Gila 3178 / Neden verdin? | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Gila 3178 / Neden verdin?

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Kendi ağzıyla söyledi

ALLAH ŞAHİTTİR, NE İSTEDİYSE VERDİK

Aklınıza ne geldi?

Para pul

Çünkü; Şişeden cin çıksa, dile benden ne dilersen dese, bol bol para isteyeceğiz

Herkes kendi ihtiyacını ister

Amerikadaki vatansızın paraya ihtiyacı mı var?

( Hey gidi günler hey. Bir zamanlar Amerikadaki vatansız yazınca wardom üstüme yağıyordu. Beyin bedava)

Ne istediğini, neler verildiğini yeni yeni öğreniyoruz

Ne istiyon gülüm?

Milletvekili. Hakan Şükür falan

Köpeeen olur

Başka ne istiyon?

Bizim şakirtlere bakanlık falan. Bazı yasalar çıkartacaam da

Al istediğin kadar

Başka?

Hakim savcı falan lazım ama orasını dert etme. Sen bana vekil, bakan ver, gerisini ben hallederim keh keh

Programın nedir?

Eğitim, yargı, öğretmenler, subaylar

Ne için istiyordu bunları?

Adalet mekanizmasını ele geçirmek için

TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİ TEK KURŞUN ATMADAN YENMEK İÇİN

İşte.. Yeni yeni ortaya çıkıyor ki, bir gece yarısı birkaç bakan ve başbakan Recep Tayyip Erdoğan 13 dakikada bir kanun değişikliği gerçekleştirip, ordudaki subayları fetocu hakim ve savcıların kucağına oturtuvermiş

Türk silahlı kuvvetlerini yerle bir edecek kumpas yasayı kaşla göz arasında çıkartıvermişler

Yıllardır yanlış soru sorduk

Ne istedi, ne verdin dedik

Oysa doğru soru şöyle olmalıydı

NEDEN VERDİN?

Gerçi onun da cevabını ağzından kaçırmış bulundu

Aynı istikamete gittiğimiz için deyiverdi bir gün

Şu aralar siyasi ayak denildiğinde cinnet geçirmeleri bundandır

Gün gelecek, bir yürekli savcı çıkıp tarihe geçecek

Neden verdin sorusunu soracak

O gün geldiğinde mahkeme salonunda nasıl birbirlerini sattıklarına tanık olacaksınız

Az kaldı

Sabırlı olun

Ve son yazısını yazan Yusuf' tan bir daha haber alınamadı... diye bir haber çıkarsa şaşırmayın.

N3F3R

Forum Ustası
Hani bu takkesine zıçtığımın elemanını Amerikandan getirttireceklerdi, sayfa sayfa bir kamyon dolusu dosya falan filan göndermişlerdi, ne oldu da bu konuda ki sesler kesildi, yoksa seçim arifesini mi bekliyorlar. Muhtemelen seçimde tekrar ısıtıp oy toplamak için kullanacaklar

Son düzenleme:

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Ve son yazısını yazan Yusuf' tan bir daha haber alınamadı... diye bir haber çıkarsa şaşırmayın.
Şu ara baba oğul kutsal ruh ilişkileriyle milletten söke söke vergi toplarken Kızılay üzerinden Amerika'ya kaçırılan paralar herkesin dilinde. O yüzden benimle ilgilenecek halleri yok

Ben ciddi ciddi Trump'ın mal varlığını araştırırız tehdirlerini neden savurduğunu düşünmeye başladım ;)