Kimliği gizlenmiş telefon numarası | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Kimliği gizlenmiş telefon numarası

tyln67

Çırak
Öncelikle herkese iyi sabahlar arkadaşlar
Telefonumu arayan ve beni tanıdığını anladığım biri hoş olmayan bir iki konuşmayla beraber kimliğini gizemli bırakmakta ısrarcı. Çok ümitsiz bi denemeyle numarasını sorgulattım fakat kimliğini gizlemiş. Telekomünikasyon da ve ya yetkili herhangi bir yerde tanıdığım yok maalesef. Ve bu numaranın kime ait olduğunu öğrenmem lazım. Yardımcı olabilcek bi arkadaş varsa şimdiden teşekkürler.

necdet35

Co-Admin
Site Yetkilisi
Öncelikle herkese iyi sabahlar arkadaşlar
Telefonumu arayan ve beni tanıdığını anladığım biri hoş olmayan bir iki konuşmayla beraber kimliğini gizemli bırakmakta ısrarcı. Çok ümitsiz bi denemeyle numarasını sorgulattım fakat kimliğini gizlemiş. Telekomünikasyon da ve ya yetkili herhangi bir yerde tanıdığım yok maalesef. Ve bu numaranın kime ait olduğunu öğrenmem lazım. Yardımcı olabilcek bi arkadaş varsa şimdiden teşekkürler.
Hangi operatöre ait ise biliyorsan ve faturalı ise fatura ödeyecekmiş gibi yapıp isime ulaşabilirsin bir ihtimal :)

B

By ToNiK

Misafir Üye
Telefonun sinyaline kadar cikartan bir site vardi ama arsivimi kaybettim :( . Bulabilirsem yazarim tekrar.

Necdet abinin soyledigi mantikli. ATM'den de yapabilirsin.

Ayrica bir ankesorluden arayip "Merhaba ben falanca firmadan Mehmet. Size hizmet vermek icin ariyorum adinizi ogrenebilir miyim hitap icin?" diye sorakta deneyebilirsin. Ben genelde oyle buluyorum :D. Ankesor numarasi digerleri gibi alisageldik seyler degil cunku hemen yutuyorlar :) .

tyln67

Çırak
Öncelikle herkese sunduğu önerilerden dolayı teşekkür ederim tonik in sitesini şimdiden dört gözle beklerken faturalı mıdır diye bi şansımı deneyeceğim tekrardan herkese çok teşekkür ederim. :)

- Yönetici düzenlemesi: :