Kendini Beden Öğretmeni Olarak Tanıtıp Çocukları Taciz Eden Polise 40 Yıl Hapis Cezası :

 1. fearof

  fearof Forum Ustası

  Katılım:
  13 Ekim 2009
  Mesaj:
  11,422
  Beğeni:
  4,313
  Kendini Beden Öğretmeni Olarak Tanıtıp Çocukları Taciz Eden Polise 40 Yıl Hapis Cezası


  Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde 2015 yılında kendisini beden eğitimi öğretmeni olarak tanıtarak 6 kız çocuğuna cinsel istismarda bulunmaktan yargılanan polis memuru, mahkemece meslekten men edilerek, 40 yıl hapisle cezasına çarptırıldı

  Denizli’nin Merkezefendi ilçesi Değirmenönü Mahallesi’nde 15 Temmuz 2015 tarihinde kendini beden öğretmeni olarak tanıtarak yaşları 8 ile 12 arasında değişen 6 kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen polis memuru Erkan G.’nin (30) Denizli 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde "6 kız çocuğuna cinsel taciz ve çocuğu hürriyetinden yoksun kılmak" suçlarından toplam 60 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmasına devam edildi.
  [​IMG]
  Sanığın okuldan çıkan 8 yaşındaki bir kız öğrencinin yanına gelip önce kendini beden eğitimi öğretmeni olarak tanıttığı, ardından kızı bir binanın boşluğuna götürüp elle taciz ettiği ileri sürüldü. Küçük kızın durumu annesine anlatması üzerine anne durumu polise bildirdi. Pedagog eşliğinde küçük kızın ifadesine başvuran polis, şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı. Şüpheli Erkan G., Pamukkale ilçesi Topraklık Mahallesi’nde yakalanarak gözaltına alındı.

  Zanlı sorgusunda susma hakkını kullandı. Yapılan araştırmada, Güney İlçe Emniyet Müdürlüğünde polis memuru olan zanlının çeşitli tarihlerde 5 cinsel taciz mağdurunun verdiği eşkale uyduğu ve her seferinde kendisini beden öğretmeni olarak tanıttığı belirlendi. Adliyeye sevk edilen ve savcılıkta ifadesi alınan Erkan G., İstanbul’da okulların trafik eğitim pistinde görevli olduğunu ve orada da taciz olayından dolayı hakkında soruşturma açıldığını söyledi.

  Denizli 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkan sanık, “3 ay açığa alındım, sonra hakkımda takipsizlik kararı verildi. Ardından Denizli’ye tayinim çıktı. 8-10 yıldır yaşı küçük kız çocuklarına kendime engel olamayacak şekilde bir zaafım var. Kız çocuklarını okşayıp, temas edince rahatlıyorum" dedi.
  Mahkeme heyeti, sanığın savunmasının ardından 2 yıl 4 aydır süren dayayı karara bağladı. Mahkeme, tutuklu olan sanığın meslekten men edilmesine ve 4 kız çocuğuna cinsel tacizden 40 yıl hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi. Sanığın karara itiraz için Yargıtaya başvurduğu belirtildi.

  KAYNAK:
   
  • Beğen Beğen x 1
  #1
 2. Penqueen

  Penqueen Banned

  Katılım:
  24 Haziran 2005
  Mesaj:
  14,599
  Beğeni:
  2,059
  cinayet işleyen bile en fazla 2 sene yatıp çıkıyor bu ülkede
  en yakın zamanda vurur buna da bir ceza indirimi
  içerde kalacağı birkaç gün zaten nesine itiraz ediyor şaşkaloz
   
  #2
 3. AdrenaLiN_

  AdrenaLiN_ Forum Ustası

  Katılım:
  8 Mart 2005
  Mesaj:
  18,041
  Beğeni:
  188
  Bu ülkede taciz edeni hadım etmeli .

  Vatana ihanet edenide asmalı
   
  #3
 4. alpay29

  alpay29 Super Moderator

  Katılım:
  26 Ekim 2010
  Mesaj:
  26,167
  Beğeni:
  4,291
  şerefsizliğin dini, imanı, milliyeti, rütbesi, mesleği olmaz.
   
  #4
 5. CekoReis

  CekoReis Forum Kalfası

  Katılım:
  9 Ağustos 2015
  Mesaj:
  1,084
  Beğeni:
  110
  Çok uyanık olmak lazım.
   
  #5
Yükleniyor...