk Talebe Birliğinden Süleyman Çakır Paylaşımı

Erdoğan'ın öğrencilik yıllarında gençlik kollarında görev aldığı MTTB resmi Twitter hesabı Süleyman Çakır paylaşımında bulundu. Paylaşımda, "İstanbul'un önceki dönem sefiri, Süleyman Çakır'ın aramızdan ayrılışının 15. sene-i devriyesinde sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz." ifadelerine yer verildi.

Çakır gibi gömdüler
'Breaking Bad'in dizi finalinde ölen kahramanı Walter White için cenaze töreni düzenlendi.

Çakır gibi gömdüler


'Breaking Bad' hayranları, geçen cumartesi dizinin geçtiği ABD'nin Albuquerque kentinde bir cenaze töreni düzenleyerek hayali kahraman White'a karşı son görevlerini yerine getirdi.

Çakır’ için saygı duruşu
“Kurtlar Vadisi” dizisinin kahramanı Çakır’ın ölümü nedeniyle, Adapazarı’ndaki bir halı saha turnuvasında saygı duruşu yapıldı.


16 Nisan 2004— Turnuvaya “Kurtlar Vadisi” adıyla katılan takımın oyuncuları, “Bu saygı duruşuyla dizinin senarist ve yönetmenine mesaj yolladık. Çakır öldü, bizim için dizi bitti” dedi.

Adapazarı’nda, Kurtlar Vadisi adlı diziden etkilenen bir grup, dizinin adını alarak katıldıkları futbol turnuvasında, dizinin kahramanı Çakır için saygı duruşunda bulunarak, yönetmeni protesto ettiler.

JENERİK MÜZİĞİ EŞLİĞİNDE MAÇ
Colesium Halı Saha’da düzenlenen, 25 takımın katıldığı futbol turnuvasına Kurtlar Vadisi adıyla katılan takımın oyuncuları, dizinin geçen bölümünde öldürülen Çakır için 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu. Maç, rakip takımın da zorunlu olarak katıldığı saygı duruşunun ardından, Kurtlar Vadisi’nin jenerik müziği eşliğinde başladı. Kurtlar Vadisi takım sorumlusu Nazım Aktürk, maç sonrasında yaptığı açıklamada, Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı ‘Çakır’ tipini çok sevdiklerini belirterek, “Çakır öldü, bizim için dizi bitti. Saygı duruşuyla, aslında onun ölümüne karar veren senarist ve yönetmene mesaj yolladık” dedi. Takım kaptanı Asım Kurucan da, Kurtlar Vadisi’nin yeni bölümünü hafta boyunca sabırsızlıkla beklediklerini anlatarak, “Ama Çakır öldükten sonra eski tadının olacağını sanmıyoruz” diye konuştu.
 
Son düzenleme:
Altunhan
Forum Ustası
Kurtlar vadisinii,Boğaz kesme sahnesi'nin ertesi gününde bu ülkede 6 kişinin boğazı kesildi.

Çok şaşırmamak lazım......
 
Üst