Joomla 15 Beta Tam Türkçe Sürüm Yayınlandı, Joomla Tr 15 Beta Yönetim Alanı dahil | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Joomla 15 Beta Tam Türkçe Sürüm Yayınlandı, Joomla Tr 15 Beta Yönetim Alanı dahil

megabros

Banned
Arkadaşlar konuyu aramadım verilmediğini biliyorum...Joomla bölümü açılmıştır herkese hayırlı olsun daha doğrusu açan yöneticilere teşekkürler...Burada ilk paylaşımı vermekten de onur duydum...

Joomla! 1.5 Beta Türkçe Sürüm Çıktı
Sürüm: Joomla! TR 1.5 Beta

Güvenlik Uyarısı :
Asli yayınınız için Kararlı sürüm öncesi hiç bir sürümü tercih etmeyiniz.
Bu sürüm (Yönetim Alanı dahil) tam Türkçe sürümdür.

Joomla! 1.5 Beta Türkçe Sürüm
Geniş ölçeklenebilir Joomla! CMS 1.5 Beta Yönetim Alanı dahil tam Türkçe sürüm çıktı

Joomla 1.5 Beta Download

Rar PasWord: www.wardom.org

Gecelik Sürüm Takibi
Joomla! 1.5 Beta sürümün sürekli tesbit edilen hatalarının giderildiği gecelik sürümleri takip edin.

1.0.x Sürümlerden Geçiş:

1.5.X sürümler yerelden internet üzerine aktarım, Mambo'dan geçiş ve 1.0.x sürümlerden geçiş için uygun kurulum eklentileriyle gelse de henüz bu konuda yeterli değildir.

Yerelden Uzaksunucuya Aktarım

1.5.X sürümler terelden internet üzerine aktarım, Mambo'dan geçiş ve 1.0.x sürümlerden geçiş için uygun kurulum eklentileriyle gelse de henüz bu konuda yeterli değildir.

Önceden Joomla! 1.5.0 Beta En kuranlar

1.5.0 Orijinal sürüm kullananlar;
Önyüz Türkçeleştirme için Joomla! Tr Beta sürümde anadizin language klasörü içindeki tr-TR klasörünü kullanabilirsiniz.
Yönetim Alanı Türkçeleştirme için Joomla! Tr Beta sürümde administrator/language klasörü içindeki tr-TR klasörünü kullanabilirler.

* 1.5.0 sürüm Türkçeleştirmesinin, sürümün % 99'una etki ettiği düşünülmektedir.

Not : Tam sürümünü aradım bulamadım...Şuanda benim elimde de beta sürümü bulunuyordu bende bunu verdim...Bu sürümle ilgili hata ve önerilerinizi konu altında bildirirseniz sevinirim =)...İnşallah beğenirsiniz..

Saygılar...

Makaveli

Forum Ustası
Eline Sağlık JMturk'den İndirip Denemiştim Bende Süper Bir Sistem.

Ama Ben Tema Atarken Tema İle Gelen Modülleri Yüklemeyi Başaramamıştım Aynı Sürüm Olmasına Rahmen.