Hafızanıza giren ve çıkmayan son beş Film? | Page 15 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Hafızanıza giren ve çıkmayan son beş Film?

Zeus73

Forum Kalfası
Ben de bu yazının altına imza atarım:)

Özellikle Ghajini, 3 idiots (3 aptal), Taare Zamane Paar mutlaka izlenmesi gereken filmler diye düşünüyorum.

Birde başka bir Khandan bahsedeyim, Shahrukh Khan... My Name İs Khan (Benim Adım Khan) filmi de izlenmesi gereken filmlerden.
Tavsiyeye uyarak izledim. Pek Hint filmim sevmem ama 10 üzerinden değerlendirilecekse kesinlikle 9.5 eder. Harika bir film.

kaligula_oky

Forum Kalfası
ağır roman----okan bayülgen
gemide----erkan can
lalelide bir azize----güven kıraç
sefiller----Gérard Depardieu (eski versiyonu)
yeraltı----engin günaydın

tavsiye ederim mutlaka izleyin ;):yinyang::yes:

Unzile

Forum Ustası
En son Escape Plan izledim, son zamanlardaki en başarılı ve yaratıcı Hollwood filmi bence..

Ondan önceeeee hımmmm düşüneyim, Ender's Game fena değildi.. Hatta oldukça iyiydi..

Croods ailesi süperdi :p

Arkadaşın dediği Başlangıç süper bir filmdi.. Ama anlaşılması biraz zor kafanız salimken izleyin :p

Aklıma başka film gelmiyor.. Bu hafta Herküle gideceğiz bakalım o nasıl..

TurkishOnlyTurkish

Moderator
Yönetici
1
Esaretin Bedeli
The Shawshank Redemption
Yönetmen : Frank Darabont
Oyuncular : Morgan Freeman , Tim Robbins , Bob Gunton , William Sadler , Gil Bellows

2
Baba
The Godfather
Yönetmen : Francis Ford Coppola
Oyuncular : Al Pacino , Marlon Brando , Diane Keaton , Robert Duvall , James Caan

3
İyi, Kötü Ve Çirkin
Il buono, il brutto, il cattivo
Yönetmen : Sergio Leone
Oyuncular : Clint Eastwood , Lee Van Cleef , Eli Wallach , Aldo Giuffre , Rada Rassimov

4
Forrest Gump
Yönetmen : Robert Zemeckis
Oyuncular : Tom Hanks , Robin Wright , Gary Sinise , Sally Field , Mykelti Williamson

5
Çağrı
The Message
Yönetmen : Mustafa Akkad
Oyuncular : Anthony Quinn , Irene Papas , Michael Ansara , John Bennett , Johnny Sekka

Pe55iMySTiC

Forum Kalfası
SuperCollider diye bi film var...Allah belasını versin.... yok kelebek etkisini yapan bunu da yaptı falan söve söve izledim sonuna kadar daha iğrenç bi film görmedim ben...linkine bile tıklamayın...bizi dünyayı kurtaran adam bile daha güzeldir bundan...sinirlendim bak yine filme...a..........................

B

By ToNiK

Misafir Üye
En son Escape Plan izledim, son zamanlardaki en başarılı ve yaratıcı Hollwood filmi bence..

Ondan önceeeee hımmmm düşüneyim, Ender's Game fena değildi.. Hatta oldukça iyiydi..

Croods ailesi süperdi :p

Arkadaşın dediği Başlangıç süper bir filmdi.. Ama anlaşılması biraz zor kafanız salimken izleyin :p

Aklıma başka film gelmiyor.. Bu hafta Herküle gideceğiz bakalım o nasıl..
Escape Plan, Prison Break dizisinin sinema filmi hali. Ben her ne kadar filmi sevsem de bu özenti hali yakıştıramadım Hollywood'a. Prison Break fark atar fark :cool: .