Godaddy'den 1 $' a domain | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Godaddy'den 1 $' a domain

! JUBA !

Forum Kalfası

Öncelikle şunu söyleyeyim kendim aldım ve sorunsuz çalışıyor. icann vergisi ile birlikte Toplamda 1.18 $ oluyor türk lirasıyla 2 tlden daha az bir ücret ediyor.

promo kodu: GOBBLE

-kredi kartı ile alımlarda geçerlidir.
-1 hesaptan 1 domain kaydı yapılabilir.
-bitiş tarihi: 15 aralık yada 10.000 domain
-geçerli olan uzantılar:
.COM, .NET, .ORG, .US, .MOBI, .BIZ, .CA, .CO.UK and .IN

son olarak şunu söyleyeyim limiti fazla olan kredi kartı ile almak yerine sanalkartla almanızı tavsiye ederim. godaddy piyasanın lideridir fakat birazda üçkağıtçı bir firmadır. Bir de domainle birlikte hosting geliyor ilk ay ücretsiz ikinci ay 5 $ civarında otomatik yenilemenizi kapatmanızı önderirim. bu yüzden internetten alışveriş yaparken sanal kart kullanmak en iyisi kullandıktan sonra kapatırsanız hiçbir zaman mağdur olmazsınız. bu arada sanal kart nedir merak edenler için bahsedeyim sadece internette kullanmak için açtığınız istediğinizde limit değişikliği yada kapatma yapabileceğiniz fiziksel olmayan kart türüdür. kredi kartınız varsa üzerinden açtırabilirsiniz. kredi kartı olamaynlar için r10 da bir kaç tlyesanal kart sağlayanlar var

- Yönetici düzenlemesi: :

siriusblack2051

Forum Kalfası
teşekkürler peki otomatik hosting ücreti yenilenmesi nerden kapatılıyor? ben bulamadımda? resim koyma şansınız varmı?

! JUBA !

Forum Kalfası
teşekkürler peki otomatik hosting ücreti yenilenmesi nerden kapatılıyor? ben bulamadımda? resim koyma şansınız varmı?
burada detaylı anlatım yapılmış:
http://www.canaydogan.net/2010/03/06/godaddy-auto-renew-secenegini-kapatma/
yazdığım gibien sağlamı sanal kart

dostum paypal ile nasıl alışveriş yapıcam bir türlü beceremedim
ilk mesajda yazdım:

techno_esh

Çırak

Öncelikle şunu söyleyeyim kendim aldım ve sorunsuz çalışıyor. Icann vergisi ile birlikte toplamda 1.18 $ oluyor türk lirasıyla 2 tlden daha az bir ücret ediyor.

Promo kodu: Gobble

-1 hesaptan 1 domain kaydı yapılabilir.
-bitiş tarihi: 15 aralık yada 10.000 domain
-geçerli olan uzantılar:
.com, .net, .org, .us, .mobi, .biz, .ca, .co.uk and .in

son olarak şunu söyleyeyim limiti fazla olan kredi kartı ile almak yerine sanalkartla almanızı tavsiye ederim. Godaddy piyasanın lideridir fakat birazda üçkağıtçı bir firmadır. Bir de domainle birlikte hosting geliyor ilk ay ücretsiz ikinci ay 5 $ civarında otomatik yenilemenizi kapatmanızı önderirim. Bu yüzden internetten alışveriş yaparken sanal kart kullanmak en iyisi kullandıktan sonra kapatırsanız hiçbir zaman mağdur olmazsınız. Bu arada sanal kart nedir merak edenler için bahsedeyim sadece internette kullanmak için açtığınız istediğinizde limit değişikliği yada kapatma yapabileceğiniz fiziksel olmayan kart türüdür. Kredi kartınız varsa üzerinden açtırabilirsiniz. Kredi kartı olamaynlar için r10 da bir kaç tlyesanal kart sağlayanlar var
promo kodu gİrdİĞİm halde hala 12 $olarak gÖsterİyor. Domaİnİ aldiktan sonra mi dÜŞÜyor fİyat?

! JUBA !

Forum Kalfası
kod girildiğinde düşmesi lazım daha önce kampanyadan yararlanmış olabilirsiniz yada bir yanlışlık yapıyor olabilirsiniz. 10.000 domain limiti de var ama bitmemiştir diye düşünüyorum.

! JUBA !

Forum Kalfası
.Tv
satıyormu godaddy ?
süper bir domain bulmuştum :)
onu alıyım bari :)
edit
yuh 39$mış :)
sadece: .com, .net, .org, .us, .mobi, .biz, .ca, .co.uk and .in için geçerli
tv uzantısı bayağı pahalı 50$ üstünde satılabilecek domainse yine de alınabilir bana sorarsan .tv ye 39 $ vermem :) proje yapmadıktan sonra satmakla uğraşmak hoşuma gitmiyor

böyle güzel ve faydalı bir bilgiyi sona ermeden kaçırmamak gerekir.
yorumunuz için teşekkürler

promo cod çalısmıyor bide kodun alıntı oldugunu yazsaydın keske kardesim:)istersen aldıgın linkide verim:)
bu saatten önce gönderilmiş tamamen aynı konuyu gönder görelim oyun veya film paylaştığımı sanmıyorum kod bütün sitelerde paylaşılıyor 6 harfli bir kelime neyi değiştirebilirim. ayrıca kodla domain aldım 10 000 ile sınırlı olduğunu zaten yazdım

bu arada cuma cumartesi pazar ve pazartesi günleri .comlar kodsuz 5$ dan satılacakmış domain sınırı yokmuş.

lvlicrop

Cool Üye
sadece: .com, .net, .org, .us, .mobi, .biz, .ca, .co.uk and .in için geçerli
tv uzantısı bayağı pahalı 50$ üstünde satılabilecek domainse yine de alınabilir bana sorarsan .tv ye 39 $ vermem :) proje yapmadıktan sonra satmakla uğraşmak hoşuma gitmiyor

yorumunuz için teşekkürler

bu saatten önce gönderilmiş tamamen aynı konuyu gönder görelim oyun veya film paylaştığımı sanmıyorum kod bütün sitelerde paylaşılıyor 6 harfli bir kelime neyi değiştirebilirim. ayrıca kodla domain aldım 10 000 ile sınırlı olduğunu zaten yazdım

bu arada cuma cumartesi pazar ve pazartesi günleri .comlar kodsuz 5$ dan satılacakmış domain sınırı yokmuş.
Rica ederim, faydalı bilgiler için asıl ben size tekrar tekrar teşekkür ederim.

Forum ustası

Forum Kalfası
Godaddy nin bir üçkağıdını görmedim bugüne kadar. Siz ayarlarınızı ve işlemlerinizi düzgün yapın hiç birşey olmaz.
Çok güzel bir firmadır tavsiye ederim

Türk firmalarını boşuna kullanıp kdv ödemeyin ;) Yabancı servisleri kullanın

! JUBA !

Forum Kalfası
ingilizcesi olmayanlar için sorun çıkabiliyor bir de panelin karışık olmasından dolayı bazen otomatik ödemeler gözden kaçabiliyor. ben de şuana kadar sorun yaşamadım kullanıyorum ve memnunum ama yine de belirteyim dedim bi sağol yazmaya üşenirler ama bir sorun çıktığında gelip firmaya çalışıyormuşsun gibi yorumlar yazarlar.

Forum ustası

Forum Kalfası
ingilizcesi olmayanlar için sorun çıkabiliyor bir de panelin karışık olmasından dolayı bazen otomatik ödemeler gözden kaçabiliyor. ben de şuana kadar sorun yaşamadım kullanıyorum ve memnunum ama yine de belirteyim dedim bi sağol yazmaya üşenirler ama bir sorun çıktığında gelip firmaya çalışıyormuşsun gibi yorumlar yazarlar.

Haklısın bende bu yüzden bu tip konulara fazla değinmiyorum