İlerde bir taraflarımıza girebilecek yazılar - Herkes Okusun | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

İlerde bir taraflarımıza girebilecek yazılar - Herkes Okusun

metatron

Super Moderator
Site Yetkilisi

forumdan olmayan ünlü kişiler içini, (ki siyasi de olabilir, sanatcı da, baska bişi de) yapılan uygunsuz konusmalar görüyuorum forumda.

söz konusu kişiler bir şekilde mahkemeye basvurup, kendilerine hakaret edildiği gerekçesiyle çok kolay bir biçimde siteye türkiyeden erişimi durdurabilirler..

yazdığınız bu tüğr yazılar gün gelir başa bela olabilir.

bu yüzden yazılarımıza dikkat edelim.

bu tür arkadaslar sakın " ama ben wardom'u cok seviyorum" vs vs diye savunmaya gecmesinler..

wardom'u seven kişiler, sitemizin zarar görmesini sağlayacak yazılar yazmaz.

bu arkadaslar için gerekli yaptırımlar yapılacaktır bundan sonra aklınızda bulunsun..

- Yönetici düzenlemesi: :

AlyaDua

Banned
Mesala Seda Sayanla ilgili bir haber cikti bosandi diye bizde kalktik dedikki iki gun surmez bulur bir yeni yetme genc daha:)
Boyle bir yorumda yasal islem gerektirirmi??
az birazcik orneklerle belirtte benim gibi turkceden kit olanlar varsa tam anlasin;)

carlito08

En Agresif Üye
Mesala Seda Sayanla ilgili bir haber cikti bosandi diye bizde kalktik dedikki iki gun surmez bulur bir yeni yetme genc daha:)
az birazcik orneklerle belirtte benim gibi turkceden kit olanlar varsa tam anlasin;)
Ben örnek vereyim müsadenizle...

mesela arkadaşın teki az önce ''İlhan Selçuk iyice bunadı, artık yazı da yazamıyor bunak'' şeklinde bir yazı yazdı ; düzeltmesi gerektiğini söyleyince de bana ''sen bunağın avukatı mısın?'' gibi bir yazı yolladı.

Bunun gibi mesela...

Bir de ; birisi de Sn. Kılıçdaroğlu'ndan bahsederken soyadından birkaç harfi çıkartıp yazmıştı mesela...
dolu örnek var :D

metatron

Super Moderator
Site Yetkilisi
seda sayan'la ilgili böyle bir haberde,"nasıl olsa kaşar bu kadın " tarzı bir yorum da yasal işlem başlatabilir.

burada türkiye'den söz ediyoruz. türkiye'de buluttan nem kapan bir yargı var. ve işinn doğrusu mahkeme kararı bile beklemeden sitelere erişimi engelliyorlar.

hepiniz okumuş yazmış insanlarsınız, neyin nerede ne zman ne yapabileceğini de bilecek yaştasınız.

dikkat edelim.

Peker

Forum ustası
Kahvehanede yazar gibi yazı yazan,uyarınca parlayan banlanınca düdüklü tencere gibi kaynayan söylediği lafın önünü arkasını hesap etmeyen arkadaşlar için forum zarar görmüş görmemeiş pek bir anlam ifade etmez..

Zaten bu tür yazıları aktarmaları ve uslüpları kendileri için bir anlam ifade etmiş olsa insanların gözünde düştükleri durumu hesap eder,kendilerine çeki düzen verir onurlarını ön planda tutmaya gayret ederler..

Hayırlısı olsun..

Gönül isterdiki ilerde bizi yüceltecek yazılar şeklinde bir başlık olsun..

İyiliklerden,seviyeli,saygın ve düzeyli yazılarımız hakkında bir teşekkür konusu içerisinde yazışalım..

Maalesef,seviye sıfır..

Uyarıyorsun adam yerine koyup olmuyor..

Banlıyorsun olmuyor..

Üç beş arkadaşın veya yöneticilerin çabası ile bu gemi bu kadar yürür.

Gün gelir karaya oturur..

Vicdanım rahat.

Saygılaırmla.

TASADAM

Forum Ustası
Peker bu konu açıldığına göre site hakında olumsuz bir durum mu haber aldınız?Yoksa seviyenin mutlak sıcaklığa düşmesi ve bu tip yazıların ayyuka çıkması sizleri (haklı olarak) endişelendirdiği için mi açma ihtiyacı duydunuz?
Şahsen benim görüşüm o ki 2000 mesajın altında olan üyelere(rakam bir örnektir.) siyasi konularda mesaj yazma hakkı verilmesin.Ya da bu tip yazıları alışkanlık haline getirenlere siyasette yazı yazma hakkı verilmesin.Burası Türkiye.Bir sabah bakarsınız wardoma engel konulmuş.O yüzden şahsım olarak ben de dikkatli olacağım.Saygılarımla

xyxxyx

Forum Ustası
seviyesizliğede bir direm olsun balta vurur inşallah, wardomu wardom yapanların otorite olma

zamanı. eski-yeni tartışmasının sebebi şimdiki zamandaki seviyesizlikten geliyor bence, inşallah

geri kazanırız forumu ban istek böümünün mesela şeffaflıktan başka şeylerde katığı aşikar..