IMEI Numarasını nasıl değiştirebilirim Lütfen Yardım

1. hamzahakyol

hamzahakyol Cool Üye

Ben bundan bir kaç sene önce telefonuma Flash attırdım ve dolayısıyla IMEI Numaramda değişti. Şimdi tekrar orginal IMEI Numarasını vermek istiyorum. Ama Flash attırdığım adam;:eek:
    -Bunu yapmak imkansız tekrar flash atarım ama Orginal IMEI Numarasını veremem diye bir kaç şey söyledi.:confused:
    Ben bir bilgisayarcı olarak bunun bir yolunun olduğuna eminim ama nasıl olduğunu bulamadım. Yardımlarınıza ihtiyacım var.. Şimdiden ilgilenen tüm Wardom'cu Arkadaşlarıma Teşekkür Ediyorum....:)
    :rolleyes: (Not: Telefonun markası: Nokia 7210):rolleyes:

2. salton

salton Daimi Üye

Kardes Benim telefoncu arkadaşım Var.. geçen günler bir muhabette esnasında telefonun imei numarasını istediği numarayı verebildiğini söyledi.. Sen iyi bir araştır farklı telefonculara götür..

3. kemalperk

kemalperk Banned

telefona data kablosu al ve netten telefonunun modeline uygun programı arat.Programla istediğini yaparsın.Bende imei numarasını okuyp,yazabilen vardı ama işime yaramıyo diye sildim.kolay gelsin

4. MuH4mm3T

MuH4mm3T Forum Kalfası

flash atınca ıme numarası deişmiyorki

5. gizliemir

gizliemir Çırak

telefoncular telefonun proğramı çöktüyse yeniden proğram yazmaya flash atma diyorlar. buyuk olasılıkla sen programı atanla değil aracıylakonuşmusundur. istediğinin yapılabilmesi için yeniden full program attırman yeterli. bide surekli kopyalanan imei numaraları var (devletin affettiği) bence www.tk.gov.tr adresinde kopyalanmış imei nuraları listesine bak eğer senin tlefonundaki imei numarası varsa hiç bişey olmaz. yasa uygulamaya geçince 5ytl öder kurtulursun:)

6. hamzahakyol

hamzahakyol Cool Üye

Galiba telefon çölktüğünde attırmıştım flashı. Data kaplosunu arayacağım Sanırım DKU-5 kaplasu oluyor. bununla yapabileceğim neler var. Elinizde program varsa paylaşırsanız sevinirim.. Mesela ben NOKIA PC SUİT programını buldum ama bu nokianın lisanslı programı bunda herhangi bir şey yapamıyorum. Lütfen elinizde varsa kardeşlerim paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim...

7. zaza1221

zaza1221 Çırak

Teşekkürler...

Yükleniyor...