İlerde bir taraflarımıza girebilecek yazılar - Herkes Okusun | Page 5 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

İlerde bir taraflarımıza girebilecek yazılar - Herkes Okusun

Joker

Forum Ustası
yönetim sanki çok temizdi.
:):):) heh...

sen yönetimin yanında olacagına azcık benim yanımda olsaydın durumlar simdi cok farklıydı ;).
simdi kankalarınla takılmaya devam et.
ben yokum.
sıkıldım.

misafir1009

Forum Ustası
Siyaset bölümünde yorum yapacakların konu açacak arkadaşların ilgisine mutlaka okuyun

Arkadaşlar son zamanlarda görüyorum ki,

Siyaset bölümünde çok çeşitli yorumlar ve konular görmekteyim.

Wardom ailemize aşağıdaki uyarıyı ve bilgiyi verme gereği hissettim.

Bilgilerinize...

Konu sabitlenirse sevinirim...

BURADAN İNCELEYİN LÜTFEN​

Herkese saygılar....

- Yönetici düzenlemesi: :

yadigar01

Banned
Hımm güzel bak teşekkür ederim
maşallah burada devleti hükümeti aşağılayan yorumlar çok yöneticeler zaten taraflar
Hükümeti pkk ile bir tutan dingiller var
yöneticiler bunlara değil chp ye laf söyleyenlere bakıyor

Bundan sonraki şikayetleri demekki yöneticilere değil ilgili kurumlara yapmak lazımmış...

cmos

Forum Kalfası
Hımm güzel bak teşekkür ederim
maşallah burada devleti hükümeti aşağılayan yorumlar çok yöneticeler zaten taraflar
Hükümeti pkk ile bir tutan dingiller var
yöneticiler bunlara değil chp ye laf söyleyenlere bakıyor

Bundan sonraki şikayetleri demekki yöneticilere değil ilgili kurumlara yapmak lazımmış...
sanki fikir özgürlüğünün kısıtlandığı faşist bir rejimde yaşıyoruz(Öylede olabilir :D:D:D) Yavaş yavaş Nazi Almanyasına doğru gidiyoruz.....

maia

Banned
forumdan olmayan ünlü kişiler içini, (ki siyasi de olabilir, sanatcı da, baska bişi de) yapılan uygunsuz konusmalar görüyuorum forumda.

söz konusu kişiler bir şekilde mahkemeye basvurup, kendilerine hakaret edildiği gerekçesiyle çok kolay bir biçimde siteye türkiyeden erişimi durdurabilirler..

yazdığınız bu tüğr yazılar gün gelir başa bela olabilir.

bu yüzden yazılarımıza dikkat edelim.

bu tür arkadaslar sakın " ama ben wardom'u cok seviyorum" vs vs diye savunmaya gecmesinler..

wardom'u seven kişiler, sitemizin zarar görmesini sağlayacak yazılar yazmaz.

bu arkadaslar için gerekli yaptırımlar yapılacaktır bundan sonra aklınızda bulunsun..

Tariflediğiniz taraflar tam olarak ne taraflar ?:D

Biraz önce reklamlarda gördüm, Atiye var ya hani şarkıcı Atiye :p senin taytının aynısını giymişti...

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
hep söylüyoruz.

wardom alışkanlıktır, bağışıklıktır.

adam gibi takılın, b.k yoluna postalanmayın.

üstünüz başınız leş gibi koka koka, farklı kimliklerle gelir gidersiniz.

sizi silmek te bizim için bir eğlence olur :)

anladın di mi gülüm?

kıllanmış ama akıllanmamışsın.

yaşın gelmiş 50 küsura, ilk okul talebelerinin yaptıkları işler bile senin yaptıkların yanında alimce kalıyor :)

yeni nick hazırla kendine.

uçuşa geçiyorsun :D

nesta_34

Super Moderator
Site Yetkilisi
senle tanışana kadarki (lanet olsun o güne) adam gibi takılıyorduk ne zamanki o insanı tahrik eden mesajlarına cevap verdik sana muhalif olduk...senin saç ayağın olan smod yasakladı bizi..hemde sudan basit bir nedenden...işte ben bunu hazmedemiyorum...küfür filan etmemişim.ç..ha tek hatam beddua etmek olmuştur..oda o anki sinirle olmuştur...nestada tahrik etti beni ama..ona asla beddua etmem...o sebebini az çok bilir...
neyse Gila bugünlük bu kadar yeter..yarına Allah Kerim...:p
Clonlara cevap vermek huyum değil ama adım geçtiği için yazayım..

Seni neyle hangi konuda tahrik etmişim ..Bide bana beddua etmeme sebebin neymiş ortaya söylede bende bileyim herkeste öğrensin...

Senin yada bir başkasının beddua etmesine gerek yok.Allah herkesin gönlüne kalbine göre versin;ister iyi ister kötü ben razıyım ;)

nesta_34

Super Moderator
Site Yetkilisi
clona lutf edip cevap verdiğin için teşekkürler...bende izah edeyim sana...
1) Tahrik...başka bir kullancı ismiyle gelmiş..sana pm den bir msg atmıştım...sende beni açık ederek...en son cümmlelerinde..hadi banada beddua et bakalım dedin...bende sana gerekn cevapları verdim..etmem sana diyerek...

2) Sebeine gelince gönlümde bir yerin vardı onu zedelemek istemedim..en azından...her tel..görüşmelerimizde Allah Razı olsun demen dir ve az biraz seni düzgün biri olarak gördüğümdür...

Neyse hayırlısı olsun....
Keşke o farklı kullanıcıyla attığın mesajın içeriği hakkında da birşeyler yazsaydın buraya..

Neyse boşver benim arkamda dua ordusu var bedduadan korkmam ;)

nesta_34

Super Moderator
Site Yetkilisi
“Kapıyı hızlı çarpıp çıkma. Geri dönmek zorunda kalabilirsin” demiş büyüklerimiz… “Kapıdan kapıya değişir” diye düşünebilirsiniz. Değişmez aslında. Bazen öfke, hırs ya da intikam, kalbinizi kapının çarpma hızından daha hızlı çarpar.

Sevgilinizi, işinizi ya da en iyi arkadaşınızı terk ederken çarptığınız kapılar aynıdır. Hepsinde geride bıraktığınız insanlar vardır. Onları “sizsizliğe” mahkum edip mutlu olurken, farkında olmadan kendinizi de onlardan “eksiltmiş” olursunuz.

Bazen çarpma öncesinde “neden” sorusu gelir. Gelmezse bilin ki çarptığınız kapı bir daha size hiç açılmayacaktır. Hayat politika gibi değildir. Pişkinlik ve yüzsüzlük kaldırmaz. Pişmanlığa bile esnekliği çok azdır.

Terazisi, “çıkarlardan” çok, “duygularla” tartar.

Kefenin birine kırık bir kalp koyduğunuzda, diğerine ne koyarsanız koyun dengelemez. Kalp cam gibidir. Kırıkları yapıştırsanız da izleri yok edemezsiniz.

İşyerinizi, yeni bir iş bulduğunuz için terk ediyorsanız, kapıdan girerken verdiğiniz sözleri hatırlamanız gerekir. Kimse hayatını aynı işyerinde geçirmek zorunda değilse de, sözlerini tutmak zorundadır. Tabi bu sözleri tutmak kendi elinde olduğu sürece…

Siz giderken durum biraz daha farklıdır. Sevgilinizi terk etme nedeniniz işiniz için de ortaya çıkarsa “çarpı” işaretinin “eksiltici” etkisi bir kez daha devreye girer. Elinizdeki işleri devretmeden, geride kalanları zor durumda bırakarak “çarparsanız” bu kez birden çok kişiyi hayatınızdan eksiltirsiniz.

En iyi arkadaşınızı terk ediyorsanız vay halinize. Kaç kişinin “en iyi” arkadaşı vardır?

“En iyi” arkadaşı edinmek kaç yıllık emek ister?

“Kaç yılda” edinilen “en iyi” arkadaş, “kaç saniyede” harcanır?

“En iyi”nin boşalttığı yeri doldurmak için kaç tane “iyi” gerekir?

Kapıları çarptıktan sonra kafayı çarpmamak için düşünmekte fayda var.

braweheart77

Cool Üye
kimsebenisevmiyor>ÖRNEK OLARAK : Gülene Fetoş.Erdoğana Terörist.Akp Savunanlara Vatan haini.Gibi sanırsam.
(dostum sen örnek vermişsin masumca üstteki gibi)
bu mj'da kimsebenisevmiyor'un mj'na cevap olarak yazılmış>aşağıda
RapCrown>yok onları demiyo , kanıtlayamayacagımız veya doğrulugunu savunamayacagımız şeylerden bahsediyo .
(RapCrown) şimdi ciddi bir soru sen mj'ında kimsebenisvmiyor'un mj ında belirttiği durumu kanıtlanabilir olarakmı görüyorsun ne aşağılık bir yorum getirmişsin yazık sana şu yazılarınızı biraz özen göstererek yazın lütfen demiyorum zorundasınız

baneneya

Daimi Üye
konu başlığı umarım yakın zaman da !!

forumdan olmayan ünlü kişiler içini, (ki siyasi de olabilir, sanatcı da, baska bişi de) yapılan uygunsuz konusmalar görüyuorum forumda.

söz konusu kişiler bir şekilde mahkemeye basvurup, kendilerine hakaret edildiği gerekçesiyle çok kolay bir biçimde siteye türkiyeden erişimi durdurabilirler..

yazdığınız bu tüğr yazılar gün gelir başa bela olabilir.

bu yüzden yazılarımıza dikkat edelim.

bu tür arkadaslar sakın " ama ben wardom'u cok seviyorum" vs vs diye savunmaya gecmesinler..

wardom'u seven kişiler, sitemizin zarar görmesini sağlayacak yazılar yazmaz.

bu arkadaslar için gerekli yaptırımlar yapılacaktır bundan sonra aklınızda bulunsun..

yüzde yüz katılıyorum... umarım bu konu başlığıda bazı arkadaşlarımıza kendilerine gelmeleri için yardımcı olur.konunun devamlı YENİ mesajlar bölümünde sabitlenmesini diliyorum .