istediğiniz Dosyayı Atın Hemen Paylaşın

RisingStar
Daimi Üye
Arkadaşlar yeni site açtım rapid share gibi dosyayı atın ve istediğiniz kişiye linkini vererek indirmesini sağlayın servis çok hızlı çünkü çok hızlı bir hostta .. Arasıra sponsorumada tıklarsanız sevinirim dostlar....
adres: http://www.mynetmuzik.net

swain
Daimi Üye
guzel olmus cok ıhtıyac var boyle seylere fakat domale olayın alakası yok bırde ayrıntıları yazarmasın mesela bır ip ıcın lımıt koydun mu koyduysan ne kadar

RisingStar
Daimi Üye
ip başına 3 dosya limiti var ama kaldırırım isterseniz. Bir defada istediğiniz kadar dosya yükleyebilirsiniz limit yok yani. Yüklediğiniz adresi görebiliyorsunuz şifresiz yani böylece istediğiniz kişiye verebilirsiniz. Bu işten hiç bir çıkarım yok. Sadece sponsordan alacağım para ile hostu ödeyecem. Dosyaları en az 1 ay hostta tutma garantisi veriyorum.

RisingStar
Daimi Üye
Domain için kusura bakmayın mp3 siem vardı zaten hostu onun için almıştım ondan büyük sonra kapadım. dedim hadi böyle bişey yapayım millet yararlansın. Domain alıcam ya yarın alırım merak etmeyin ismi düzelcek...

swain
Daimi Üye
cok ıyı dusunmussun fakar sısteme cok sırtını dayama benım tavsıyem rapidshare.de bıle daha gecen gun server full uyarısı aldım yanı adı bıraz duyulursa ılerde kaldırmaz serverın para dayanmaz bu işe
yinede başarılar

RisingStar
Daimi Üye
zaten başka sitede vermedim adresi sadece wardom a özel bide alan 50 gb şimdilik yeter sanırım. Bide rica olarak sponsora arada sırada tıklarsanız bana destek olursunuz ... Bide lütfen virus yada trojenli program atmayında suç bana patlamasın...

Makaveli
Forum Ustası
güzel düşünmüşsün.bu hizmeti devam ettilere bilirsen dahada güzel olur.elimden geldiği kadar sponsorlara tıklıyorum ve tıklatıyorum

kady
Forum Kalfası
güzel düşünce ve kullanan arkadaslardan ricam lütfen sponsora tık :)
sızın ıcın acılan bır hızmete sızde katkıda bulunun
saygılar

theozy
Forum Kalfası
risingstar aynı konu için birden fazla başlık açmışsın...diğer başlığını sildim..