Joomla ile ilgili bir kaç soru

emter

Forum Kalfası

Evet arkadaşlar başlıyorum :D
Oncelıkle Bannerı nasıl degısebılırım ordakı joomla logosu cok sınırımı bozdu :p
Ayrıca sıtenın soyle olmasını ıstıyorum anasayfa yazan yerın altında 10 adet program adı koydum dıyelım.Ben programın adına tıklanıldıgında haber kaynakları yazan kısımda programın resmının downlaod lınkının fılan oldugu konunun acılmasını ıstıyorum yanı makalede dıyebılırız.:)

xmawix

Forum Ustası
Sanırım, /templates/tema ismi/images burda.

images klasöründe o resmi bul.

Logo olarak koymak istediğin resmin ismini mevcut dosya ile aynı yap ve aynı klasöre at, resmi değiştirmiş olacaksın.

Ayrıca sıtenın soyle olmasını ıstıyorum anasayfa yazan yerın altında 10 adet program adı koydum dıyelım.Ben programın adına tıklanıldıgında haber kaynakları yazan kısımda programın resmının downlaod lınkının fılan oldugu konunun acılmasını ıstıyorum yanı makalede dıyebılırız.
Az buçuk cevabı kendin vermişsin. Makale oluştur. Ve program linkidir, resmidir, bilgileridir istediğin gibi doldur. Kaydet. Daha sonra mevcut menüye program ismini yaz ve bu program ismine makale bölümünden ilgili makeleyi işaretle.

- Yönetici düzenlemesi: :

emter

Forum Kalfası
Sanırım, /templates/tema ismi/images burda.

images klasöründe o resmi bul.

Logo olarak koymak istediğin resmin ismini mevcut dosya ile aynı yap ve aynı klasöre at, resmi değiştirmiş olacaksın.

Az buçuk cevabı kendin vermişsin. Makale oluştur. Ve program linkidir, resmidir, bilgileridir istediğin gibi doldur. Kaydet. Daha sonra mevcut menüye program ismini yaz ve bu program ismine makale bölümünden ilgili makeleyi işaretle.
Teşekkürler konuyu buraya açtıktan sonra çözdüm olayı :D Herhangi bir sorunda yine burdayım :p