İnternetinize Hız Katın-TRKY-Dns Ayar Sürüm 207Resimli

ankaRAP+
Forum Ustası
Bilgi ve ayarlar penceresi;

Ayarlar menüsü;Program özellikleri;

TRKY-DnsAyar, kendi türündeki ilk ve tek programdır.

TRKY-DnsAyar'ın boyutu küçük, sağladığı fayda büyüktür.

TRKY-DnsAyar, TTnet alan adı sunucularındaki yapılandırma problemlerini bypass ederek size mümkün olan en hızlı internet deneyimini yaşatmak için hazırlanmıştır.

TRKY-DnsAyar, bilgisayarınıza kurduğunuz andan itibaren periyodik olarak en iyi performansı alabileceğiniz alan adı sunucusunu sizin için bulur ve ayarlar.

TRKY-DnsAyar, kullanıcı dostu arayüzüyle sizi yaptığı işlemlerden haberdar eder.

TRKY-DnsAyar, hiçbir ayar yapmanıza gerek kalmadan çalışabilecek şekilde programlanmıştır. Yine de size, programın çalışmasını kendinize göre uyarlayabilmeniz için, seçenekler sunar.
İnternete en hızlı proxy üzerinden bağlanarak hızınıza hız katın. el ile tek tek ayarlama derdine son. artık bunun için TRKY DNS AYAR var. bu programı bilenler bilirler. sağladığı yarar tartışılmaz. verilen bu sürümü çıkan en son sürümüdür. eğer eski sürüm kullanıyorsanız update etmenizi istiyecektir. aşşağıda yer alan linke tıklayarak ücretsiz olan bu programı kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
nare
Forum Kalfası
vaalla bu tür çok program var ama .... sen bunu biraz daha anlatsan..çünkü bu tür programların hepsi en hızlı dsnyi ayarladıklarını söylüyolar da o yüzden.mesela sen denedin mi programı
 
nare
Forum Kalfası
sitenin anasayfasında bu program indirme kısmında sorun var su anda.google de ara istersen belki başka bi yerden bulabilirsin
 
Üst