HP Ve Microsoft İş Birliğiyle 180$'Lık Bilgisayar | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

HP Ve Microsoft İş Birliğiyle 180$'Lık Bilgisayar

B

By ToNiK

Misafir Üye
HP Ve Microsoft'tan 180$'a Bilgisayar

HP ve Microsoft, şeker gibi bir bilgisayarla karşımızda. Sadece 180$’a satılacak olan bilgisayar, Google Chromebox’lara iddialı bir rakip olacak.


Teknoloji gelişiyor, teknolojiye ilgili insan sayısı artıyor ve bu doğrultuda her fiyat aralığında bir bilgisayar modeliyle karşılaşmaya başlıyoruz. Artık bilgisayarlar o kadar fazla çeşide sahip ki, geniş bir arsayı kaplayacak kadar büyük süper bilgisayarlar da var, cebinize atıp her yere götürebileceğiniz kadar küçük bilgisayarlar da. Bu haberde sizlerle paylaşmakta olduğumuz bilgisayar, kolayca taşınabilen ve sahip olmak için servet gerektirmeyen cinsten bir bilgisayar. HP ve Microsoft işbirliğiyle üretilen HP Stream Mini, bir monitör, bir fare ve bir klavye bağlayıp fişe taktığınızda kullanıma hazır durumda.

Intel Celeron 2957U işlemciye, 2GB DDR3L/1600 RAM’e ve 32GB M.2 SSD depolama alanına sahip olan HP Stream Mini, iki yıllık OneDrive depolama alanı ve 25$ değerinde Windows Mağaza hediye çekiyle birlikte geliyor. Bu hediye çekiyle uygulamalar, müzikler ve Xbox One oyunları satın alabiliyorsunuz. Tüm bu nitelikler için istenen ücret ise sadece 180$.

Bu ürünü Türkiye’de görme ihtimalimiz oldukça düşük ama, böyle bir bilgisayara ihtiyacınız varsa ilerleyen süre zarfında ABD’ye gitme olanağı olan yakınlarınıza istekte bulunmanızda fayda var. HP Stream Mini, şeker gibi tasarımı ve çok uygun fiyatıyla tam bir eğlence bilgisayarı olmuş.

KAYNAK
 
Üst