{{Imagevue V162 Flash Resim Galerisi }} | Page 2 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

{{Imagevue V162 Flash Resim Galerisi }}

sebass

Cool Üye
sağ tıklayıp kopyala diyemiyosun zaten flash ta olduğun için ama resimin olduğu klasörü görebiliyosun resmin üstüne tıklayınca büyük şekilde açıyo program ve burda sağ tıklayıp resmin adını ve klasörünü görebiliyosun sonra web browserden klasörün içine gir istediğini kopyala.Buna bi çare varmı?
Klasörün içine bitane index.html at mesela... nekkadar gizemli siteymiş ya.. linki pm den gönder bari nası resimmiş bunlar merak ettim.O zaman yardımcı olabilirim belki :)

terorvar

Çırak
arkadaslar guzel bi programa benziyor fakan ben hic birin acamıyorum! acaba benim yeni uyeliğimle bi ilgisi varmı! hic bir dosya iniremiyorum.1 sayfa bulunamadı cıkıyo! yardımcı olursanız sevinirim......

sebass

Cool Üye

cem007

Çırak
t e ş e k k ü r

ImageVue v1.62

Arkadaşlar çok güzel ve kullanımı basit bir flash galleridir.

Kurulumu:
1. İndirdiğiniz dosyanın içindeki uploud klasörünü gerekli yere at
2. Klasörü explorer da aç, önceden hazırlanmış bi galeri gelecek
3. Explorer adres barının son kısmına /admin yaz
4. Gelen ekrana admin yaz.Burası galerinin admin paneli.(Bunun nasıl değiştirildiğini birazdan anlatacağım)
5. uploud klasörünün içindeki \upload\content\groupfolder klasörlerini takip ederek resimlerinizi atın. Tavsiyem resimleri küçülterek atın.
6. Admin şifresini değiştirme
\admin\passwords.php yi açın,

PHP:
<?php
$data['guest'] = 'guest';
$data['admin'] = '*';
?>
['guest'] guest yazan yere dilediğiniz şifreyi yazın
['admin'] admin yazan yere dilediğiniz şifriyi kazıp kayıt edin.

Download Full : --------->>>>> Buradan

Örnek Site : --------->>>>> Giriş
s a o l t e ş e k k ü r