Joker Ambulans

enstantane

Forum Kalfası
Burada anlatılanlar gerçekleri yansıtmamaktadır , tamamen hayal ürünüdür.

Deprem ve sonrasındaki kargaşa sırasında deprem sonucu oluşan kargaşaya değilde etraftaki başka şeylere odaklandığınız oldumu hiç.
Bileceğiniz veya tahmin edeceiğiniz üzere depremden sonra afet bölgesinde tamamiyle bir kargaşa ortamı oluşur, kurtulanlar, ölenler ne olduğu belli olmayan bir ortam. Afet bölgesinde özellikle bir aileden iki kişi kurtulduğunda birbirlerini bulması çok zordur , iki kişide aynı bölgeden kurtulmasına rağmen biri çok farklı bir hastaneye , diğeri çok farklı bir hastaneye veya şehir dışınaa bir hastaneye, hatta hastaneye değil bölgeye anlık kurulmuş hastane tipi çadırlara vs her neyse bu şekildeki yardım merkezlerine yatırılabilir. Birde bu kişiler koma vs ağır yaralanma durumundaysa zaten hastaneden çıkıp diğer kişiler sağ mı ölü mü diye aramaya başlaması 2 3 haftayı bulabilir. Aramaya başlasa bile bu kişiler koma vs halindeyse herhangibir kişi kaydının olmadığı için kişi o andan sonra ölürse kim olduğu bilinmeyecektir vede o hastanede kişiye Ait herhangibir kayıt olmadığı için o kişiyi arayanların bulmasıda mümkün olmayacaktır çünkü kimin hangi hastaneye yattığı belli değil vede yüzlerce ölü olan bir ortam, isimsiz bir ölü olacaktır o andan sonra.
birde ailenin diğer fertleri ölmüşse cenazeleri zaten bulması mümkün değildir o süreden sonra , büyük ihtimalle toplu mezarlara defnedilmiştir. Ama oradada kayıt olmadığı için hiçbir zaman kişini akıbeti kesin olarak bilinmeyecektir.

Neyse buraya kadar yaşanan normal şeyleri yazdık , sizce bu kargaşa ortamı çok fazla kötü amaca hizmet etmeye elverişli değil mi? Hiç dikkat ettiniz mi acaba normal zamanlarda ambulans sayısı daima yetersizdir 2 tane kazaya ambulans yetişmez ama deprem sırasında bir ambulans bolluğu oluşur bir yerden bir yaralı kurtarılır ve bir anda orada ambulans biter seslenmen yeterlidir, sizcede anormal deği mi? Bu ambulanslar nedir , nerden gelir , daha önemlisi ambulansa aldıkları yaralıyı nereye götürür? Soru soru soru...

Bu ambulanslar joker ambulanslardır. Organ ticareti yapan büyük kartellere hizmet eder yani bölgesel küçük mafyatik mevzular değil. Bir bölgede deprem oldumu eğer büyük yıkım varsa bu sistem harekete geçer joker ambulanslar ortama girmeye başlar. Bölgedeki en büyük yardımcılarıda oradaki büyük çaplı sisteme hizmet eden kişilerdir. Neyse yıkım olan yerlerde ajanlar gezmeye başlarlar kurtulan olabilecek yerlere ambulans gelmesi için sinyal verir ve ambulans pusuya yatar ve kurtulan olursa yaralıyı almak için anında orada olurlar vede aldıkları yaralıya anında gerekli iğneyi yaparlar ve kişinin bayılması uyuması tıptaki terim her neyse kişinin uyanmaması sağlanır ve bu sırada ambulansta her neresi ise merkezleri kişiyi oraya götürürler ve organ için gerekli testleri yapmaya başlarlar ve sisteme kişinin genetik kodları verilir bu saatten sonra organ nerede gerekli bu beklenirki günümüzde artık genetik olarak uyum çokta gerekli değil ilaçlarla bu organlar daha düşük uyumlarla bile vücuda zorla kabul ettirilebiliyor o saatten sonra o yaralıya geçmiş olsun akıbeti belli heralde.

Onlarca ambulansla olay yerinde sirkülasyon böyle devam eder. Mevzu uzun kısaca bu kadar anlatılabilir.

Bunları nereden mi biliyorum, yazının başında dedim ya hepsi hayal ürünü.;)
 

Mur-u Natuvan

Forum Kalfası
katılıyorum
 

sincere82

Daimi Üye
bence olma ihtimali yüksek.
Allah bir daha öyle felaketler göstermesin.
yeri gelmiş iken söyleyeyim
ölenlere rahmet geride kalanlara sabir versin allah tüm deprem ve diğer afet mağdurlarına....