Kardeş Payı

Yıldıray27
Forum Ustası
Kardeş Payı'nın çekimleri başladı
'İşler Güçler' ile büyük beğeni kazanan Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yeni dizisi Kardeş Payı'nın çekimleri başladı.


Ahmet Kural ve Murat Cemcir, Selçuk Aydemir'in yazıp yöneteceği 'Kardeş Payı' adlı dizide rol alacak. İki mucit kardeşin hikayesi üzerine kurulu dizi, mart ayında Star TV'de başlayacak.

BEHZAT Ç'DEN TRANSFER
Behzat Ç. dizisinden tanıdımız güzel oyuncu Seda Bakan, İşler Güçler ekibinin yeni dizisi Kardeş Payı'nda rol alacak. Seda Bakan'ın rolü hakkında henüz bilgi verilmedi.İŞLER GÜÇLER SÜRPRİZİ
'İşler Güçler'de rol alan birçok oyuncunun yeni dizi 'Kardeş Payı'nda da rol alacağı öğrenildi. İşler Güçler'de yapımcı rolüyle büyük beğeni kazanan Şinasi Yurtsever, Kardeş Payı dizisinden ilk fotoğrafı Twitter'dan paylaştı.

'Kardeş Payı' dizisinin senaryo ve reji ekibinin de İşler Güçler'le aynı olacağı öğrenildi.


Kaynak
 
Yıldıray27
Forum Ustası
Ekranların en komik ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir Kardeş Payı ile 13 Şubat Perşembe 22.45'te Star’da seyircisiyle buluşacak. Mahalle duygusunun yoğun olarak hissedileceği dizide mucit kardeşler Metin ve Ali’nin dünyaya barış ve mutluluk getirecek bir icada imza atmalarıyla hayatları değişecek.Kardeş Payı Dizisinin Konusu Nedir?
Senaryosunu Selçuk Aydemir'in kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle;
Metin, Ali, Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştir. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur. Tahsin her yaz Metin ve Ali'yi "Okumazsan kolunda bir altın bileziğin olsun" gizli tehdidiyle su tesisatçısında çırak olarak çalıştırır, iyi kötü de para kazanınca okumayıp hakikaten tesisatçılık yapmaya başlarlar.Yazları bir yere çırak vermediği tek çocuğu Feyyza ise okur ve şu an evin temel geçim kaynağıdır. Metin ve Ali eve zerre para getirmezler ama "Dünya'ya barış ve mutluluk getirecek" diye iddia ettikleri bir buluşa imza atarlar. Kimsenin ciddiye almadığı buluşun zamanla gerçekten çalıştığını göstermeleriyle, tüm dengeler değişir.

Star TV , TVYO , veya Yotube üzerinden izleyebilirsiniz ;)
 
homeowners
Misafir Üye
çok güzeldi dizisi
 
- Yönetici düzenlemesi: :
Üst