Hi Dollar Airdrop (Günlük En Az 1,2 Dolar Ödül)

yucinx
Çırak
hi Dollars Dolaşım Arzı: 580,396,604 HI (580 milyon)

Alibaba, Crypto .com, Morgan Stanley ve Bitcoin .com'un fikri yaratıcıları tarafından ortaklaşa kurulan devrim niteliğinde bir bankacılık hizmeti olan "hi".
Topluluğun hedefi 1 milyar üyeye ulaşmak ve mevcutta 1,5 milyondan fazla kullanıcıları bulunuyor.

Ödül: Günlük 1 $HI = $1.2 (Borsada günlük fiyat değişiyor, son 10 günde fiyatı %72 artış gösterdi, daha da artacağa benziyor.)
Getirdiğiniz referanstan da 0,5 $HI alırsınız.
Referans sisteminde arkadaşınızın aldığı ödüllerin yarısı size geliyor. Referansın claim ettikçe de alıyorsun. Alt kullanıcılar da dahil.
(Get %50 of everything yor friends get. Including all downstream invite rewards!)

Üyelik oluşturma;

Borsalar: Uniswap ve Pancakeswap'da işlem görüyor. Alım-satım işlemlerini yapabilirsiniz.

- Coinmarketcap'den kontrol edebilirsiniz.

- Ne zaman çekilebilir?
Her gün Claim tuşuna basarak, günlük ödülünüzü aldıktan tam 1 yıl sonra coinleriniz tamamen sizin oluyor. Proje 4 yıl boyunca claim etmeye yani bir yerde minninge izin verecek.

Önemli: Şöyle bir durum var onu anlatayım. Mayıs 2025 yılına kadar 4 yıllık bir proje.

Bugün topladığımız dolarlar 1 yıl sonra gün gün açılacak. Şu an topladığımız paralar Rewards(Ödüller) kısmında birikiyor.
10.11.2021'de topladığımız tüm gelir 10.11.2022'de
11.11.202'de topladığımız tüm gelir 11.11.2022'de kullanıyoruz.

Yani teknik olarak 2 senede biriktirdiğimiz tüm parayı çekiyoruz.
Aklınıza geldikçe (24 saate 1) claim edersiniz. Zaten telefondan telegrama girip claim tuşuna basırıyoruz, sorduğu soruya istediğimiz bir cevabı veriyoruz, ödülümüzü alıyoruz. 30 saniye bile sürmüyor.

Önemli: Çekim yapmak için KYC istiyor. KYC için son tarih 1 Ağustos 2022

-Katılım Aşamaları:

1-Katılım linki - > https://hi.com/ribozom
2-Alt taraftan Telegram yazısına tıklayın.
3-Karşınıza gelen botu başlatın ve dili seçin.
4- ''Click here to share phone number'' butonuna basıp, kullanıcı adınızı belirleyip kayıt işlemini tamamlayın.
5- https://web.hi.com/ tıklayıp, telefon doğrulamanızı yapın. (Doğrulama kodu telegramdan gönderiliyor, SMS olarak gelmez)
6-Bundan sonra telegram botu ve site üzerinden günlük claim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Telegram ve whatsapp üzerinden üyelik açılıyor. Ben telegramı tercih ettim. Tüm kripto siteler telegram kanalları ve grupları üzerinden ilerliyor çünkü.

Claim tuşuna basdıktan sonra size bir soruyor, seçtiğiniz cevap önemli değil. 1 hi dollarınızı alıyorsunuz.

@hi_official ve @hi_official_turkish telegram gruplarından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

Çekim işlemi için, PancakeSwap ve Uniswap'da işlem görüyor. Zamanı gelince buradan çekeceğiz. Bunları bir kumbara olarak düşünün. 1 dolar, 2 dolar bugün işimize yaramaz.
Ama toplayacağın reflerle beraber 2. yılın sonunda eline geçecek hi, hiç de azımsanacak miktarda olmaz.

Her gün Türkiye saati ile 03:00'dan sonra claim yapabiliyoruz. İstersek resimde gördüğünüz gibi telegramdan, istersek de https://web.hi.com/ sitesinden üstteki hediye kutusu simgesine tıklamamız yeterli. Sorduğu soruya verdiğiniz cevabın pek bir önemi yok, istediğiniz cevabı verip hediyenizi alabiliyorsunuz.

App store'da uygulama mevcut, şuan için android versiyorunu yok.
Buradan kontrol edebilirsiniz.

Web sitesinde Hi butonuna basınca, satın alma, depozit yapma, para çekme vs. gibi yerleri görebiliyoruz. Sanırım para çekme tuşuna basınca KYC sayfasına yönlendiriyor. İleride sorun çıkmaması adına geçen günlerde ben doğrulama işlemini yaptım. Zaten çoğu yer, KYC'siz çekim ve yatırım işlemlerini kısıt koyar.

Twitır ve instagramdan da takip haftalık etkinlere katılabilirsiniz.

yucinx
Çırak
Bu arada konuya yazmıştım ama yine de belirtmek isterim, belki burada daha önce üye olmuş arkadaşlar vardır.
Hem sizin topladığınız ödüller, hem de refden gelen ödüllerin geçerli olması için 1 yıldan önce KYC yapılması şart. Yoksa hem sizin hem de refinizden gelen ödüllerin hepsini yakıyorlar. Bu da tabii sahte ref vs. gibi işlerin önünü kesmek için yapılmış bir durum.
Zaten tüm borsalar KYC'siz işlem yaptırmıyor.