İETT şoförlerinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne büyük ihanet... Bunun adı halka ihanettir; Bu kadar mı kötü insanlarsınız? | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

İETT şoförlerinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne büyük ihanet... Bunun adı halka ihanettir; Bu kadar mı kötü insanlarsınız?

alpay29

Super Moderator
Site Yetkilisi
İETT şoförlerinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne büyük ihanet... Bunun adı halka ihanettir; Bu kadar mı kötü insanlarsınız?


30.06.2020 22:02
İETT şoförlerinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne büyük ihanet... Bunun adı halka ihanettir; Bu kadar mı kötü insanlarsınız?

Özel halk otobüs şoförü olduğunu belirten bir kişi, İstanbul’daki diğer otobüs şoförlerinin birçoğunun CHP yönetimi ve Başkan Ekrem İmamoğlu’nu İstanbullu halkın gözünde küçük düşürmek için ellerinden ne gelirse yaptıklarını belirtti.


İstanbul’da özel halk otobüsü şoförlüğü yapan vatandaşın, İBB’de çalışan diğer meslektaşlarıyla ilgili çektiği video sosyal medyada büyük ilgi gördü.
Vatandaşlar söz konusu videonun ardından, sosyal medyada “Bunun adı halka ihanettir” ve “Bu kadar mı kötü insanlarsınız?” şeklinde yorumlarda bulundu.
İBB'de çalışan ve AKP döneminde işe alınan diğer şoförlerin birçoğunun CHP yönetimi ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu halkın gözünde küçük düşürmek için ellerinden ne gelirse yaptıklarını belirtti. Yaşananları videoya alan şoför, "Şoförlerin çoğu AKP yönetimi döneminde buraya girdikleri için şu anda CHP'li yönetime karşı, CHP'de yönetimin halkın gözünde küçük düşmesi için, Ekrem İmamoğlu'nun halkın gözünde küçük düşmek için elinden ne geliyorsa, şu anda bu şoför arkadaşlar yapıyorlar" ifadelerini kullandı
Söz konusu videodaki özel halk otobüsü şoförü şu ifadeleri kullandı:

"Bizim araçlarımız yolcu kapasitesinin altında yolcu almak zorunda. Korona virüs hastalığı nedeniyle araçlarımız kapasitenin yarısı kadar yolcu olmak zorunda. Yani yolcular artık çok sık, iç içe o olmayacak. Daha rahat bir şekilde gidecek. Eyvallah da... 97 hattında Güneşli-Beyazıt hattında o kadar çok yolcu var ki yolcularımız, buradan Beyazıt'a gitmeden kapasiteyi dolduruyor.
Hatta aşıyor bile. Biz bunu belediyeye söyledik. Belediye sağ olsun bize her gün 3 tane uzun körüklü belediye otobüsü gönderiyor. Şöyle göstereyim size. Aynı metrobüs gibi şöyle kocaman araç gönderdi.
Buradaki yoğunluk daha da azalsın diye. Çok enteresan bir şeyle karşılaştım burada: Şoförlerin çoğu AKP yönetimi döneminde buraya girdikleri için şu anda CHP'li yönetime karşı, CHP'de yönetimin halkın gözünde küçük düşmesi için, Ekrem İmamoğlu'nun halkın gözünde küçük düşmek için elinden ne geliyorsa, şu anda bu şoför arkadaşlar yapıyorlar.
Buradan Beyazıt'a kadar hiçbir durağa girmeden öyle basıp gidiyorlar akşama kadar bu arabaları burada harıl harıl çalıştırıp mazot yakıyor kontağı dâhil kapatmıyorlar.
Siz zannetmeyin ki belediye çalışmıyor siz zannetmeyin ki belediye uyuyor.
Belediye bütün imkânları sunuyor vatandaşına ancak bu hainler içimizde olduğu için. Ne yapıyorlar elinden ne geliyorsa belediyeyi karalamak için yapıyorlar."


Kaynak Yeniçağ: İETT şoförlerinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne büyük ihanet... Bunun adı halka ihanettir; Bu kadar mı kötü insanlarsınız?
 

vantura

Super Moderator
Site Yetkilisi
Aynen şoförler buna cesaret ediyorsa Belediyenin ayıbı.
şimdi bunları yapanların ilişikleri kesilse,malum kesim "vay imamoğlu işçi kıyımı yapıyor" diye feryada başlayacaklar...
bükükşehir belediyeinin önünde gece gündüz eylem yapanlar ilk görevden alınma sonrasında apar topar iş'e alınanlar ve görev geri alınınca da "biz onunla çalışmayız" diyen ve içlerinde bankamatik memuru olanlar da var..
özellikle sosyal medya üzerinden imamoğlu ne yaparsa yapsın bir karalama kampanyası başlatıldı.örneğin haliç'in aniden kirlenmesi ise şöyle, çevre belediyeler kirli atık suları haliç'e yönlendirince bir kirlenme oluştu...
deprem olduğunda bile bunu imamoğlu'na bağladılar ya..
işte böyle bir zihniyetle oy atanlar var bu ülkede...
 
Üst