Görsel Anlatım Bloğum - Bedava Ama Olsun | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Görsel Anlatım Bloğum - Bedava Ama Olsun

Lacivert.

Forum Ustası
Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere Sizlere Çeşitli Programları / Konuları Anlatıyorum:).Yararlı Oluyorum,Olmuyorum Bu Sizin Takdirinize Kalmış:).Kendi Anlatımlarımı Bir Site Altında Topladığım Bedva Bir Blog Oluşturdum:)Adınıda Görsel Anlatım Koydum:D.Şimdi Diyeceksinizki Bedava Tutmaz Bu Olsun:)Benim İçin Bir Deneyim Daha Olur WordPress'i Tanırım :)

Buda Kendi Yaptığım Banner'ı:D:D

- Yönetici düzenlemesi: :

gnosei-seauton

Forum Kalfası
Bu tarz blogları her zaman desteklemişimdir, keske vaktim olsa bende tutabilsem bir blog
rss ekleyecektim ama hata verdi, buradaki photoshop anlatımlarımı (pek yok ama) cekinmeden kullanabilirsin
kutlarım, iyi çalışmalar.

ogame

Daimi Üye
son cümlen çok hoşuma gitti bende wordpress üzerinde çalışıyorum şuan :) + siten free olsa bile tuta bilir herşey içeriğe bağlı ;) +logonda güzel ;)

tavsiyem ise etiketlerini secerken dikkatli olmandır misal c++ yı en başdan anlatıyorsan c++ değilde c++ öğreniyorum, c++ derslerim gibi kullan ve kelime kelime değilde kelime grubu olarak etiket yap ;)

Lacivert.

Forum Ustası
Bu tarz blogları her zaman desteklemişimdir, keske vaktim olsa bende tutabilsem bir blog
rss ekleyecektim ama hata verdi, buradaki photoshop anlatımlarımı (pek yok ama) cekinmeden kullanabilirsin
kutlarım, iyi çalışmalar.
Çok Teşekkürler Üstadım.Sizin Çalışmalarınız Yeter Bana :)

son cümlen çok hoşuma gitti bende wordpress üzerinde çalışıyorum şuan :) + siten free olsa bile tuta bilir herşey içeriğe bağlı ;) +logonda güzel ;)

tavsiyem ise etiketlerini secerken dikkatli olmandır misal c++ yı en başdan anlatıyorsan c++ değilde c++ öğreniyorum, c++ derslerim gibi kullan ve kelime kelime değilde kelime grubu olarak etiket yap ;)
Önerilerin İçin Teşekkür Ederim:flowers:.Uyarılarını Dikkate Alacağım:).Logo Biranda Aklıma Geli Verdi Ayrıca Sende Logo'ya Sıkışırsan Bana Mesaj Atabilirsin :p:)

Basit bi tasarım olmuş
Tasarım Üyeler İçin Çok Önemlidir Basit ve Anlaşılır Olmalı Basit'likten Kastın Kolaysa Bu İyi Birşey.Yoksa Sıradan Kötü Manasında Dediysen Genede Teşekkür Ederim Düşüneceğim :):flowers:

Lacivert.

Forum Ustası