GİLA-@Ntİ-TeRöR Konuya Bu İsimlerin Haricindekilerin Yazması Yasaktır

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Gila

Gila Moruk Moderator

soru cevap usulüne uyulmazsa bu tartışma kocakarı vıdıvıdısından ileri gitmez..

adam, tck 135 varsa var noolmuş diyor :D:D:D

örgüt yoktur ama mahkeme bitince olacaktır diyor :D:D:D

diyor da diyor..

sorulara cevap yoksa, tartışma da yok..

Sevgili smodlar..

sorulara cevap verilecekse, sorulara cevap verelim, konuyu genişletelim..

ama cevap verilmeyecekse, tartışmanın mantığı yok..

ben de diyorum ki; RTE örtülü ödenekten oğluna kıyak yapıp gemi aldı..

kanıt??

hele bir hükümetten düşsünler, yüce divana gidince divan gacırtıları arasında kesinleşecek :D:D:D

ya sorulara cevap,

ya da gel siyasete, basayım nasırına biraz oralarda..

2. EmilianoZapata™

EmilianoZapata™ Forum Kalfası

Sen Bunu Koca Karı Vıdı Vıdısı Olarak Görüyorsan O Senin Görüşündür Koca Karılığa Devam Edebilirsin Ben Öyle Değilim Kusura Bakma...

Kimin Neyi Cevaplamadığı Belli Bir Sayfa Yazı Yazarım Bir Cümlesine Takılan Birisin Sen Hep Açık Ararsın..

Hatırlarmısın Bir Konuda Ben Gila Bizzat Dedi Demişdim Birşey Yazmışdım Sen Onu İma Ettiğin Halde Beni Yalancı Olarak İtham Etmişdin..

Şimdi Aynı Duruma Düşdün..

Benim "tck 135 varsa var noolmuş" lu Bir Cümlemi Koy Buraya Bakalım Koyamazsan NAMERT sin Diyecem Ama Abest Kaçacak :)

Bekliyorum Seni Koyacaksın O Postumu "tck 135 varsa var noolmuş" Demişim Ben.. Koy Buraya..

Koyamazsan Zamanında Ben Yanlış Hatırladığım Ancak Senin Onu İma Ettiğin Bir Cümle Yazmışdım Sonradan Demişdim Öyle İma Ettin Yanlış Hatırlamışım Dememe Rağmen Forumda Bana Etmediğin Laf Kalmamışdı...

Aynı Durumdasın.. Eğer Buraya Koymazsan O Postu YALANCI Olaak İtham Etmeye Başlanacaksın..

Gel Gelelim Konuya..

Sen Diyorsun Yasalar Çerçeveside Bu Örgüt Yokdur..

Kırk Kere Söyletiyorsun Huyundur Senin Ama Olsun Ben Yine Söylerim..

Ecevit Açıklamadımı Zamanında ERGENEKON Adlı Örgütü.. Hemde Aynen Ergenekon Adıyla Resmi Bir Şekilde..

Gerçek Atatürkçü Ecevit Açıkladı Bunu Bu Örgütün Varlığını... Polis Teşkilatının Eksikleri Yüzünden Üstüne Gidilemediğini...

Yukarda 2 Kere Verdim Gerekirse Yine Veririm..

Ahada Buyur..

Sen İste Bin Defa Daha Koyarım...

Ben Ne Dedim Sana Yasa çerçevesinde Dava Sürdüğü İçin Yok Sayılabilir.. Ama Bu Örgüt Ecevitin Kendi Ağzından Açıklanmışdır Resmi Adıyla...

Ses Kayıtları, Belgeler, Darbe Planları vs. Bir Sürü Kanıt Var Ortada Bunları Görmemek 3 Maymunu Oynamakdır...

Buyursunlar smod Peker Gelsin GİLA Diyor Yasa Çerçevesinde Dava Devam Ettiğinden Yokdur Örgüt.. Bende Söyledim.. Ama Dinlemiyorki..

Ben Koydum Buraya Ecevitin Kendi Ağzından Biz Bu Örgütü Resmi Adıyla Açıklamışdık Dediğini Videosunu Koydum... Zamanında Bunu Koskoca Dönemin Başbakanı Açıklıyor...

Ama GİLA O Zamanlar Duvara Yazı Yazıp Diliyle Sildiğindenmidir Anlamam Yoksa O Dönemde Hiç Haber Alamıyormuydu Bilmem...

Anlaşılan Bu Düellodanda Sonuç Alınamayacak... Buda Aydın Doğana Benzemeye Başladı Adam Hem Vergi Rekortmeni Hemde Vergi Kaçakçısı :)

Konuyu Çarpıtma Ben Dava Devam Ettiği İçin Yokdur Denebilir Demişdim... Ama Ecevit Bunu Resmi Adıyla Açıkladı O Yüzden Ben Buna Yok Diyemem Orada Deliller Var Darbe Planları Var Korkunç Cinayetler Doğudaki Faili Meçhuller Susikastler Var.. Bunlar İspatlandı İhtiyar.. İddianamede Geçiyor Deliller Kayıtlar Tanıklar..

Kusura Bakma Bundanda Sonuç Alınamayacak Gibi Çıkmaz Sokağa Sürükleniyor Bu Konuda... Adam Gibi Seçelim Konuyu... Buna Herşeyi Tescilletecek Halim Yok Kıvırtmakdan Başka Birşey Yapdığıda Yok..

Yukardada Gördüğünüz Gibi Hem Sen şŞöyle Böyle Diyorsun Diyor.. Hemde Kendisi Sallıyor...

Ben İspatımı Koydum Ortaya Sana Başındada Dedim Somut Belge Ve Delillerle Gel Diye..

İnsanların Sesini Kayıt Etmek Hakkında tck Yasası Seriyor Önüme...

Sorarım Bu İnsanlarki O Ses Kayıtlarında Neler Geçtiğine Neden Bakılmıyor...

En Küçük Örnekle Susurluk..

Veli Küçükle Bazı Ergenekon Üyeleri Neler Neler Konuşuyorlar Hepsi Kayıtta...

Bunların Yasaya Uygun Yapılmadığını Bilemeyiz Belkide Mahkeme Kararı Alınmışdır Gizlice..

Ama Bu İnsanlar Ülkeye Kast Etmeye Çalışıyor Kusura Bakmayında Bunlara Birde Hak Hukuk Göstermek Ne Davasıdır Siz Düşünün Artık...

Ayrıca Şu Sınavlar Okul Bir Bitsin Allahın İzniyle Sen Gör Kim Kime Basıyor.. Pardon Kim Kimin Nasırına Basıyor ;)

Buyur Sendende Soru Alalım...

- Yönetici düzenlemesi: : 8 Mayıs 2009
  3. Peker

Peker Forum ustası

Soru cevap usulü devam ediniz.

Yarın akşam konuyu kapatıyoruz.

Son yorumlarınızı aktarınız artık.

Saygılarımla.

4. Gila

Gila Moruk Moderator

konu mecrasından çıktı..

böyle olması da doğal..

şurada sorulan üç beş tane soruya cevap verilmeyince

( buna gerçekleri yazmaktan çekinmek de diyebiliriz )

ben de mecburen MAHKEME VAR DEMEDİKÇE YOKTUR kolaylığına kaçıyorum..

üç tane basit sorum var..

1- Hukuka, adalete ve yargıya güvenin varmı?

2- İşkence altında alınmış ifadeler kanıt olarak kabul edilebilirmi?

3- Türk Ceza Kanunu 133, 134, 135. maddelere ve CMUK 134. maddeye bir göz atıp, kısa bir özetini buraya verebilirmisin..

saygılar.

5. EmilianoZapata™

1- Hukuka Güvenim Tamdır.. Ancak Benim Görüşüm Veya Karşıt Görüş Farketmez Bir Taraf Tutumu Söz Konusuysa Güvenmek Abest Kaçar...

2- Kişi İşkence İle Alındığını Belgesiyle Kanıtlamışsa Örneğin Video Olsun Edilmemesi Doğaldır... Ama Günümüz Türk Polisi Altın Gerçeklerinden Biridir Yalnış Anlamayın Türk Polisini Her Zaman Severim Sayarım Ama Sorgu Teknikleri Hakkında Biraz Daha Bilinçli Olmaları Gerekir.. Bu Konuda Genç Polisler İyi Eğitim Alıyorlar Görüyoruz Televizyonda Hep Hoşgörülü Davranmaya Çalışıyorlar..

Ergenekon Davasında Böyle Birşey Oldumu Bilmiyorum Ancak Öyle Bir İddianame Varki Darbeden Tut En Ağır Sukiastler Ülkenin Geleceği İle Oynayan Şeyler Yapılmış Delilleride Var.. Bu İnsanlar Onca İnsanı Katletmiş Sonra Bizi Nasıl Dinlersiniz Hakkımız Yasamız Var Deniliyor... Elini Vicdanına Koy Bakalım Bu İnsanların Yapdıkları Zulümlerin Yanında İspatlanmak İçin Dinlenen Telefon Görüşmeleri Çokmu Günah... Ayrıca Savcılık Geçen Açıkladı Örneğin Ferda Paksütün Telefonu Mahkeme Kararıyla Dinlenmişdir Diye...

3- Madde 133 - (Değişik: 29/6/1938-3531/1 md.)
    Devletin emniyeti veya dahili veya beynelmilel siyasi menfaatleri icabından
    olarak gizli kalması lazım gelen malümatı siyasi veya askeri casusluk maksadile
    istihsal eden kimse 15 seneden aşağı olmamak üzere ağır hapis cezasile cezalan-
    dırılır.
    ----------------------
    (1) Bu fıkradaki "ölüm cezası" tabiri 21/11/1990 tarih ve 3679 sayılı Kanunun
    27 nci maddesi ile "müebbet ağır hapis cezası" olarak değiştirilmiş ve
    metne işlenmiştir.
    Aşağıdaki hallerde ölüm cezası verilir:
    1- Fiil, Türkiye ile harb halinde bulunan bir devletin menfaati namına
    işlenmişse,
    2 - Fiil, devletin harb hazırlıklarını veya harb kudret veya kabiliyetini
    veya askeri hareketlerini tehlikeye koymuşsa.
    Salahiyetli makamların neşir veya işaasını menettikleri malümatı siyasi veya
    askeri casusluk maksadile istihsal eden kimse 10 seneden aşağı olmamak üzere
    ağır hapis cezasile cezalandırılır.
    Yukarıki fıkrada yazılı fiil, Türkiye ile harb halinde bulunan bir devletin
    menfaatine işlenmişse müebbed ağır hapis cezası hükmolunur.
    Yukarıki iki fıkrada yazılı fiil, Devletin harb hazırlıklarını veya harb
    kudret veya kabiliyetini veya eskeri hareketlerini tehlikeye koymuşsa ölüm
    cezası verilir.
    Yabancı bir devletin emniyeti veya dahili veya beynelmilel siyasi menfaat-
    leri icabından olarak gizli kalması lazım kelen malümatı diğer bir ecnebi devlet
    lehine siyasi veya askeri casusluk maksadile istihsal eden kimse beş seneye
    kadar ağır hapis cezasile cezalandırılır.

Madde 134 - (Değişik: 11/6/1936 - 3038/1 md.)
    132 ve 133 üncü maddelerde yazılı cürümlerin icrası, evrak veya vesikaları
    elinde bulunduran veya malümata malik olan kimsenin taksiri neticesi mümkün kı-
    lınmış veya sadece kolaylaştırılmış olursa bu şahıs hakkında bir seneden beş
    seneye kadar ağır hapis cezası hükmolunur.
    Fiil; Devletin harp hazırlıklarını veya harp kudret ve kabiliyetini yahut
    askeri hareketlerini tehlikeye koymuş ise üç seneden on beş seneye kadar ağır
    hapis cezası verilir.
    Bu cürümlerin icrası Devletin askeri menfaati icabından olarak girilmesi
    menedilmiş olan yerlerin veya toprak, su veya hava mıntakalarının muhafazası
    ve nezaretile mükellef olan kimsenin taksiri neticesi mümkün kılınmış veya
    sadece kolaylaştırılmış ise aynı ceza hükmolunur.

Madde 135 - (Değişik: 11/6/1936 - 3038/1 md.)
    Her kim :
    1 - Devletin askeri menfaati icabı olarak girilmesi menedilmiş olan yerlere
    veya toprak, su veya hava mıntıkalarına gizlice veya igfal ile girerse,
    2 - 132 nci maddenin iki, üç, dört ve beşinci fıkralarında yazılı malümatı
    tedarik etmiye yarıyan ve elde bulundurulması için makbul sebep gösterilemiyen
    vesikalarla veya diğer her hangi bir şey ile yakalanırsa,
    Bir seneden beş seneye kadar ağır hapis cezasile cezalandırılır.
    Yukarıki bendlerde yazılı fiillerden biri harp zamanında işlenirse verilecek
    ceza üç seneden on seneye kadar ağır hapistir.

Kaynak

Buda CMUK 134. MADDE

Bilgisayarlarda, bilgisayar programlarında ve kütüklerinde arama, kopyalama ve elkoyma

MADDE 134. - (1) Bir suç dolayısıyla yapılan soruşturmada, başka surette delil elde etme imkânının bulunmaması halinde, Cumhuriyet savcısının istemi üzerine şüphelinin kullandığı bilgisayar ve bilgisayar programları ile bilgisayar kütüklerinde arama yapılmasına, bilgisayar kayıtlarından kopya çıkarılmasına, bu kayıtların çözülerek metin hâline getirilmesine hâkim tarafından karar verilir.

(2) Bilgisayar, bilgisayar programları ve bilgisayar kütüklerine şifrenin çözülememesinden dolayı girilememesi veya gizlenmiş bilgilere ulaşılamaması halinde çözümün yapılabilmesi ve gerekli kopyaların alınabilmesi için, bu araç ve gereçlere elkonulabilir. Şifrenin çözümünün yapılması ve gerekli kopyaların alınması halinde, elkonulan cihazlar gecikme olmaksızın iade edilir.

(3) Bilgisayar veya bilgisayar kütüklerine elkoyma işlemi sırasında, sistemdeki bütün verilerin yedeklemesi yapılır.

(4) İstemesi halinde, bu yedekten bir kopya çıkarılarak şüpheliye veya vekiline verilir ve bu husus tutanağa geçirilerek imza altına alınır.

(5) Bilgisayar veya bilgisayar kütüklerine elkoymaksızın da, sistemdeki verilerin tamamının veya bir kısmının kopyası alınabilir. Kopyası alınan veriler kâğıda yazdırılarak, bu husus tutanağa kaydedilir ve ilgililer tarafından imza altına alınır.

Kaynak

Buyur İstedin Koydum Ne Diyor CMUK 134. Maddede (1) Bir suç dolayısıyla yapılan soruşturmada, başka surette delil elde etme imkânının bulunmaması halinde, Cumhuriyet savcısının istemi üzerine şüphelinin kullandığı bilgisayar ve bilgisayar programları ile bilgisayar kütüklerinde arama yapılmasına, bilgisayar kayıtlarından kopya çıkarılmasına, bu kayıtların çözülerek metin hâline getirilmesine hâkim tarafından karar verilir.

Savcı Zaten İzin Verir Sonra Hakime Gidilir Hakim Kararını Verir Ona Göre Alınır... Sen Şimdi Bu Yapılmadı Diyorsan Ki Öyle Birşey Duymadım Ve Yapacaklarınıda Sanmam Yasal Olmadığı İçin Ama Eğer Elinde Bir Belge Varsa Bunla İlgili Buraya Koymanı Rica Ediyorum Ki Bizde Görelim Bilelim..

Ecevit Kendi AĞZINDAN Açıkladı Bu Örgütü.. + CIA Tarafından 1960 lardan Sonra Kurulan Bir Örgüttür... Ben Demiyorumki Tutuklanan Herkes Suçludur... Çünki Bazıları Salındı Bazıları Hala İçerde... Ve O İçerde Olanların Neden Suçlu Olarak İtham Edildiğinide Biliyoruz Mahkeme Tabiki Devam Ediyor Suçlu Denilmez...

Ama Elini Vicdanına Koy Bu Kadar Belgeyi Bırak Belgesiz Kanıtsız Mesnetsiz Olarak İslam Dünyasından Birini Yapılanma Die İçeri Alsalardı Şimdi O Kuzu Kesilen Vatan vb. Gazeteler Neler Neler Yazarlardı...

Bırak CMUK u Hiçbirşey Aklınıza Gelmezdi Nasılsa Neler Neler Yapılmış Derdiniz..

Buda Aynı Durum Yahu Ben Burda Anlatamayacağım Sözcüklerle Dile Getiremeyeceğim Suikastler Cinayetler Doğudaki Faili Meçhuller Darbe Planları Belkide Yargı Huzuruna Çıkmasalardı Ülkeyi Bir 50 Yıl Daha Geriye Sürükleyeceklerdi...

İddianamede Kanıtlanmış Belgeler Var Ve Suç Unsurları Taşıyor.. Dava Bittiğinde İnşallah Bu Ülkenin Üzerindeki Kara Bulutlar Ortadan Kalkarda İnsanlar Her Faili Meçhule, Cinayetlere, Suikastlere Kurban Gidenlere Derin Devlet Devletin İşi Damgasını Yedirmezler...

Şimdi Benimde Bir Sorum Olacak Elini Vicdanına Koy Onun Sesini Dinle.. Bir Tık Geliyorsa Belki Bir Umut Vardır...

1- Bu Ülkede Darbe, Suikastler, Genel Kurmay Başkanının Karısını Fişleme, Darbe Kulak Sistemi İle Dağdaki Çobanı Bile Dinleme Ve Daha Sayamayacağım Şekilde İddianamede Suç Teşkil Eden Unsurların Ve Bunları Yapan Kişilerin Hakları Savunuluyorda.. Benim O Dağdaki Adi pkk lılara Göz Açtırmamak İçin Kahraman Askerim Napıyor.. Sen Koltuğunda Rahatça Arkana Yaslanıp Kahveni Yudumlaman İçin, Senin İçinde En Ufak Bir Tehlike Hissi Uyandırmamak İçin, Vatanı Milleti Bayrağı Dini İmanı İçin Göğrüsünü Siper Edip Şehadet Şerbetini İçen Aziz Şehitlerimin Hakkı Neden Sorulmuyor.. Doğuda Güneydoğudaki Onca Masumu Sorguya Götürüyoruz Deyip Asit Kuyularına Atan 10 Yıl Sonra Bir Kemik Parçası İle Bir Pantolon Derisi Kalmış Adamın Hakkı Savunulmuyorda Neden Hep Bunları Yapanların Hakları Savunuluyor... Bunlar İddianamede Geçiyor Delilleriyle Belgeleriyle İtiraflarla...

Daha Çok Soru Sorardım Ama Vaktim Yetmiyor...

Saygılar...

- Yönetici düzenlemesi: : 9 Mayıs 2009
  6. Gila

Gila Moruk Moderator

saygı bizden anti..

saygı bizden...

7. EmilianoZapata™

Benim Yargıya Güvenim Tamdır... Ve Benim Yargıya Güvenim Öyle Üç Beş Çapulcu Torbası Barocuyla Sarsılmaz.. 3-5 Beş İnsanlıkdan Nasibini Almamış YARSAP ' çıların Yandaş Açıklamalarıyla Sarsılmaz...

Ama lar Değil Başka Şeylerdir Ama Neyse Konudan Sapmayayım..

Ben Tuncay Güneyin İşkence Gördüğünü Zaten Biliyorum... Tuncay Güney Ortaya Sadece İfade İle Değil Belgede Koymuşdur.. Bu Kişinin Sadece İfadesiyle Kalkıp Bu Dava Açılmadı... MİT den Tut İstihbarat Birimleri vs. Yıllarca Süre Araştırmaları Sonucu Bulunmuşdur Öyle 2 sn yede Hemen Gidelim Tutuklayalım Falan Çocuk Oyunu Değil Bu... Yıllarca Rapor Hazırlandı Bu Adamlarla İlgili ki Devamda Ediyor...

Eğer Savcının İzni olmadan Ve Mahkeme Kararı Olmadan Alnımışsa Zaten Mahkeme Heyeti Gereğini Yapar.. Avukatlar Gereiğini Yapar.. Yargıya Güveniyorsan Bunu Bekleyeceksin Göreceksin Kim Haklı Kim Haksız..

Artık Her Mesajında Yaptığın Gibi Komplo Teorisi Yazmışsın Yine.. Ama Açıklamanada Gerek Yokduki Biz Zaten Biliyorduk GİLA :)

O Alparslan Arslan Varya Danıştaycı... Sen Sen Ol Onun Hakkında Laf Söyleme Onun Babası Var İdris Aslan Müfettişdir Elazığda Bize Çok Gidip Gelmişliği Var.. Zaten Ne Ona Nede Oğluna Güvenirim...

Adam Davada Kalkıyor Hakime Diyor Danıştaydakler Başörtüsünü Yasaklıyordu Ben Ondan Gittim Vurdum... Şansa Bak Ertesi Gün Vatan Gazetesinde Manşet :)

Bunlar Aylar Öncesinden Planlanmış Şeyler.. Evindede Kuran-ı Kerim Buldular.. Hemen Başladılar Atıp Tutmaya... Komşuları Geliyor Elinden İçki Şişesi Düşmezdi Diyor Evinden Kuran-ı Kerim Çıkıyor...

Ve Alparslan Arslan Saldırıdan Önce Ergenekonla Bağlantılı Kişileri Muzaffer Tekini Arıyor Telefon Görüşmeleri Yapıyorlar Hemde Çok Sık...

Bu Tesadüf Olamaz.. Ki Tesadüfede İnanan Biri Değilim ;)

Eğer Bilgisayarlar Komple Götürülmüşse Sökülmüşse Zaten Hakimler Savcılar Gereiğini Yaparlar.. Yargıya Güven ;)

Evet Ecevit Diyip Duruyorum Niye Biliyormusun ??? Adam Gibi Adamdı da Ondan... Kendi Ağzındada Açıklıyor O Zaman Emniyette Eksikler Vardı Üstüne Gidemedik Diye... Hangi Lider Bu Cesareti Bu Dürüstlüğü Gösterebilir..

Ecevit Gerçek Atatürk'çüydü Topunuz Gelseniz Onun Kadar Olamazsınız.. Ayrıca Baykal Gibi Çakma Atatürkçülük Yapıp Atatürkü Sadece Rant Amacı İçin Kullanan Biri Değildi...

Ben Ne Baykala Ne Tayyipe Güvenirim...

İkiside Dönekdir.. İkisininde Siyaseti Bırakmaları Grekmekdedir...

Millet Aya Çıkdı, Uydu Gönderdi Dünya Alemi İzliyor Biz Hala Fos Fos Oturup Tayyiple Baykalın Laf Çatışmalarını İzliyoruz...

Tabiki Tutuklanan Herkes Suçlu Değil Bazıları Gerçekden Suçlu Değildir Bazılarıda Delil Yetersizliğinden ;)

Ben Sana Sen Gavursun, Sen Müslüman Değilsin vs. mi Dedim :)

Ben Eğer Bir İslami Kişiye Veya Vatan, Doğan Gurubu vs. Yandaş Medyaşarın Düşman Saydığı Kişilerden Birileri Bu Kanıtlar Bu İddianameler Olmadığı Halde Sadece Bir İddiadan İbaret Olan Birşey Bile Haber Olsaydı Ortallık AYağa Kalkardı Diyorum...

Hangi Medyanın O İfadeye Cuk Oturacağını Bu Millet Daha İyi Bilir..

Çok Alakası Var.. Çok Alakası Var İnanki Hemde Çok.. Bugün O Kazı Alanları Vahiylemi Bildiriliyor Sanıyorsun.. Ergenekondan İçeri Tıkılanların İfadeleriyle Çıkıyor Ortaya... Ve Daha Hayal Edemeyeceğimiz Kadar Faili Meçhuller Hala Daha Belirsiz Yerlerde Asitten Erimiş Birkaç Kemik Parçalarıyla Yatıyorlar...

Ve Bunları Yaparlarkende Köylü Niye Laf Söylememiyordu Biliyormusun ???

Derin Devlet Kimliğini Kullandıkları İçin..

Adamı Sorguya Götürüyoruz Diye Alıyorlar Kim Bilir Ne Amaçlarla.. Adam O Günden Bugüne Geri Dönmüyor...

Onca Açılan Mezarlar Var.. Ve Bu Açılanların 10-20 Katının Belkide Daha Fazlası Halada Açılmamış... Gitsinler Diyarbakır a Hatta Gelin Elazığa Hazar Gölü Civarına..

Daha Anlatacağım Kanıtlayacağım Çok Şey Vardır.. Ama Ömrüm Yetmez İnanki :)

Saygılar..

- Yönetici düzenlemesi: : 10 Mayıs 2009
  8. Gila

Gila Moruk Moderator

konu, ergenekon terör örgütü diye bir örgüt yoktur idi..

varsayımlar üzerinden hareketle böyle bir örgütün VAR olduğu doğrulanamaz..

bu iş uzar gider..

daha başka yorum koymuyorum.

ADALET ve HUKUK sistemine güvenimiz varsa, iddianamelerin okunup bitirilmesini ve savunmaya geçilmesini bekleyeceğiz..

ne var ki; gizli olması gereken tutanakların DİNCİ medyaya sızdırılması, tamamen kamuoyu yaratılması amacına yöneliktir. yoksa, bu bilgiler bütün medyaya servis yapılmış da; bazıları haber olarak koymamış değildir..

dava, delil toplamadan, gizli tanığa, homoseksüel hahamın ifadelerinden ortam dinlemesine, elma ile armutun aynı torbaya konulmasından iddianamesi bile hazırlanmamış insanların aylardır hapis yatmasına kadar hukuksuzluğun tanımına bir DERS niteliğindedir..

sanıklar hakkında hassasiyet örneği gösteren savcılar, haberin dışarı sızdırılması ve DİNCİ medyada yayınlanmasına kayıtsız kalarak ayrı bir hukuk cinayeti işlemektedirler..

ayrıca...

hukuka, adalete saygısı olan bir insanın, henüz hangi suçtan içeri alındığını bile bilmeyen bir yığın insanın aile - iş - sosyal yaşantılarının dumura uğratılmasının da ayrıca İNSAN HAKLARI ihlali olduğunu bilmesi gerekir..

sonuç itibarıyla: henüz böyle bir örgüt yoktur..

mahkeme sonuçlanana kadar da YOK olacaktır..

benim bu konudaki yazacaklarım bitmiştir..

9. EmilianoZapata™

Sen İşin Kolayına Kaçmaya Çalışıyorsun...

Varsayımlar Değil GİLA Kanıtlar Deliller De Sen Ona Aam İçinden Geçmiyorki Olsun Ben Senin Yerine Derim :)

Böly Bir Örgütün Var Olduğu Taa 1977 lerde Açıklanmışdı Ecevit Tarafından Bu Örgütün Olmadığını Varsayanlar Düşünsünler Bir Daha :)

Artık Videoyu Koymakdanda Bahsini Geçmekdende Baydı Artık İnanki :)

İsteyenler 1-2 Sayfa Geriye Baksınlar Videyou İzlemek İçin..

Bekleriz GİLA Beklerizde Sonuç Ne Olacak Savunmaları Verilse Dava 1-2 Yıl Daha Sürse.. Yani Sonuç Ne Olacak ??? Bu Ülkenin Aziz Şehitleri, Doğudaki Onca Katledilen İnsan, Kenan Evrenin postmodern Darbesiyle Ülkenin 30-40 Yıl Geriye Sürüklenmesi ( Eğitim, Siyasi, Ekonomi vs. ), Ve 1960 Lardan Beri CIA Tarafından Kurulan Bu Örgütün O Yıldan Beri Bu Ülke Üzerinde Yürütülen İç Savaş, Medya Yayın Organları Tarafından Yürütülen Psikolojik Savaş... Biz Sağolsunlar ok Şeylerimizi Kaybettik Bu Örgüt Yüzünden..

Sağolsun İktidarımızdaki O Güvendiğimiz Adamda Amerikanın Tabiri Caizze Yavşaklığını Yapmakla Hükümlülüğünü Sonuna Kadar Yerine Getiriyor.. O Malum Şahıs Zaten Çokdan Bzim Gözümüzde Öldü Ama SAdece O Değil Onun Baş Muhalefetide Cikcik Oyunlarıyla Ülkeyi Olduğu Yerde Durdrmayı Çok Severler..

Hele pkk nın Siyasi Kolunu Hiç Söylemeyelim... Herkes Biliiyor Dünya Alem.. Ama Asıl Suçlu Kim Biliyormusunuz Hepsini O Meclise Sokan Halkdır... Suç Bizde Kardeşim Bizde.. Şöyle ADm Gibi Bir ADam Yokki Amerikanın Yavşaklığını Yapmayacak Birisi.. Şöyle Adam Gibi Birisi Yokki Meclisde Ve Medyadaki Teröristleriin Topunu Silecek..

Yani Benim Dediğim ADAM GİBİ ADAM Arıyoruz.. Aslında Vardı Vardıda Malesef Şüphe Dolu Bir Helikopter Kazasında Kaybettik... Ruhu Şad Mekanı Cennet Olsun..

Ama İşte Buda Amerikanın Ortadoğu Projesinin İçine Etmek Demekdir.. ki Böyle Bir Babayiğidin Çıkacağını Pek Sanmıyorum Çıksada 2 Günde Bi Canaslık İşe Bırakırlar Adamı...

Malesef Türkiye Gerçekleri Bunlar..

Siyasi Görüşümüz Ne Olursa Olsun Arkadaşlar Ama Şu Oynanan Oyuna Artık Bir Dur Diyelim.. Yeter Artık Şu Kardeş Kavgası Artık Sona Ersin Kardeşim... Am İlk Önce Meclisdeki Siyasileri Medyadaki Ve Bazı Çevrelerdeki Şu Asıl Teröristler Bi Kaldırılsa.. Dağdakinin İşi Kolay.. Dağdaki Korkak Faredir.. Bordo Bereliyi Görünce Afedersinz Altına Eder..

Bunlar Yapılır Ama İlk Yılanın Başı Ezilir Oda Ergenekondur..

Saf Ve Temiz Duygularınızı Bu Kadar Harcatmayın Arkadaşlar.. Ergenekon Oluşumu Bu Ülkenin Kara Lekesidir.. Bu Lekeyi Temizlemekse Hepimize Düşer..

Eğerki Senin Dediğiin Gibi Usülsüzlükler Varsa Savunmalarını Yaparlar Yargı Haklı Bulursa Salınırlar.. Aama Bu Aadmların Yapdıkları İcraatler Ortada..

Bu Oluşum Gerek MİT Taradından Gerekse Başka Gizli Kuruluşlar Tarafından Yıllar Yılı İzleniyordu Zaten.. Gerekli Deliller İddianamede Var Açın Bakın Sadece Bir Kişini Lafıyla Değil.. Bir Dünya Delil Belge Evrak Ses Kayıtları Gizli Tanıklar Var..

Sadece O ADamın Deyişiyle Bu Davanın Açıldığını Öne Sürerseniz Gülünç Duruma Düşersiniz.. Tabiki O Adam Bir Sürü Delil Ve Belge İleri Sürmüşdür Göndermişdir.. Ve İnanınki Bir Okadarı Daha Onun Hala Elinde.. Neden Türkiyeye Getirilmediğide Merak Konusu..

En Ufağından Kıllicik Bir Örnek Vereyim :) Şu Üstteki Adam Ne Diyordu :rolleyes:

"Ben Işığı Göreezsem Onlarda Göremezler..." Videolu Kaynak

Ama Tabi Canım O Gardiyana Söylemişdir Mutlaka Diğerleri Işık Gören Koğuşdalarmış Bu Karanlıkmış Hücresi Ondan Böyle Demişdir Sen Öyle Geçir Aklından Çok İyi Bir Fikir :)

Mutlaka Öyle Olmuşdur :)

Bırakalım Kardeşim Bu Tür Oyunları.. Bunu Yapmanızla Elinize Geçen Tek Şey Bu Ülkeye Uğratılan Bir Gıdım Daha Zarardır..

Bak Şimdi Çelişkiye Düşüyorsun Hem Yargıya Güveniyorum Diyorsun Hemde Dinci Medyaya Kayıtsız Kalıyorlar Diyorsun.. Eğer Varsa Bir Kusur Bir Hata Bir Açık Suçlular Kimse Cezalandırılır Yargıya Güven ;)

Bak O Ayrıcadan Sonraki Cümlene Çok Güldüm Yaw :)

İşleriymişde Yaşantılarıymışda.. Vah Yazık Yaw :)

Onların Gerçek İşi Ergenekon Adlı Oluşum Çatısı Altında Olup O Aldıkları Maaş Örtülü Yerlerden Gelen Maaşın Yanında Çerezdir Çerez..

E Ama Naparsın Vatanı Bir Çerez Uğruna Satanlarda Çokdur ;)

Ama Bilmezlerki Bu Ülkeyi Bölmeye Çalışmak Öyle Kolay Değildir..

Nolsun Artık Bir Dahaki CIA Oluşumu Dava Bitiminden Hemen Sonra Oluşur Zaten Oluşum Kadrosu Hemen Hemen Hazırdır..

Roller Aynıdır İsimler Farklıdır..

Yani İllaha Bunların Vatanı Bölmeye Çalıştıklarını Bilmek Gözle Görmekmidir.. Zaten Kulağımızla Duyduk Delilleri Gördük Ama Gözle Görmek Diyorsanız Allah Korusun Bir Darbe Olsa Bir Yıkılım SÜrecine Girse Ülke Onlarında Hedeflerindeki Bu Zaten..

Ortadoğuda Türkiyeye Sıra Gelene Kadar Ülkenin Bir Nevi Eklemleriyle Oynamak Ve Sarsmak.. Bunlar Onlara Yeter Gerisi Zaten Onlar Halletmeye Çalışırlar.. Ama Allahın İzniyle Bu Vatanın Bir Karış Toprağına El Sürdürtmeyiz..

Daha Onlar Türkle Oynamanın Ne Olduğunu Anlamamışlar Anlatırız ;)

Mahkeme Sonuçlanana Kadar Birşey Denilmez Ama Bu Oluşum Vardır İsmide Ergenekondur.. Ve Tamamen Bu Ülkenin Bölünme Sürecine Girmesine Hizmet Etmek İçin Bulunmaktadırlar...

Keşke Desenki Şu Delilleri Ser Şuraya Ama Demiyorsunki Neyse Artık Deliller Belgeler Allaha Şükür Çok.. Her Zaman Hazırdalar Onlar ;)

Ama Mahkeme Sonuçlanınca Tek Dileiğim Bu Oluşumun Sona Ermesidir Bir Dahada Türkiyede Böyle Kara Oyunların Oynanmamasıdır..

AMa Kesinlikle Ergenekon Adlı Oluşum Vardır Ecevitte Açıklamışdır.. İnkar Etmenin Körlükden Başka Açıklanacak Yanıda Yokdur..

Ayrıca Konu Görevli smod Bitti Denene Kadar Bitmemişdir Öyle Benim İçin Davos Bitmişdir Bir Dahada Gelmem Demekle Olmaz :)

Anlayan Kişilere Saygılarımla..

10. Gila

Gila Moruk Moderator

dediğim gibi..

biz geceleri müneccimle yatmıyoruz..

mahkemenin sonucunun ne olacağını şimdiden bilemeyiz

geçen gün 5 kişi salıverildi..

daha çok insanlar salınacak..

birkaç kişi içeride kalabilir..

yine de şunu tekrarlıyorum ki;

TSK ya rağmen darbe yapabilecek bir tek aptal bulamazsınız bu ülkede..

11. EmilianoZapata™

GİLA Başka Yerlere Kayıyorsun Ben Tayyipi Zaten Desteklemiyorum.. Kalkmış Bana Tayyipin İcraatlarını Aanlatıyorsun ki Desteklemediğim Halde Onları Yaptığına İnanmıyorum... Ama Gün Gelecek Türk Halkı Tayyipdende Hesap Soracak Orası Ayrı..

Sen İste Bende Buraya Kamyonla Yazarım Hiç Zor Değil :)

Yahu Ya Bilmiyorsun Yada Anlamak İstemiyorsun... Bu Dava Bu Raporlar Deliller Sadece Bir Kişiden Yola Çıkarak Yapılmadı... Gizli Tanıklar MİT in Yıllarca Süren Takibi Sonucu Bu Deliller Çıkdı Ortaya Sadece Bir Hahamdan Almadılar Herşeyi..

Medyada O Zaman Göstermesin Ergenekonun Ne Haltlar Karıştırdığını Ne Oyunlar Oynayıp Ne Canlara Kıydığını Göstermesin Görmeyelim..

Kusura Bakma Ama 3 Maymun Oynamıyoruz Biz..

Yaw İş Eş Yuva Diyorsun Onca İnsanı Katlettiler Bunlar Gözlerini Kıprmadan Hemde.. Onların Yuvaları, Onların İşleri, Onların Karısı Çocuklarının Nasıl Geçineceği Düşünülmüyor Ama Yok Ergenekona Dahil İnsanların Bu Emirleri Uygulayan Ülkeyi Parçalamaya Çalışan İnsanların Aile Yaşantıları Düşünülüyor... Onca Şehit Verdik Onca Gazi Kaldı Bu Vatana.. Ne İçin ??? Bu Ergenekoncuların pkk İle Kolkola Koyun Koyuna Gezmesine Göz Yumarsanız Kusura Bakmayın Ama Vicdanınız Yok Demekdir...

Ya Bu Asit Kuyuları ??? Onlar Öbür Dünyada Yakanıza Yapışıp Hesap Sormayacaklarmı ??? Elbet Soracaklar.. İnşallah O Güne Hazırlıklı Çıkarsınız..

Şimdi Sana Bir Şiir Göstereceğim.. İyice Oku..

Kaynak

Bunlar Ergenekon Adlı Oluşumun Yapdıkları İcraatların Bir Bölümüdür..

Zira Ergenekon Adlı Bu Örgüt Türkiyede 1960 dan Buyana Çevrilen Oyunları Derin Devlet Çatısı Altına Sığınarak Her Türlü Komployu Her Türlü Cinayeti Suikasti Her Türlü Darbe Planlarını Bazende Darbeyi Yapıp Ülkeyi 50 Yıl Geriye Götürmeyi Çok Çok İyi Bilen CIA Tarafından Kurulan Ve CIA Tarafından Eğitim Gören Generallerin Ülkeye Bir Şekilde Sızdırılıp Üst Kademelere Çıkartılmaları Bu Oyunun Küçük Bir Parçasıdır..

Bu İş Yargıya Kalmış Bir İşdir Ve İnşallah Sonucunda Türkiyenin Üzerinde Kara Eller Kalkar Diyorum Ama Biri Yıkılır Diğeri Kurulur Bunlar Böyledir..

Anlayana Saygılar..

12. Gila

Gila Moruk Moderator

ergenekon diye bir örgüt yoktur..

derin devlet dersen, onu tartışırız..

ergenekon, sadece bir uydurmadır..

derin devlet yapısı içinde suç işlemiş bazı insanların yanısıra ATATÜRKÇÜ, AKP KARŞITI kim var, kim yok içeri atılmış, göz dağı verilmiş, kimileri dışarı bırakılmış, dışarı bırakıldıktan sonra bakılmış ki; hala propogandaya devam ediyor ( Mustafa Balbay ) tekrar içeri alınmışlardır..

kanıt toplama aşamasında her türlü kanunsuzluk ve hukuksuzluk ortaya konulmuştur ki; savunma avukatları bunları mutlaka değerlendireceklerdir..

tuhaf olan ne biliyormusun ?

şu danıştay saldırısı..

VAKİT gazetesi, İŞTE O ÜYELER başlığı altında danıştayı hedef gösterdikten sonra Alparslan Arslan denilen şahıs gidip, bu eylemi gerçekleştirmiş, VAKİT paçavrası, bu olayın ardından yaklaşık 10 gün internet sitesini kapatmıştır..

şimdi onu da ergenekona mal ediyorlar.

madem öyle; dinci medyadan niye kimse yok?

bu ergenekon denilen örgüt :D:D:D sağcısını, solcusunu, faşistini, komünistini bir arada barındırıyor da, antilaik, antidemokratik, şeriatçı, yobaz, meczup, dinci takımını neden içine almıyor?

şaştım :D:D:D

tekrarlıyorum.

bu bir komplodur..

o asit kuyularındaki iskeletorun bir PKK lı olmadığını kim garanti edebilir??

yoksa ergenekon pahasına pkk yı da mı savunur olduk??

13. EmilianoZapata™

Ergenekon Diye Bir Örgüt Yoktur Derseniz Yalancı Durumuna Düşersiniz.. Ki Sizin Bu Vasıfdan Utanacağınızı Sanmıyorum.. Zamanında Bu Örgüt Resmi Adıyla Açıklandı.. Ama Emniyetin Eksikliklerinden Dolayı Üzerine Gidilemedi..

Derin Devlet, Devlete Bağlı Gizli Grupların En Üst Kademedeki Kişiler Tarafından Yönetilmesi İle Oluşturulmuş Bir Oluşumdur Devlete Bağlıdır.. Bu Ülkede Zamanında Yapılan Herşeyi Derin Devlete Atmadılarmı ???

Uğur Mumcu,
    Abdi İpekçi,
    Susurluk vs.

Derin Devletin Üzerine Atıldı Bütün İşlenen Kirli Suçlar.. Hepimizde Biliyoruzki Ergenekon Duyulmadan Önce Herşey Derin Devlete Mal Ediliyordu.. Kahvelerde Bile Ne Haber İzleseler : "Bunların Arkasında Derin Devler Var Denilirdi" Aslında Haksızda Değillerdi.. Ergenekon Adlı Örgüt Zamanında Derin Devleti Bile Üst Kadrolarını Ele Geçirmeyi Başarmışdır..

TSK 'ya da Sızma Girişimlerinin Bir Bölümü Başarılmış. Bir Bölümü Yakalandı.. Kim Bilir Belki Halada Devam Ediliyor..

Senin Atatürkçü Dediğin İnsanlar Atatürkçülük'den Nasibini Almamış İnsanlardır.. Sorsan Hang Yılda Doğduğunu Öldüğünü Bilmezler.. Onların Tek Düşündüğü Şey Ülkede İç Karışıklık Çıkarmakdır..

Bir Tarafdan Laik Kesim İle Dindar Kesimi Birbirine Düşman Etmek Ve Bu Şekilde Ülkede Görüş Ayrılığı Yaratarak Kim Bilir Belki Yeni Madımak Olayları Yaratmak İsteyenlerdir.. Hele Madımak Dersen Ağızlarının Suları Paçalarına Kadar Boşalır.. Çünki Onlarda Ne Kadar Çok Ortalık Karıştıran Haber O Kadar Üst Mevki Şan Şöhret Para..

Tekrar Söylüyorum Siyasi Görüşümüz Ne Olursa Olsun Bu Ülkede Bu Zamana Kadar Oynanmış Oyunları Ve Kimbilir Bu Dava Hiç Olmasaydı Bunları Devam Ettirip Ülkede Görüş Ayrılığı Yaratıp İç Çaışmaya Kadar İlerleyebilecek Kaos Ortamı Yaratmak İçin Ellerinden Geleni Hatta Ellerinden Gelenin En Fazlasını Yapanlara Bu Ülkeyi Yem Etmeyelim Bu Ülke Bize Atalarımızdan Atamızdan Emanet.. Yine Atamızın Bize Emanet Ettiği İlkeleri Bu Şahısları Korumak İçin Kalkan Olarak Kullanmak Bu Ülkenin Bölünmesinde Amerikanın Ekmeğine Bir Kaşık Daha Yağ Sürmekden Başka Birşey Değildir..

Mustafa Balbay Gibi Adi Bir Herifi Korumakda Sana Yakışır..

Mustafa Balbay Gazatesindeki Tüm İmkanlarını Seferber Ederek Zaten Daha Önce Yapılan Propagandalar Yüzünden Görüş Ayrılığı Yaşayan Kesimleri Gaza Getirip Yok Efendim Tehlikenin Fakındamızınız vs. Gibi Haberlerle Ülkede Kaos Ortamı Yaratmaya Çalışan Birisidir.. Darbeye Zemin Hazırlamak İçin Elinden Geleni Ardına Koymayan Birisidir.. Darbe Yapılmasını İştahla Beklemeyip Destek Çıkan Birisidir.. DARBE GÜNLÜKLERİ 'de Bu Aşamalarda Ele Geçirilmişdir.. Ve İçinde Ne İncilerin Olduğunuda İyi Bilirsiniz..

Kanıt Toplama Aşamasında Herhangi Bir Kanunlara Aykırı Bir Durum Yaşanmışsa Savunma Avukatları Bunlara Müdahele Eder Mutlaka Telaşlanma Sen..

Ben Vakit Gazetesinide Bu Ateşe Sürekli Körükle Gittiğinden Desteklemiyorum...

İnanki Alparsan Arslan Denen Adi Herifi Dinci Olarak Göstermek Sizi Yalancı Durumundan Başka Bir Vasıfa Sokmaz.. Görgü Tanıklarının Röpörtajlarını Hatırlayın.. Adamın Evinden Kuran-ı Kerim Çıkıyor ( O Kuran-ı Kerim Onları Çarpar Birgün Merak Etmeyin ) Ve Bu Adamın Danıştaya Saldırısı Dinci Kesimin Laik Kesime Olan Öfkesini Eyleme Döktürme Çabası Gibi Gösteriliyor.. Ki Bu Haberleri Yapanda Tamamiyle Tarafsız Olan Her Yönüyle Her Daim Tarafsızlık İlkelerini Yerine Getiren VATAN Gazetesi Yapıyor :) Vatan Gazetesinin Ne Haltlar Karıştırdığını Türkiye Alem Bilir Bu Gibi Gazeteler Bir Takım Olaylar Yaratdırıp ( Ergenekonun Üst Kesimlerinin Yaptırdıkları Eylemler Sayesinde ) Eylemler Yaptırıp Bunları Dinci - Laik Çatışmasına Dönüştürmeye Çalışan Gazetelerden Sadece Biridir.. Doğan Medya Group Zaten Biliniyor.. İnsanı Adı Çıkacapına Canı Çıksın Derler Ya Aynen Öyle :) Amma Ve Lakin Görgü Tanıkları Komşuları Bu Adamın Hergün Ayyaş Ayyaş Dolaştığını Söylüyorlar.. Zaten Bu Gibilere Adam Demek Adam Gibi Adam Olan Kişilere Hakaretten Başka Birşey Değildir...

Diyorsunki Dinci Medyadan Niye Kimse Yok..

Ergenekon Kendi İç Yapısına Birtek Müslümanı Almaz.. Alasada O Kişilerin Dini Yapısı Müslüm Gündüz Gibi Kişilerin Dini Yapısıyla AYnı Seviyededir.. Yani 0 Şeker Diyelim :) Ha Eğer Müslümanlık Hariç Bir Dine Mensupsan Hiç Farketmez Onlar İçin.. Zaten Gerçek Müslüman Bunları Yapmaz.. Örgütün Kadrolarının Hepsinin Birbiriyle Nasıl İlişkide Olduğu Bilinmekdedir..

Şimdide Laik Kesimi, Dinci Kesimin Gözünde Ergenekoncu Olarak İtham Etmeye Çalıştıran Bir Yandanda Dinci Kesimdekilerin Şeriatçı Katil Bir Üniter Yapıya Sahip Olduklarını Ve Hepsinin Düşman Olduğunu El Altından Yavaş Yavaş İlan Ettirmeye Çalışan Medya Yayın Organlarının Yapmaya Çalıştığı Tek Şey Psikolojik Savaş Yaratarak Kaos Ortamı Yaratmak..

Kaos Ortamından Sonra Haliyle İç Çatışmalar Kendini Gösterecek...

En Sonunda Kaçınılmaz Son DARBE..!!! Ama Bu Darbe Ülkenin Geleceği İçin Değil Ülkenin Geriye Çekilmesi İçin Yapılmaya Çalıştırılan Bir Olaydır...

Zamanında Gördük Darbe Yapıldığında Ülkenin Halini.. Ülke Yönetimi Tamamiyle Değiştirilip Başlarına Kendi Adamlarını Koymakda Darbenin Küçük Bir Planıdır..

Zamanında Yaşanılan Olaylar Bunlar.. İnşallah Tekrar Yaşanmaz.. Zira Bu Olaylardan Zararlı Çıkacak Türk Milleti Ve Türkiye'dir...

O Asit Kuyularındakiler pkk lı Olsa Oraya Değil Uçurum Diplerinde Bulunurdu..

Demokrasi Hocamız Bir Gün Anlatıyordu.. Yeğeni Askerde Komando Olarak Görev Yapmış Doğuda.. Birçok Operasyonda pkk lı Adileri Yaralı Yakalamışlar Yaptıkları Şey Ne Biliyormusun ???

Helikopterden 20-30 Metre Yukarı Kaldırıyorlar Sonra En Yakın Uçuruma Tepeye.. Sonra G*tlerine Bir Tekme Yallah Aşağı..

Takdir Ediyorum Bu Askerlerimizi.. Çünki Küçücük Çocukların Bile Canına Kastetmekden çekinmeyen pkk lılara Yapılan En Güzel Uygulamalardan Biridir.. Ve Bu Adilere Müstehakdır..

Yani Anlayacağın Teröristleri Öldürecek Olsalar Asit Kuyularına Değil Tepelerden Aşağıda Öldürürler Atarlar Bir Kenara.. Ama Son Zamanlarda Buda Yapılmıyor Direk Yakınlarına Teslim Ediliyor..

O Asit Kuyularındaki İnsanları Şimdide pkk lı Olmakla İtham Etmek Ne Gibi Bir Kişilik Profiline Uygundur Varsın Onuda Okuyanlar Yorumlasın..

Anlayana Saygılar...

- Yönetici düzenlemesi: : 13 Mayıs 2009
  14. Gila

Gila Moruk Moderator

işte mücadele ettiğimiz hasta zihniyet budur..

ben dinci diyorum, sen müslüman diyorsun..

yani içeri alınan herkes dinsiz..

bunu mu söylüyorsun?

uzatmadan cevap alalım, gerisini cevaplarız..

ergenekoncular müslüman değil mi??

15. EmilianoZapata™

Bu Kadar Saçma Bir Soruda Aynen Senin Zihniyetinde Olan Birinden Gelebilirdi...

Bu Şahsiyetler Bu Kadar İnsanın Canına Kıyıyorlar.. Sonrada Müslümanımmı Diyecekler Güldürme Beni..

Ergenekon Masonların Kılıcıdır.. Bunu Unutma ;)

- Yönetici düzenlemesi: : 14 Mayıs 2009
  16. Gila

Gila Moruk Moderator

vatandaş almış sazı eline,

çalmış söylemiş..

bakalım neler söylemiş..

bu dediklerinden hangisi doğru??

bilmemek ayıp değil :D

ben bilmiyorum

zamanında dediğin, hangi zamanda, nasıl açıklandı ?

hadi bir link ver. resmi adıyla ERGENEKON olarak açıklanan örgütün :D

sanırım haklısın..

ama yakalanan fetoşçu bir astsubaydı :D:D:D

olur böyle vakalar

TSK ya sızmaya çalışan dinciler eninde sonunda yakayı ele verirler :D

kurtarsın fetoş onları şimdi :D

sallamadan yaz da konu farklı yerlere kaymasın

ATA'nın doğum, ölüm yıllarını yobazların ağababası bile biliyor

laik ile dindar aynı şeydir..

laik ile dinci farklıdır..

dinci, BENDEN OLMAYAN PATATES DİNİNDENDİR ( dinsizdir ) der

en büyük sorunumuz da budur..

laikliği din düşmanlığı sanan beyinlere bunu anlatmak malesef belli bir yaştan sonra mümkün olmuyor..

di mi ;)

biri madımak mı dedi ??

hani şu ATATÜRKÇÜleri yakan yobaz kesimin avukatlığını yapan şu aşağıdaki resmin geçtiği madımak mı ?? :D:D:D

o yobazların avukatının bu adam olduğunu biliyorsun di mi gülüm ;)

suçu kanıtlanmamış bir adama ADİ HERİF demek de,

onu korumanın bana yakıştığını söyleyerek beni de ADİ konumuna sokmak ta,

ne kadar tutmaya çalışsan da tutamadığın küfürbaz dilinin bir tezahürü olarak görüyorum..

ben bi adama boşuna küfürbaz demem..

artık senin sevmediğin herkesin ADİ olduğunu anlamış oluyoruz..

sinirlerinin gerginleşmeye başlamasının sebebini merak ettim :D

aman dikkat!!

mustione gibi Peker'in gazabına gelip, sonra benden bilmeyin..

bir adamın ayyaş dolaşıp dolaşmadığını bilmezsin ama sallarsın..

AYYAŞ DOLAŞTIĞINI SÖYLÜYORLAR .. mış..

kim söylüyor?

link koy bakalım buraya..

ne kadar da hakaretamiz ve küfür dolusun bugün ??

sen şimdi Ergenekondan içeri alınanların dinsiz olduğunu söylüyorsun

yanlış mı anlıyorum??

ama birşeyi bilmen gerekiyor..

MÜSLÜMAN ile DİNCİ ayrıdır

MÜSLÜMAN ibadetini yapan kişi,

DİNCİ, ALLAH'ı ve O'nun DİNİNİ paraya tahvil eden kişidir ( bkz. denizfeneri ;) )

diyorsun ki; asit kuyularına birilerini attılar
    kimi attılar bilmiyom ama

atan kesin ergenekoncudur :D

ayrıca o DEMOKRASİ hocan fazla demokratmış :D

bence sallıyor.

onun dersinde bulmaca çözmenizi şiddetle öneriyorum

akşam yatmadan önce uykun gelmiyorsa kitap oku..

stv falan seyredip zehirleme kendini :)

17. Gila

Gila Moruk Moderator

üç tane isim koy buraya bu örgüt tarafından öldürülen :D:D:D:D

bekliyoruz ;)

18. Gila

Gila Moruk Moderator

taze haber geldi abi

lazımmı??

hani dinciler dindarlar müslümanlar falan diyordun ya :D:D:D

yakında DİNCİ VAKİT in de ergenekon kapsamına alınıp alınmayacağını göreceğiz :D:D:D:D

bakalım buna ne diyeceksin şimdi :D

sakın vakit müslüman değildir falan demeye kalkmayasın

DİLİPAK'a şikayet ederim seni ;)

19. EmilianoZapata™

İkiside Doğru Vatandaş Biri Yasa Yönünden Diğeri HAK Yönünden Doğru..

Birisinde Ergenekon Adlı Örgüt Yoktur Derseniz Yalancı Olursunuz Demişim..

Diğerinde Ergenekon Adlı Yapılanmaya YASALAR ÖNÜNDE Suçlu Diyemeyiz ( Dava Bitene Kadar ) Demişim..

Vatandaş Kimin Elinde Saz Kimin Elinde Saksafon Var Belli..

1977 Yılında Açıklandı Taaa O Zamanlar :) Ama Üzerine Gidilemedi... Aslında Çok Daha Önceden Kurulmuş Bir Örgüt.. 1960 larda.. Ama 1977 de Açıklanıyor Ecevit Tarafından..

Buda 1997 Yılında Can Dündarın 40 Dakika Adlı Programından :

Buda Linki : http://www.youtube.com/watch?v=xqBwLAI-aj4

TSK ya Sızma Girşimlerinin Kimler Tarafından Ne Amaçla Yapıldığını Sen Çok İyi Bilirsin.. Yine O Adamın Oraya KiminTaafından Konulduğunuda Bilirsin..

İyi Bilirsinde Kıvırtmak Kolayına Geliyor..

TSK ya Sızma Girşimleri Ergenekon Tarafından Yapılmış Girşimlerdir.. Muazzaf Subaylar Tutuklandı.. İnşallah Tamamı Tutuklanmışdır.. Anladın Sen Onu ;)

Kaynak

Yaa Yaaa Çok İyi Bilirler Çok :) Atamızın Bize Bırakdığı İlkeleri Kalkan Olarak Kullanmakdan Başka Yaptıkları Ne Vardır.. Duvarlarında Duran Tozlu Atatürk Resmimi :) Kimin Burda Sallama Dallama Konuştuğunu Bilen Biliyor.. Gerçi Duvarlarında TAtürk Resminin Olduğunada Pek İnanmıyorum Ama Neyse..

Bunlarki Atanın Bize Bırakdığı Emaneti Parçalamak İçin Her Türlü Yola Başvururlar.. AMerikaya İsraile Rusyaya Yalakalık Yaparlar.. Sende Bunları Savunursun.. Savun GİLA Savun Ama Bilki Bu Yaptığın Ülkenin Zararınadır.. Gerçi Bunuda Bilmediğini Söylemek Abest Kaçar :)

Aynen öyle GİLA Malesef Ama İnsanlarımızı Bu Durumlara Düşürenler Utansın..

Adam Gibi Müslümanlığını Yaşayanlara Fetoşçu Deyenler Utansın..

di mi ;)

Bunlar Ülkede Psikolojik Savaş Yapıldığının Belirtileridir.. Bazı Medya Yayın Kuruluşları, Sivil Toplum Örgütleri, Barolar, TBMM deki Bazı Siyasi Partiler Yani Bu İş Sandığın Gibi Sadece Bir Koldan Yürütülmüyor.. İşin Medya Yönü Çok Çok Ayrı Bir Konu, İşin Sivil Toplum Örgütleri Ayrı Bir Konu, İşin Siyasi Yönü Çok Çok Ayrı Bir Konu..

Bunlar Farklı Yönlerden Ele Alınabilir.. Ama Amaçları Tek.. Bu Ülkeyi Düşünce, Irk, Din, Siyasi Yönden Düşünce AYrılığına Sürüklemek.. Gerisi Çorap Söküğü Gibi Gelir Zaten..

Sokak Çatışmaları,
    Devlet İdarecilerine Suikastler vs. İle Ülke Kaosa Doğru İlk Adımlarını Atar..

Sonra Birgün Tv Yi Bir Açarsınki Önde Genel Kurmay Başkanı Arkasında Kurmaylar, Üst Düzey Komutanlar Yardımcılar.. Dersinki İşte Şimdi P*ğu Yedik...

Bazılarının İştahı Kabarır.. Kendilerine Göre Anayasa Zaten Hazırdır Uygulamaya Sokarlar.. Devletin Üst Düzey Kurumları, Polis Ve İstihbarat teşkilatları Baştan Başa Değişir..

Başbakandan Tut Bakanlara Müsteşarlardan İstihbarata Birimlerinin Üst Kadrolarına Kadar..

Ne Olur Peki Ülke Bir 50 Yıl Daha Geriye Gider.. Bzıları Emellerine Kavuşur.. Bazılarının İçindeki Darbe Yanlısı Sevinç Bir Akrabası İçeri Alınıp İşkence Gördüğünde Hüzüne Dönüşür..

Bu Ülkede Darbe'nin de Yeri Vardır Ancak Ve Ancak Ülkenin Başına Bu Milletten Olmayan Ve Bu Ülkeyi Bölmeye Çalışan Kişiler Geçtiğinde Yapılması Gerekir.. Ki Bu Millet Baykalla Tayyipi Seçmiş Birini Başa Diğerini Bai Muhalefete Getirmiş Her Gün Tv Başına Geçip Atışmalarını Seyretmiştir.. Bunların Ülkeye Faydası Değil Zararı Vardır.. Bu Ülkenin Bilimine ASELSAN 'daki Mühendislerine Sahip Çıkmazsan Tıpkı Birkaç Yıl Önce Olduğu Gibi Oturturlar Arabaya Boğazı Kesilmiş Şekilde Elinede Korlar Bıçağı Çantasındada Çalarlar Süpertank Projesini Atarlar Ortaya..

Pek Değerli Şahsiyet :) Ben Bülent Arınçamı Destek Veriyorum.. Ben Tayyipemi Destek Veriyorum Ben Bayakalmı Bahçeliyemi Terörün Siyasi Kolu Ahmet Türkemi Destek Veriyorum.. Söylesene Ben Bunlaramı Destek Veriyorum..

İşte Asıl Bunların Alayını Atacaksın Bir Otele Yakacaksın Alayını.. Geçecek Başa Adam Gibi Bir Adam.. Ülkede Ne Psikolojik Savaş Olacak, Ne Darbe Yandaşlığı, Nede Dış Ülkelerin AB Şantajı..

GİLA Sen Çatlasanda Patlasanda Banlanacağım Sözler Etmeyeceğim Kimseye :)

O Konuda Senin Hakkından Bir Kişi Gelir ULUBATLI :D

Senki Adamı Küfürle Arkadaş Etmek İçin Gaza Getirirsin Herkesi.. Bazıları Balıklama Atlar.. Bazıları Sabırla Bekler O Günü ;)

Ben Kime ADİ Kime ADam Gibi ADam Diyeceğimi İyi Bilirim..

Eğer Adam Gibi Adamsa "Adam Gibi Adam.." Derim..

Eğer Beş Para Yetmez Biriyse "ADİ" Derim..

Ben Adam Olana "Adam" Gibi Davranırım.. En İyi Arkadaşı Olmaya Çalışırım..

Ben "ADİ" Olanada Kendi Dilinden Davranırım.. En Baş Düşmanı Olurum..

Adamına Göre Mualeme Anlayacağın.. ;)

Buyur Kardeşim Sen İste Yeterki ;)

"Alparslan Aslan'ın İslami hassasiyeti yoktu"
    Danıştay 2. Dairesi'ne silahlı saldırıyı düzenlediği öne sürülen Alparslan Arslan isimli avukatın ev arkadaşı Avukat Fikri Cora, en son dört gün önce kendisi ile görüştüğünü ve Arslan'ın herhangi bir İslami örgütle bağlantısının olmadığını kaydetti.

Cora, "İslami örgütlerle herhangi bir bağlantısı yoktu. 10 yıldır arkadaşız. 4 gün önce görüştük. Böyle bir eylem yapacağını bana söylemedi" dedi.

Öte yandan Alparslan Aslan'ın ev sahibi Resul Doğru, Aslan'ın uzun süre kira ödemediğini ve kendisine bir sürü borç takarak kaçtığını öne sürdü. Komşuları da, Arslan ile çeşitli ortamlarda içki içtiklerini söyleyerek, İslami bir yanının olmadığını ve bu eylemi yapmasına bir anlam veremediklerini kaydetti.

Kaynak

Ergenekoncularmı İslami Kurallara Uyuyor.. :rolleyes:;):D

Müslüman Adam Dini Ne Emrediyorsa Onu Yapar.. Neyi Haram Kılıyorsa Onları Yapmaz..

Müslüman Adam Benim Bacım Baş Örtüsü İle Üniversiteye Girmemesi İçin Elinden Geleni Yapıyorsa.. Mitingler Basın Açıklamaları Düzenliyorsa..

Kusura Bakma Ama Ben Ona Anti-Müslüman Derim.. Tamda O Kişilerin Profiline Uyuyor..

Kaç Tanesi Namaz Kılıyor Bu Ergenekondan İçeri Alınanların ?? Kaç Tanesi Müslümanlık Dininin Farzlarını Sünnetlerini Yerine Getiriyor ?? Kaç Tanesi İmanın Şartlarını Biliyor ?? Kaç Tanesi Kaç Ayet , Dua Biliyor ??

Bunları Cevapla Varsa Bilmediğimiz Birşey Ki Hiç Zannetmiyorum.. Öğrenelim Görelim..

Ama Adam Gibi Örnek Ver Müslüm Gündüz vs. Değil :)

Ben Hocamı Bilirim.. Sallayacak Biri Olsaydı Dinleyip Kaale Almazdım.. Ama Bu Aralar Bende Kötü Bir Huy Aldı Başını Gidiyor.. Mecburi Kaale Almaya Başlıyorum.. ;) Allah Sonumuzu Hayır Etsin :)

Ben Hangi Tv yi Hangi Kitabı Okumam Gerektiğini İyi Bilirim.. Allaha Şükür O Kaabiliyete Sahibim.. ;) Zaten Doğru Söyleyeni 9 Köyden Kovarlarmış..

20. Gila

Gila Moruk Moderator

yine ne yaptı da ban yedi bu adam bilmiyorum

ancak; konuyu takip edenlere bir not düşmek istiyorum..

SAMANYOLU TELEVİZYONU, bu pazar günü Ankara / Tandoğan Meydanı'nda yapılacak olan CUMHURİYET MİTİNGİ için = BU ERGENEKON MİTİNGİDİR = demiş

yine STV adı verilen fettullahın kendi kanalı, = BU MİTİNGE KATILANLARIN TÜMÜNE ERGENEKONCU DERİZ = diye aba altından sopa göstermiş..

bununla da kalmamış, = MİTİNGE KATILANLARIN GÖRÜNTÜLERİ TESBİT EDİLECEK = diyerek halkı korkutmak anlamında yayın yapmış KAYNAK

ERGENEKON denilen uyduruk davanın artık kimler tarafından yönlendirildiğini cümle alem biliyor.. kulağının üstüne yatıp, gözünü kapatanlar hariç.

bu TANDOĞAN MİTİNGİ,

safların belli olması mitingidir..

ya ATATÜRK safında olacaksınız

ya fettullah safında olacaksınız

gidenlerin kaydedileceğini STV nereden biliyor?

aaaah ahhh.. altunizadem güzelkuşum..

kulakların çınlasın..

ben bu STV ye bi şeyler söylerken beni banlamaktan geri kalmıyordun..

zaman beni haklı çıkartıyor..

bu arada bi göz atalım bakalım bu anti neden ban yemiş yine :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
Yükleniyor...