İlginç web siteleri buraya

delidobi
Çırak
Ev, arsa, dükkan gibi tüm gayrimenkulleri ararken kullanılabilecek yeni nesil bir emlak arama motoru Flatfy. Ben şahsen çoğu aramamı buradan yapıyorum. Google'ı aradığımız bilgileri bulmak için nasıl kullanıyorsak tr.flatfy.com sitesini de kiralık daire bulmak için aynı şekilde kullanabiliriz. Ben şahsen Flatfy'ı oldukça başarılı buldum. Emlak ilanı araması için kesinlikle şiddetle tavsiye ederim.

delidobi
Çırak
Yeni nesil bir sosyal medya sitesi olarak erkeklersoruyor.com kısa bir süre önce kuruldu. Erkeklere özel farklı kategorilerde yayın yapan bir sosyal medya sitesi olan ErkeklerSoruyor'da site üyeleri ilgili kategorilerde içerikler giriyor. ErkeklerSoruyor, Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sitelerinden biri olan KizlarSoruyor tarafından kurulmuş ve yönetilmektedir.

delidobi
Çırak
Farklı site önerilerimden bir diğeri de Tiktok gibi sosyal medya platformlarında yer alan videoları sorunsuz bir şekilde indirebileceğiniz Savefrom platformu. Sadece Tiktok yazısız video indirme değil internette linkine sahip olduğunuz tüm videoları sadece linkini sitenin ilgili yerine kopyalayarak indirebileceğiniz pratik video indirme sitesi Savefrom'u tüm video indirme işlemleriniz için kullanabilirsiniz.