Hayırlı gunler arkadaşlar bana march of empires oyununun apk hilesı lazım

dlafson
Çırak
Arkadaşlar benım oynadıgım bı oyun var MARCH OF EMPİRES bu oyunun apk hılesı lazım bana
 
CekoReis
Forum Kalfası
March of Empires Nedir?

Dünya imparatorluğunuzu fethetmek ve yaratmak için bir all-out strateji arayışında rakiplerinizin yanan kalıntılarının üzerinde yürüyeceğiniz bu oyunda büyük bir ortaçağ Savaşı çağına hazır olun! Kalenizi güçlendirin, bir savaşçı ve lordlar ordusu oluşturun ve küresel hakimiyetin nihai dunyasina girmeye hazırlanın!

Ama uygarlığınız büyüdükçe, iddialı güçler ve savaşlarla, sadece bir kral tahtını talep edebilir! Eğer afiş altında arazi birleştirmek için güç ve strateji var mı? Ya da önce, şövalyeler ve ortaçağ Krallık çökmeye göz kulak olur musun?

A KİNGDOM İN YOUR HANDS
Orduları ve ortaçağ savaşçılarını gönderin, imparatorluğunuz boyunca binalar inşa edin, barbarlara, Vikinglere, şövalyelere, lordlara ve krallara karşı savaşın ve dünya topraklarını ve klanlarını fethedin. Sürekli genişleme ve güçlü savaş ile bir imparatorluk yaratırken fethedin. Oyunda bilge stratejinizi koruyun!

TÜRÜNÜ SEÇ VE SAVAŞ
Bir yayla kralı, bir Kuzey Çarı ya da bir çöl Sultanı olmayı seçin ve klanların ve lordların geri kalanını aşağı çekeceksiniz. Her ordunun benzersiz bir oyun stilini vurgulayan özel bir avantajı vardır, ister imparatorluğunuzu hızlı bir şekilde fethetmeyi ve inşa etmeyi, savaşçı Şövalyeleri ile grev yapmayı ya da uygarlığınızı istiladan şiddetle savunmayı tercih edin.

KİNGDOM KRALLIK SAVAŞLARI: BÖLGESEL HAKİMİYET
İmparatorluğunuzun düşman istilasını önlemek için Ortaçağ savunmanızı güçlendirin. Tüm Krallık üzerinde yüksek kral olmak için taht için yol mücadele!
Sizin ve birçok müttefikinizin yararlanabileceği bölgesel yapılarla açık bir savaş dünyasında güçlü bir ulus inşa edin. Vikinglere ve lordlara karşı akılda bir fetih stratejisi ile oynayın, gelişen ticaret merkezleri kurun, kutsal tapınaklar inşa edin ve Hazine stoklarını açın.

TAKTİK MMO SAVAŞ
Ordunuza liderlik etmek ve krallığınızı inşa etmenize yardımcı olmak için şövalyeler kadar asil veya Vikingler kadar acımasız olanlardan benzersiz bir şampiyon seçin.
Tahtın yolunu açacak hazineler için görevlere başlamak için kahramanlara ve maceraperestlere komuta edin.
Bilge bir kral savaş oluşumlarını dikkatlice seçer! Kurnaz taktikler büyük sayılardan daha fazla güce sahiptir. Sürekli değişen mevsimlerden yararlanmak için komutlarınızı akıllıca zamanlayın.

GLOBAL KÜRESEL BİR İTTİFAKA KOMUTA EDİN: İKTİDARIN KOLTUKLARINI TALEP EDİN
Entrika, diğer İttifaklarla planlar yaparken tahtına giden yolu açacaktır. Bu MMO dünyasında, İttifak yönetim sistemi krallığınızı müttefiklerle organize etmeyi kolaylaştırır.
Arkadaşlıklar kurmak veya rakiplerle sözlü olarak çatışmak için oyuncularla sohbet edin. Tüm politikalar tüm Krallığın oyuncu nüfusu tarafından oylandığı için her oyuncu katılabilir!
Her koltuk, kontrol ittifakına benzersiz avantajlar ve dünyayı değiştiren politikalar önerme yeteneği verir. Etki alanı koltuğunu, kahramanların koltuğunu, savaş koltuğunu, düzenin koltuğunu ve anlaşma koltuğunu tutan beş yüksek müstahkem kaleyi ele geçirin.
Beş kale, her biri sadece bir ittifakın tutabileceği tüm bölge üzerinde benzersiz bir etkiye sahip olan önemli tahtlara sahiptir.
Tüm bunların merkezinde, sadece bir oyuncunun en büyük güce sahip olmak için yönetebileceği bir güç tahtı var!

MMO stratejisinin hayranları için, klanlara karşı mücadele, epik görevler, kral olun ve küresel hakimiyet elde edin
 
fearof
Forum Ustası
Bu oyunun hilesini bulan olursa banada bildirsin. :D:D:D

Adamlar Windows 'la olan anlaşmadan dolayı ucuza paket satıyordu.Ama Windows üyeleri işi sabote edince Windows platformundan paketi kaldırdı.

Bu işte aracı olanların tamamını aynı zamanda banladı.
 
Üst