IMEI Numarasını nasıl değiştirebilirim Lütfen Yardım

 1. hamzahakyol

  hamzahakyol Cool Üye

  Katılım:
  16 Şubat 2005
  Mesaj:
  114
  Beğeni:
  0
  Ben bundan bir kaç sene önce telefonuma Flash attırdım ve dolayısıyla IMEI Numaramda değişti. Şimdi tekrar orginal IMEI Numarasını vermek istiyorum. Ama Flash attırdığım adam;:eek:
  -Bunu yapmak imkansız tekrar flash atarım ama Orginal IMEI Numarasını veremem diye bir kaç şey söyledi.:confused:
  Ben bir bilgisayarcı olarak bunun bir yolunun olduğuna eminim ama nasıl olduğunu bulamadım. Yardımlarınıza ihtiyacım var.. Şimdiden ilgilenen tüm Wardom'cu Arkadaşlarıma Teşekkür Ediyorum....:)
  :rolleyes: (Not: Telefonun markası: Nokia 7210):rolleyes:
   
  #1
 2. salton

  salton Daimi Üye

  Katılım:
  29 Mart 2005
  Mesaj:
  433
  Beğeni:
  0
  Kardes Benim telefoncu arkadaşım Var.. geçen günler bir muhabette esnasında telefonun imei numarasını istediği numarayı verebildiğini söyledi.. Sen iyi bir araştır farklı telefonculara götür..
   
  #2
 3. kemalperk

  kemalperk Banned

  Katılım:
  23 Kasım 2004
  Mesaj:
  74
  Beğeni:
  0
  telefona data kablosu al ve netten telefonunun modeline uygun programı arat.Programla istediğini yaparsın.Bende imei numarasını okuyp,yazabilen vardı ama işime yaramıyo diye sildim.kolay gelsin
   
  #3
 4. MuH4mm3T

  MuH4mm3T Forum Kalfası

  Katılım:
  8 Mart 2005
  Mesaj:
  1,175
  Beğeni:
  0
  flash atınca ıme numarası deişmiyorki
   
  #4
 5. gizliemir

  gizliemir Çırak

  Katılım:
  18 Kasım 2005
  Mesaj:
  14
  Beğeni:
  0
  telefoncular telefonun proğramı çöktüyse yeniden proğram yazmaya flash atma diyorlar. buyuk olasılıkla sen programı atanla değil aracıylakonuşmusundur. istediğinin yapılabilmesi için yeniden full program attırman yeterli. bide surekli kopyalanan imei numaraları var (devletin affettiği) bence www.tk.gov.tr adresinde kopyalanmış imei nuraları listesine bak eğer senin tlefonundaki imei numarası varsa hiç bişey olmaz. yasa uygulamaya geçince 5ytl öder kurtulursun:)
   
  #5
 6. hamzahakyol

  hamzahakyol Cool Üye

  Katılım:
  16 Şubat 2005
  Mesaj:
  114
  Beğeni:
  0
  Galiba telefon çölktüğünde attırmıştım flashı. Data kaplosunu arayacağım Sanırım DKU-5 kaplasu oluyor. bununla yapabileceğim neler var. Elinizde program varsa paylaşırsanız sevinirim.. Mesela ben NOKIA PC SUİT programını buldum ama bu nokianın lisanslı programı bunda herhangi bir şey yapamıyorum. Lütfen elinizde varsa kardeşlerim paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim...
   
  #6
 7. zaza1221

  zaza1221 Çırak

  Katılım:
  19 Nisan 2014
  Mesaj:
  7
  Beğeni:
  0
  Teşekkürler...
   
  #7
Yükleniyor...