Hard Disk Sentinel [for PC]

fearof
Forum Ustası
Hard Disk Sentinel [for PC]Sabit Disk Sentinel HDD/SSD/SSHD (karma) sürücülerin mümkün olan en yüksek desteğine sahip bir sabit disk izleme yazılımıdır. Amacı, sabit disk sürücüsü sorunlarını bulmak, test etmek, tanılamak ve onarmak, SSD ve HDD sağlık durumunu, performans düşüşlerini ve arızaları bildirmek ve görüntülemektir. Sabit Disk Sentinel tam metinsel açıklama verir, ipuçları ve görüntüler / raporlar bilgisayar içinde veya harici muhafazaları (USB / e-SATA) içinde sabit diskler ve katı hal diskleri hakkında en kapsamlı bilgi. Değerli verilerinizin maksimum güvenliğini sağlamak için birçok farklı uyarı ve rapor seçeneği mevcuttur.


Yazılım, sağlık, sıcaklık ve tüm S.M.A.R.T. (Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology, çoğu sabit diskler, katı hal diskleri ve hibrid sürücüler (SSHD) bugün her disk için değerleri yerleşik dahil olmak üzere sabit disk sürücüsü / HDD durumunu izler. Ayrıca bir kriter olarak kullanılabilir gerçek zamanlı olarak disk aktarım hızını ölçer veya olası sabit disk hataları, performans bozulmaları algılamak için.


Sabit Disk Sentinel mükemmel bir veri koruma çözümüdür: hdd arızası ve SSD / HDD veri kaybını önlemek için etkili bir şekilde kullanılabilir, çünkü sabit disk sorunlarına karşı son derece hassas olan en hassas sabit disk sağlık derecelendirme sistemine sahiptir. Bu şekilde küçük bir HDD sorunu bile kaçırılmaz.


Ana Özellikler

Kullanımı kolay arayüz

Tüm bilgiler uygulamanın ana penceresinde görüntülenir. Hızlı denetimler, tüm sabit disklere, bölümlere ve farklı bilgilere erişmek için kolay gezinmeye olanak sağlar. Sezgisel kullanıcı arabirimi öğeleri, sorun düzeyini belirtmek için yeşil/sarı/kırmızı renk kullanarak bilgileri görüntüler. Ayrıntılı metin açıklaması ve bağlam duyarlı yardım, kullanıcıya özellikler ve seçenekler arasında yol verir.

İNDİRME LİNKİ:
 
Üst