hayatınızda en sevdiğiniz 3 roman veya kitabı paylaşırmısnız? | Page 2 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

hayatınızda en sevdiğiniz 3 roman veya kitabı paylaşırmısnız?

Unzile

Forum Ustası
Taha Akyol - Ama Hangi Atatürk
Victor Hugo - Sefiller
Turgut Özakman - Şu Çılgın Türkler
Ayrıyetten, tavsiye ederim okuyun, Sinan Meydan - Kayıp Kıta Mu ve Atatürk, Bülent Akyürek - İçinizdeki Öküze Oha Deyin :p ve Gülse Birsel kitapları boş vakitlerde eğlenceli olur..

Unzile

Forum Ustası
Bety Mahmudi, Kızım Olmadan Asla
Filmi de vardı değil mi o kitabın? İzlemiştim, İran - Amerika arasında geçiyordu. Kitabı okumadım ama güzel ve dramatik bir hikayeydi. Yaşanmış bir olaydı sanırım..

bırak bu kitap okuyorum ayaklarını yok şunu okudum yok bunu okudum deyip entel kız ayaklarına yatma :D:D:D
Gedorraagancanpaaaaa :D

Anlamadın dimi, tabi anlamazsın.. Kitap okusaydın anlardın :D Halime Gürbüz - Kod Adı Simli Pembe kitabından.. Arada bul ne demekmiş.. Sen ekmeğe agu derken biz dünya klasikleri deviriyorduk :D (Ukala gördüm kendimi :cool:)

- Yönetici düzenlemesi: :

buracke88

Hızlı Çırak
1- Khaled Hosseini - Uçurtma Avcıları
2-Marlo Morgan - Bir çift Yürek
3-Adam Fawer - Empati - Olasılıksız
Bu 4 kitapta süperdi. Tavsiyedir pişman olmazsınız!

swarthy90

Forum Ustası
Diplomasi ( yazarını hatırlamıyorum 1. dünya savaşında ülkeler arası diplomasiyi anlatıyordu)
Bay Pipo (hiram abasın hayatını anlatan bir kitap şiddetle tavsiye ederim)
Balıklı Koy ( taa orta okulda okuduğum on numara bi hikaye okulun kütüphanesinden arakladım halen durur yani o kadar severim )

xMikro

Daimi Üye
Dijital Kale . Dan Brown
Simyacı . Paulho Coelho
Dr. Ecco'nun Şaşırtıcı Serüvenleri . Dennis Shasha (Bu roman değil fakat kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle kaliteli zeka soruları isteyenler için)