Ingilizcesi olan sunu dedıgımı bı cevırebılırmı

cybertest!
Daimi Üye
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

cahıl olmak kotu bır seymıs sımdı zararını anladım

merhaba ...

Asus ati eax1650 Sılent/HTD/512M/A ekran kartının bıos'unu gocerttım yanlıslıkla
atı bıos download bolumunde yok Lutfen bulabılırmısınız Cok Acil saygılar

bakalım kım cevırecek kım bu sanslı adam olucek bende merak ettım :D

saygılar
Bayannn:D oldu

- Yönetici düzenlemesi: :
cybertest!
Daimi Üye
alllah allah sag olun var olun cok yasayın dert gormeyın ,yok canım kardesım asusun sıtesınde yok :D dedıgımı cevırebılecek nasıyat vermıcek mı yazmam lazım dıkıne :D bulabılıyorsan bulursan ıı olur tabıkınede yok ıste nerele konu acıyoz bı bılsen :Dasus formuna :D yanlıs anlasılmasın

V€nüS
Forum Ustası

umarım dogru anlatmışımdır:)
hi,
I broke down Asus ati eax1650 Sılent/HTD/512M/A 's screen card's bios by mistake. there isnt ati bios in download section. can you find me it? it is urgent. thanks

RUDEBOY
Forum Ustası
:D translate.google.com kullanarak hongkong sitesinden parca getirttim :D usa de ultimate pitbull sordum. sonra host firmasında arkadaşların sorunlarını çözdürdüm . illa noktasına virgülüne kadar doğru yazmana gerek yok anlar onlar :) daha da bulamazsan pm at ;)

işletim sistemin ne ?

- Yönetici düzenlemesi: :
RUDEBOY
Forum Ustası
yaw rudeboy bak orda yukarda ıng sı olan bır arkadasımız yazdı uzatmayalım lutfen :D
:D indirme yerini mi bulamadın hacım xp için baktım var

EAX1650PROGE/HTD/256M/A(C1CIN0) and EAX1650PRO/SILENT GE/HTD/256M/A(C1CIB0) BIOS(71C6.9.12.8.2.AS17)
This BIOS is only for EAX1650PROGE/HTD/256M/A(C1CIN0) and EAX1650PRO/SILENT GE/HTD/256M/A(C1CIB0)

Note: If system reports an exclamation mark under device manager, please update BIOS to this version.

Cash
Forum Ustası

EAX1650PROGE/HTD/256M/A(C1CIN0) and EAX1650PRO/SILENT GE/HTD/256M/A(C1CIB0) BIOS(71C6.9.12.8.2.AS17)
This BIOS is only for EAX1650PROGE/HTD/256M/A(C1CIN0) and EAX1650PRO/SILENT GE/HTD/256M/A(C1CIB0)

Note: If system reports an exclamation mark under device manager, please update BIOS to this version.
rube şimdi bende ingilizce yok fazla ama bios version var ne yapalım:)

BorderLiNe
Banned

umarım dogru anlatmışımdır:)
hi,
I broke down Asus ati eax1650 Sılent/HTD/512M/A 's screen card's bios by mistake. there isnt ati bios in download section. can you find me it? it is urgent. thanks
biraz yanlıs olmus ama anlarlar..

Hi, i broke my asus ati eax 1650 display card's bios by mistake. i looked ati downloads page but i didnt find it. can u look it for me ? its very urgent..

Cya Thx

cybertest!
Daimi Üye

ıyı baktınmı xp ıcın varmıydı :D:D:D:D

Bıos dıyom ne xp sı :D

cybertest!
Daimi Üye

rudeboy onda bıos yazıyor ama ıcınde bıos yok onun kardesım bıos .rom uzantılıdır:D
resımde 1600'ın bıos u var gordumu he bıos 'o :D