İl Milli Eğitim inceleme başlattı!"Müdür WC"

vantura
Super Moderator
Site Yetkilisi
Yeşilçam'ın unutulmaz filmlerinden Şener Şen ve Kemal Sunal'ın oynadığı "Kibar Feyzo" filmindeki sahnenin benzeri Düzce'de yaşandı. Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü, bir lise müdürünün okulda kendisine özel tuvalet yaptırdığı ve kapısına "Müdür WC" yazdırdığı iddiasına ilişkin müfettiş görevlendirildiğini bildirdiDüzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili sosyal medyada ve bazı basın kuruluşlarında yer alan haberler üzerine Milli Eğitim Bakanlığı'nca konunun ayrıca araştırılmasının talimatlandırıldığı belirtildi."MÜFETTİŞ GÖREVLENDİRİLDİ"
AA'da yer alan habere göre açıklamada, "İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından konuyu incelemek üzere eğitim müfettişlerimiz görevlendirilmiştir" ifadesine yer verildi.

"KİBAR FEYZO"YU HATIRLATTI
Düzce'de yaşanan tuvalet olayı, sosyal medyada da yankı uyandırdı. Sosyal medya kullanıcıları haberle ilgili paylaşımda bulunurken 1978 yılında çekilen, başrollerini Kemal Sunal ile Şener Şen'in oynadığı "Kibar Feyzo" filminin tuvalet sahnesini hatırlattı.kaynak
 
alpi_09
En istikrarlı üye
Sonuç belli...

Soruşturma açılır...

Suçsuz bulunur...

Başka bir göreve atanır...

Şu bu tip insanlar iktidar sahiplerinin arayıp bulamadığı tiplerdir...

Küçük egolarını tatmin etmelerine izin verilerek iktidar sahiplerine büyük hizmetler yaparlar...
 
Üst