Google da üst sıralara çıkmak? Günlük 5000 kişi ?

Durum
Yanıtlara kapalı.

mawerik

Banned
Merhaba dostlar...

Çok uzun zaman çalıştığım seo üzerinde en sonunda bir sonuca varmış bulunmaktayım. Google da üst sıralara çıkmak için bir yazılım yaptım. ve Takır Takır çalışmakta... Düşününki bana 3 günde adsense den kazandırdığı para aşşağıdadır.. Yazılımı parayla satmıyorum. Paylaşamamda... Burada yaptığım tek şey böyle birşeyin aslında olduğunu bilmenizdir..

Reverse Engineering yani > Tersine mühendislik. eğer güneşe yaklaşamıyorsanız (google) çevresine verdiği etkilerle güneşi çözmeye çalışırsınız. Sizde öyle yapın.. KAZANIN...

devian

Forum Kalfası
katılıyorum benzer bi programda bende var, herşeyi yapmak mümkündür yeter ki saksıyı çalıştırın.

- Yönetici düzenlemesi: :

tolgahan

Forum Ustası
asLında oluyormuş demekte bir payLaşım tabi özendirmeden :p

bohito

Çırak
Forumdaysak Ve Paylaşım yerindeysek paylaşın herkes görsün hünerinizi..ßoş resimlerle paylaşım olmaz..

devian

Forum Kalfası
Forumdaysak Ve Paylaşım yerindeysek paylaşın herkes görsün hünerinizi..ßoş resimlerle paylaşım olmaz..
seninde toplam mesaj sayın sadece 5

Arkadaşlar benim bildiğim birşey varsa oda forum sitelerinin paylaşım amaçlı oluşudur. Birşeyler yaptınızmı yoksa biryerlerden kopyaladınızmı bilmiyorum. Ayrıca forumda yayınlama amacınızı çözmüş değilim ? Show yapmak, hava atmak, kendinizi ispatlatmak adına ise emin olunki sizin bu yaptığınız işin wardom'da çok ama çok daha fazlasını yapabilen ve bunu büyük bir mütevazilikle yayınlayan KRALLAR var.

Bilmiyorum yanlışmı düşünüyorum ama bence böyle ... :rolleyes:
sen 2005 ten beri üyesin toplam mesaj sayın sdece 8, bu konu açılalı henüz bikaç gün oluyo ve tak diye cevabı yerleştirtiğini sanıyosun. 2005 ten beri forumu sömürüp belkide bi teşekkür bile etmiyosun, bu sonuca mesaj sayının 8 olmasından vardım. Madem burası forum ve paylaşım yeri paylaşım yapanlara kaçtane teşekkür mesajı yazdın sorabilirmiyim. Galiba 7 tane :):):)

E-G-E-M-E-N

Banned
dostum paylaşmıyorsun yaptığın olay göcde gösterisi onu burda yapman biraz abes kaçar çünki burası paylaşımın bilginin merkezi burada benim elimdeki herşey burdaki tüm üyelerin herşeyidir diğer üyelerinde aynı şekilde bizim emeğe saygımız sonsuzdur ama gövde gösteresine asla -k

m0liver

Forum Ustası
Burası paylaşım forumudur!!

Polemik Yaratmayın Uyarı alırsınız!!

mawerik

Banned
yazılımı verseydim teşekkür ederlerdi... vermedim diye kötü oldum işte.. öyle herşey armut piş ağzıma düş olmaz.. size böyle birşeyin mümkün olduğunu söyledim.. şimdi bu konu üzerine düşen kazanır. düşmeyen forumlarda warez script toplayarak spam maillerle arkadaşlık sitesi yapmaya devam eder.

m0liver

Forum Ustası
Burası paylaşım forumu PAylaşmadan varlığını söyleminz burdaki kimse için birşey ifade etmiyor..

Bİrçok döküman yazan insanlara saygısızlık olmuyormu? Onlarda böle birşey var araştırın diyebilirdi Forumda herkes araştırın dese yandık Hiçkimse birşey Öğrenemez

m0liver

Forum Ustası
Polemiğe devam ederseniz.. Uyarı alıcaksınız!!

Pm Atılan mod olarak beni kastediyorsanız Böyle birşey olmaz OLAMAZ!! Her üyeye aynı seviyede davranırım Özel istek üzerinede foruma yazı yazmam..

- Yönetici düzenlemesi: :

erdem

Banned
Paylaşacaksanız konu yazın arkadaşlar.Boş mesaj lütfen atmayın.İşimize yaramayan yazıları ne yapacağız?

bowfinger

Cool Üye
bu adamın hile ypamadığı ne malum , ss üzerinde oynamadığı. Google daki o kadar mühendis aptal bi bu abim akıllı demi. Öyle birşey olsa senin gibi düşenebilecek kaç bin insan var. Hepsi öyle yapsa günde 50$ verir mi onlara google sanıyorsun ?

selcukx

Çırak
programı vermemekte haklı olabilirsin okadar uğraşmışsın. Ama en azından çalışma mantığı ile ilgili küçük ipuçları verirsen bizide sevindirirsin..

denizerdem

Forum Ustası
o deil de mawerik ile devian aynı kişiler bu yazdıkları mesajlara göre mawerik resme bakın diyor devian nickiyle girip resmi koyuyor peeeh clone war clone .

@51m©@n

Forum Kalfası
bu konu saçma bir konudur. konuyu açan kişi banlanmalı ve konu kapatılmalıdır bence. gerekçeyi ise moderatör arkadaşlar biliyorlar. wardomda bir çok program var dostum. senin gibilerinin programına ihtiyacımız yok. git başka yerde yalan söyle!!!

Durum
Yanıtlara kapalı.