Gitar nasıl PC'ye bağlanır????? | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Gitar nasıl PC'ye bağlanır?????

somurcan

Daimi Üye
arkadaşlar bildiğim bir distortion programı var. mükemmel hemde ama demo sanırım bir müddet sonra kesiyo. yanlız benim anlayamadığım bende fender strat var bunu nasıl bilgisayara bağlıycam . eski bir mikrofonun miktofon bölümünü kestim gitarın jackına bağlayarak bilgisayara bağladım
bu şekilde de sen çok ama çok derinden geliyo. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Programın adı Guitar FX Box 2.6

Mainliner

Forum Ustası
arkadasim bunun icin ozel aparatlar var (kulakliklari buyutmek icin kullanilan jacklar gibi) buyuk jack i kucultuyor bunu direk pc ye takarsan mono olur kucuk bi baska aparatla bunu sterio yapa bilirsin onlari dene ...

Moonshield™

Forum Kalfası
buyuk jackı kucuge çewiren aparat lazımsana bende de war ucuz bi şey, alırsın ama hewesini kırmak gibi olmasın malesef guitar fx box iyi bir program değil onun yerine revalveri tavsiye ederim daha hızlı ve sistem kaynağıni az sömürür ayrıca seriali girince sınırsız olur....

somurcan

Daimi Üye
Kirk Lee demiş ki:
buyuk jackı kucuge çewiren aparat lazımsana bende de war ucuz bi şey, alırsın ama hewesini kırmak gibi olmasın malesef guitar fx box iyi bir program değil onun yerine revalveri tavsiye ederim daha hızlı ve sistem kaynağıni az sömürür ayrıca seriali girince sınırsız olur....
Arkadaşım çok teşekkürler...

Mainliner

Forum Ustası
Kirk Lee demiş ki:
bende soylemistim ama ek yapmissin neyse saol paylasim icin ;)