Hangi Robot Süpürge Almalıyım

Sebnemy35
Forum Kalfası
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Arkadaslar xiaomi vacuum mop pro ile s6 pure arasında kaldım. 700 tl fark var benim icin önemli
Sizce hangi robot süpürge olmalı fazladan verilene deger mi tek kat evimiz

YazılımMimarı
Forum Ustası
xiaomi vacuum mop pro : Yaklaşık bir yıl önce aldık. Oldukça iyi toz alıyor, su ile temizleme kısmını hiç kullanmadık.

300 m2 evi, 3-5 defa tarama yapıp, haritaladıktan sonra 2 defa şarj yuvasına giderek, süpürebiliyor.

Siyah rengini almamanı tavsiye ederim. Çok fazla kir topluyor :)
Bu sebeple eğer alacaksan beyaz renkte olanını tavsiye ederim.

Genelde eşim kullanıyor ama özellikle çok kullanılan/kirlenen alanları haritalayıp, sadece o bölgeyi temizlettirme olayı oldukça kullanışlı.
En fazla antreman yaptığı alanları tanıdıkça süpürme süresi gittikçe kısalıyor(bir noktaya kadar).

Kir toplama haznesi biraz küçük ama bizi idare etti şu ana kadar, 2-3 haftada bir hazneyi çıkarıp, temizliyoruz.

justim123
WarrioR
Ben xiami mi mop pro 2 aldim yarin gelecek.

850 tl fazla verdim 2. Yeni nesil olani aldim bakalim
Kuskulanmadim degil neden az fark var fiyatta diye ama bakalim

ykaya0
Çırak
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop aldım 3 ay oldu ucuz da aldık. Evin üyesi oldu çok marifetli. 85 metre kare evi %60 şarz la paspas yapıp temizliyor. Evcili olanların muhakkak alması lazım. Çok memnunuz.

berkcombil
Forum Kalfası
xiaomi vacuum mop pro : Yaklaşık bir yıl önce aldık. Oldukça iyi toz alıyor, su ile temizleme kısmını hiç kullanmadık.

300 m2 evi, 3-5 defa tarama yapıp, haritaladıktan sonra 2 defa şarj yuvasına giderek, süpürebiliyor.

Siyah rengini almamanı tavsiye ederim. Çok fazla kir topluyor :)
Bu sebeple eğer alacaksan beyaz renkte olanını tavsiye ederim.

Genelde eşim kullanıyor ama özellikle çok kullanılan/kirlenen alanları haritalayıp, sadece o bölgeyi temizlettirme olayı oldukça kullanışlı.
En fazla antreman yaptığı alanları tanıdıkça süpürme süresi gittikçe kısalıyor(bir noktaya kadar).

Kir toplama haznesi biraz küçük ama bizi idare etti şu ana kadar, 2-3 haftada bir hazneyi çıkarıp, temizliyoruz.
Dubleks mi ev alt kat ust ayrı harita oluyor mu