izlesenecom

massaixlr

Çırak
saçma sapan bir yer...aynı ekip zaten yapıyor..okeyhane,sinemalr,izlesene.com...izlesene.com için diyorum...her videoda 10sn bekliyoruz.reklam mış..uzmantv'de de aynı..işte bu yüzden youtube'tan iyisi yok..:scooter::scooter::scooter:

JoHN WaLKER

Forum Ustası
İlk zamanları güzeldi son yıllarda kendilerini bozdular artık benimde tercih etmediğim siteler arasında.

enstantane

Forum Kalfası
İlk zamanları güzeldi son yıllarda kendilerini bozdular artık benimde tercih etmediğim siteler arasında.
kesinlikle katılıyorum, ilk açıldığı senelerde bende müdavimerindendim, hatta 350 bin hit alan videolar falan yayınlardım, sonradan ise dediğiniz gibi çok feci olarak kendi kendini bitirdi, telif hakkı olmayan videolara bile telif hakkı diye ne mantık anlamadığım yasaklar koyup kaldırdı, daha sonraları ise youtube nin ilk yasaklandığı yıl tam fırsatıyken kendini bitirecek büyük bir işe imza attı, hatta youtubedeki video karmaşası varken burada bir düzen tertip vardı, palavra başlıklı içerikler yoktu, bir yol tutmuş ilerlerken, bütün müzik ve dizi içerikli videoların alayını kaldırdı, ne izleyeceksek artık siteye girip, devam edelim bu video katliamı skandal yarattı ve dailymotion furyası esmeye başladı neyse ilerleyen yıllarda, youtube yasağı kalktıktan sonra velhasıl şimdi diziler müzik dahil her şeyi sitesine koydurmuş; ama geç kaldılar çok, zamanında hamleni yapmazsan böyle köşene çekilirsin, bir youtube olacakken rus sitelerinin bile gerisindeler, sinemalar.com olmasa çoktan hayatını bitirecek site