GTA5 Onlineda arkadaşımla oynarken kasıyor

KayaSecurity
Cool Üye
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Merhaba, GTA5'i arkadaşımla oynarken sorun yaşıyorum. Şöyle anlatayım... arkadaşım ve ben aynı server'a bağlandığımızda karakterlerimiz bir arada buluştuğu zaman benim oyunumda durduk yerde kasmalar başlıyor. Hatta kısa bir süre içinde ben server'dan düşüyorum. Steam'de oyun dosyalarını doğruladım. Server'dan düşme sorunum düzeldi fakat karakterlerimiz bir aradayken oyunda kasmalar, takılmalar devam ediyor. Bizi birbirimizden yaklaşık bir kaç metre ayırıyor. Ek bilgi olarak şunu söyleyebilirim. İkimizinde oyunu orijinal ve aynı sürüm. Ben oyuna tek başıma girdiğim zaman sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorum, kendisi de aynı şekilde tek başına sorunsuz oynayabiliyor.

Sistem Özelliklerim;
- İşlemci: İntel i7 9750H,
- Ekran Kartı: Nvidia RTX 2060 - 6GB (Driver Güncel),
- RAM: DDR4 2666 Mhz - 32GB,
- Disk: Adata M.2 SSD - 2TB,
- İşletim Sistemi: Windows 10 Pro (Orijinal lisanslı ve en son güncelleştirmelere sahip).

İnternetim 10 Mpbs indirme / 5 Mpbs Yükleme hızıa sahip.

spydee89
Hızlı Çırak
Sizin veya arkadaşınızın pingi çok yüksek.

GTA Online P2P (sunucuya bağlanmadan, oyuncuların kendi üzerinden) üzerine kurulu. Birinin pingi yüksekse, diğer kişiye donmalı, ışınlanmalı görünüyor. İnternet bağlantılarının kontrol edilmesi gerek.