Hafızanıza giren ve çıkmayan son beş Film? | Page 14 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Hafızanıza giren ve çıkmayan son beş Film?

redyellow

Forum Ustası
pi nin hayatı (life of pi) kesınlıkle tavsıye ederım
2-3 gün önce indirdim ama henüz izleyemedim.

Ghajini türkçe dublaj varmı varsa link vercek olan varsa simdiden teşekkürler :)
Şu ana kadar hiç denk gelmedim türkçe dublajlısına, bizimkiler eften püfden bir çok filmi türkçe dublaj yapıyorlar ama bu filmi niye yapmıyorlar anlamış değilim. Bi de 3idiots'un türkçe dublajını yapsalar iyi olur.

bvlgari

Daimi Üye
1-) The godfather d.cut box set

2-) 12 angry men

3-) Rear window

4-) The Treasure of the Sierra Madre

5-) Shichinin no Samurai

ne varsa eskilerde var hacılar şimdikiler bilgisayar efektlerini dayıyolar önüne film diye izliyoruz.

Aγaz.

Forum Kalfası
2-3 gün önce indirdim ama henüz izleyemedim.

Şu ana kadar hiç denk gelmedim türkçe dublajlısına, bizimkiler eften püfden bir çok filmi türkçe dublaj yapıyorlar ama bu filmi niye yapmıyorlar anlamış değilim. Bi de 3idiots'un türkçe dublajını yapsalar iyi olur.
Alt yazılı oldugundan hic bi zevk alamıyom Tr dublaj olsaydı.. bide dediğiniz gibi 3 idiot nda türkçe dublajı olsa süper olurdu bi ara 3 idiots çok aradım ama onuda bulamadıydım malesef.

PReSCoLD

Forum Ustası
3 idiots filminin Tr düblajını bende çok aradım bulamadım dün alt yazılısını izledim ve ilk defa alt yazılı bi film izliyorum zaten 15 dk izledikten sonra alışıyorsunuz :) Film gerçekten sürükleyici, çok güzel yapmışlar komedi, dram, aşk hepsi bi arada filmin bazı sahnelerinde duygulandım yani bi film beni duygulandırıyorsa siz kesin hüngür hüngür ağlarsınız o derece :) Film bitmeden wc ye bile gitmedim :) Kesinlikle ve kesinlikle izleyin derim :)

- Yönetici düzenlemesi: :