Giladan sevgilerle

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Arka arkaya mesaj [Flood] yapıyorsun dikkat et ... Moderatör kaç sefer uyarılır ki ?
ban isteğe konu açınız :D

Hayırdır siteye aksiyon mu lazım ? :D

Bu hareketinlede yönetimin gözüne gözüne mi gireceksin yani he ? :D:D

Super mottoor şeyy mmm neydi o moderatraktör mü neydi be ondan mı olacaksın ? :p:p :D:D çaggalll :D

bakın...

bu konuyu açma sebebimi gerçekten yazayım.

bir konu açtım, konunun bir satırını alıp yargılamaya başladılar.

ulan dedim.. ( dj mawi. sana demedim bu ulanı :D ) ben ne yazarsam yazayım bunlar hazırda mı bekliyorlar eleştirmek için?

gittim bu konuyu açtım :D

sonuç ortada.

oğlum ile olm arasındaki ince mizahi çizgiyi algılamak istemeyenlerden tut, ulubatlı Haso'ya kadar :D

şimdi ne yapalım?

çakallll dedikleri için ban isteğe mi gönderelim?

bir çocuğa eşşooolueşşek demek var, eşşooolusu demek var

her ikisi de aynı anlama gelir ama nerede küfür, nerede espri olduğunu anlamak lazım

belli bir yaşı bulmuş, anlayış melekeleri gelişmemiş insanlarla uğraşmıyorum doğrusu

adenia ya gelince

saçma sapan adamdı ama bugün akp saflarında post kasıp siyaset yaptıklarını sananlardan çok daha bilgiliydi.

banının açılması için moderatraktörlük yolumun kapanmasına razıyım

bennybenassi..
En Geveze Üye

bakın...

ulan dedim.. ( dj mawi. sana demedim bu ulanı :D ) ben ne yazarsam yazayım bunlar hazırda mı bekliyorlar eleştirmek için?

sonuç ortada.

oğlum ile olm arasındaki ince mizahi çizgiyi algılamak istemeyenlerden tut, ulubatlı Haso'ya kadar :D

şimdi ne yapalım?

her ikisi de aynı anlama gelir ama nerede küfür, nerede espri olduğunu anlamak lazım

belli bir yaşı bulmuş, anlayış melekeleri gelişmemiş insanlarla uğraşmıyorum doğrusu

adenia ya gelince

saçma sapan adamdı ama bugün akp saflarında post kasıp siyaset yaptıklarını sananlardan çok daha bilgiliydi.

bandan korksak wardoma girmeyiz gila. dedin ki bi konu actım rağbet etmiyorsunuz. dedim ki açtığın konuların yüzde 99 aynı konu üzerine olunca sıkıyor. yalanmı sence

ersan.
En Geyik Üye
olm.. siz busunuz işte bu :D:D:D

kıçımı yırttım, gittim oraya bir konu açtım

yok cepçi kimmiş,
Kaynak: Wardom http://www.wardom.org/showthread.php?t=338238

yok yancı ile cepçi bir araya gelirse tokatçıyı tokatlarmıymış

geldim buraya öylesine bir konu açtım, bu konu bile diğerinden fazla hit yaptı :D

caaanım konunun güme gittiğine mi üzüleyim

ceketimi koysam hit alıyor diye mi sevineyim,

ben de duygu manyağı olmuş durumdayım şu an :D

ben ne sana, ne diğer arkadaşlara hesap vermem.

benim hesap vereceğim yer bellidir.

her ban isteğe gönderilen banlanacak diye bir kural yoktur

ersan yanlış bir kelime kullanmıştır ve onu gördüğüm an, ban isteğe göndermek görevim gereğidir.

bunun ersan veya babamın oğlu olup olmaması umurumda bile olmaz

neticede ersanın uyumlu bir kullanıcı olması ve vukuatı bulunmaması sebebiyle sadece uyarılmıştır.

olması gereken de buydu

ama kimse oraya çıkıp da g.tüne parmak gibi kelimeler kullanamaz

burada 15 yaşında kızlar da var, 50 yaşında torun torba sahibi kadınlar da var.

beni istediğiniz gibi eleştirebilirsiniz, umurlarımın birinde bile olmaz çünkü yaptıklarım kurallar çerçevesindedir.

hesap vereceğim yer de bellidir

burda kızlar avr 25 ysaşında yada evli barklı olanlar kıç mıç muhabbetleri yapamassın .:D:D:D

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
bandan korksak wardoma girmeyiz gila. dedin ki bi konu actım rağbet etmiyorsunuz. dedim ki açtığın konuların yüzde 99 aynı konu üzerine olunca sıkıyor. yalanmı sence
yalan..

ispatla..

kanıt KOY!! :D

( dj mawi.. bu KOY kelimesini de sana söylemedim :D:D:D )

burda kızlar avr 25 ysaşında yada evli barklı olanlar kıç mıç muhabbetleri yapamassın .

ha bunu söyleyen aklı başında, mülayim bir user olsa canım yanmaz :D

forumun Antony Perkins'ine de bakın hele :D

djmavi
Forum Kalfası
İnan yetkim olsa açardım... Şu anda sinirliyim.... Ama işte forum kuralları.....

bakın...

sonuç ortada.

şimdi ne yapalım?

adenia ya gelince

Açtığın diğer konuyu görmedim. Görsemde senin konularına elimden geldiği kadar cevap yazmıyorum. Çünkü seni sevmiyorum. Bunun içinde hayatımda bi eksiklik hissetmiyorum.

Bi laf vardır bilirsin ;) Ramazanda söylenir genellikle....

Dayanamıyorsan Tutma...

- Yönetici düzenlemesi: :
V€nüS
Forum Ustası
Bu ne yahu, her konuya bakmıyoruz diye işe bak sen:) Sen soru-cevap bölümüne dön dede:)
Gıla ermiş konu açma muradına biz de çıkalım gidelim başka konuya;) kilit.

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Zamanın moderatörü arkadaşım kıskançlığından olacak :D:D:D:D konuyu fazla hit yaptığı için kapatmıştı.

Gün geldi devran döndü, konu açma yetkimiz oluştu :D

Konu açıktır :cool:

By ToNiK
Misafir Üye
Zamanın moderatörü arkadaşım kıskançlığından olacak :D:D:D:D konuyu fazla hit yaptığı için kapatmıştı.

Gün geldi devran döndü, konu açma yetkimiz oluştu :D

Konu açıktır :cool:
Bu bir darbe girisimi mi dedecigim :p . 4 senelik konuyu hortlatmissin dede. Keske acmadan tozu topragi supurseydik elimiz bos geldik hayirli olsuna :D.

Konuda robotlar tarafindan istila edilmis sonra da Malkocoglu sayesinde kurtarilmis bir Dunya profili var :D

- Yönetici düzenlemesi: :