hacker sitesi scripti vb | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

hacker sitesi scripti vb

Arkadaşlar bana hazır wordom gibi yada benzeri script lazım

site olack onun içindede forum vb şeyler olacak

elinde olan yada yapabilecek arkadaşlar varmı

plamen

Forum Ustası
Biliyorum heveslisin fakat gel vazgec
düsündügün akdar kolay degil :)
birde hacker sitesi kurcam diyorsun daha ne yapcagini bilmiyorsun

un10cked

Forum Kalfası
Forum olusturduktan sonra konulari sen mi hazirlayacaksin? Bilgin, tecruben yetiyor mu?

Yoksa Wardom'dan veya bir kac siteden buldugun konulari kendi forumuna mi kopyalacaksin?

Kendi serverin, guvenlik stratejilerin var mi?

SiTeyi kurduktan sonra bitane bilgisarcı bu işten anlayan 2 tanede bilgisayar bölümünden arkadaş var onlarda yardım edecek yani sağlam 3 adam var ben kurduktan sonrada sitemi onların eline bırakacm ve devamı gelecek :> :]

|' ben sadece bu konuda hazır scriptler falan varmı onun için konuyu açtım

BENİ CAYDIRMAYA KALKAN VARSA KONUYA HİÇ YORUM VB ŞEYLER YAZMASIN.....!!!

bondcemil

Forum Ustası
wardom vbulletin scriptini kullanıyor. para ile lisans alabilir veya varezde bulabilirsin (ne kadar güvenirsen ona) ayrıca, smf veya mybb gibi ücretsiz forum scriptleri de kullanabilirsin.

YazılımMimarı

Forum Ustası
Azimle, bilgisizce, futursuzca çabalıyor.. Ha gayret ama senden bi cacık olmaz :p benden söylemesi.. Madem anlayan arkadaşların var işe yarasınlar =) Ne dolanıyon kapı kapı :D

Anlayan arkadaş var ben sadece böyle bi script varmı die konu açtım

bide bu wardom sadece forummu yoksa bir site sitenin içinde forummu var bunu tam anlamadım

xpressmen

Forum Kalfası
Azmini saygıyla karşılıyorum. Hayatta birşeyleri denemeden öğrenilmez.
İnanç güzel bir şeydir.
En azından tecrübe edinmiş olursun. Kaybedecek büyük birşeyin yok.
Para senin paran, zaman senin zamanın...

Arkadaşın şevkini kırmak olmaz bence uğraşsın script hakkında bi bilgim yok böyle çabalarsan bir yerlere varabilirsin seni eleştirenlere kulak asma sürekli konu aç öğren sorgula.

Teşekkkürler.

necdet35

Co-Admin
Site Yetkilisi
Arkadaşın şevkini kırmak olmaz bence uğraşsın script hakkında bi bilgim yok böyle çabalarsan bir yerlere varabilirsin seni eleştirenlere kulak asma sürekli konu aç öğren sorgula.

Teşekkkürler.
Bu arada hatırlatmak istiyorum forumda dökümanlar mevcut lütfen arama yapmadan her aklınıza geleni konu olarak açmayınız arama yapınız , armut piş ağzıma düş şeklinde herşeyin önünüze gelmesini beklemeyiniz ;)