İtalyan spikere ahlaksız tezahürat: Göğüslerini aç Diletta Leotta

1. alpay29

alpay29 Super Moderator

İtalyan spikere ahlaksız tezahürat: Göğüslerini aç Diletta Leotta

Sky Sports Italia'da sunuculuk yapan Diletta Leotta, Napoli'nin Brescia'yı 2-1 yendiği maçtan önce yaklaşık 2 bin kişi "Göğüslerini aç Diletta Leotta" şeklinde tezahüratına maruz kaldı.

İtalya'nın en ünlü kadın spikerleri arasında yer alan Diletta Leotta, Napoli'nin Brescia'yı 2-1 yendiği maçtan önce saha kenarında yürürken; Napoli taraftarının şok eden bir tezahüratı ile karşılaştı.

2[​IMG]
    Yaklaşık 2 bin kişiden oluşan Napolili taraftarlar, spiker Diletta Leotta'yı sözlü olarak taciz etti.

"Göğüslerini aç Diletta Leotta" şeklinde tezahüratta bulunan Napolili taraftarlara ünlü spiker el hareketiyle 'hayır' cevabını verdi.

4[​IMG]
    Daha sonra konu hakkında konuşan Diletta Leotta, "Futbolu çok seviyorum ve taraftarlar ile aramda çok sıkı bir bağ var. Beni her gördükleri yerde fotoğraf çektirmek istiyorlar. Napoli-Brescia maçında olanlar aslında ilk kez olmadı, artık bunları anlayışla karşılıyorum" açıklamasını yaptı.

5[​IMG]
    İtalya'nın en ünlü spor spikerlerinden bir olan Diletta Leotta'nın Instagram'da 4,6 milyon takipçisi bulunuyor.

6[​IMG]
    28 yaşındaki spiker sık sık futbol sahalarından paylaşım yapmayı da ihmal etmiyor.

7[​IMG]

8[​IMG]

9[​IMG]

10[​IMG]

11[​IMG]

12[​IMG]

13[​IMG]

14[​IMG]

15[​IMG]

16[​IMG]

17[​IMG]

18[​IMG]

2. Sebnemy35

Sebnemy35 Forum Kalfası

açık hali vardır bunun internette

3. akay

akay Super Moderator

Donsuz bile var :) telefonu hacklenmiş

4. Gila

Gila Moruk Moderator

Az bile söylemişler. Neleri var, neleri ;)

Yükleniyor...