Gta San Adreas Multiplayer SAMP Ban Açma Yardım Lütfen | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Gta San Adreas Multiplayer SAMP Ban Açma Yardım Lütfen

sellomello

Çırak
Arkadaşlar Samp Sunucularında banımı (yasak) Nasıl Kaldırabilirim ? Bir Program Önerirmisiniz Bazıları İP değiştirme programları diyor o programlarıda bulamadım Lütfen Yardım Nasıl Yapabilirim Teşekkürler:eek:

Mark0tten

Cool Üye
1.Modem'e reset at tekrar girebilirsin.
2. Ağ bağdaştıcıları'ndan ağını kapat aç internet tekrar aktif olduğunda ip yenilenir ve tekrar girebilirsin.

Bunlar Manuel seçeneklerindir bunun dışında IP programı maalesef bilmiyorum.

Kolay gelsin...

Principal

Cool Üye
İp gizleyici program indirin. Çalıştırıp öyle girin isterseniz 100 kez banlasınlar programı kapatıp açarsanız yeni ip verir tüm programlar böyle.
Hacking program içine giriyor. Lamerizim faaliyetleri önlemek amacı ile koymuyorlar. Ama ben size vereyim.

Adres -- http://www.tamindir.com/indir.asp?id=17701&link= (hotspot shield programı Anlatımını googlede bulursunuz.)
Ben düzce anlatayım :
Kurun >> sağ altta programlar var orada simgesi vardır alta doğru oval surata benzer. sağ tık Connect/ON'a tıklayın sayfa açılacak bekleyin Starting ---------------- vs... yazar (Yeşil yazıyı görünce sayfayı kapatabilirsiniz.) İP'niz değişmiştir...

K.gelsin...

- Yönetici düzenlemesi: :