Kimliği gizlenmiş telefon numarası

1. tyln67

tyln67 Çırak

Öncelikle herkese iyi sabahlar arkadaşlar
    Telefonumu arayan ve beni tanıdığını anladığım biri hoş olmayan bir iki konuşmayla beraber kimliğini gizemli bırakmakta ısrarcı. Çok ümitsiz bi denemeyle numarasını sorgulattım fakat kimliğini gizlemiş. Telekomünikasyon da ve ya yetkili herhangi bir yerde tanıdığım yok maalesef. Ve bu numaranın kime ait olduğunu öğrenmem lazım. Yardımcı olabilcek bi arkadaş varsa şimdiden teşekkürler.

2. un10cked

un10cked Forum Kalfası

3. All4One

All4One Forum Ustası

CIA free caller id diye bir aplikasyon var onu cep telefonunda indir ordan belki çıkabilir.

4. siyah_01

siyah_01 Forum Kalfası

operatör olarak turkcell isen kişinin numarasını mesaj bölümüne yaz 2222ye gönder hat kimin adına açılmışsa mesaj olarak gelir.

5. necdet35

necdet35 Co-Admin

Hangi operatöre ait ise biliyorsan ve faturalı ise fatura ödeyecekmiş gibi yapıp isime ulaşabilirsin bir ihtimal :)

6. alpay29

alpay29 Super Moderator

numara gizleyerek aramak yasak bildiğim kadarıyla..

7. By ToNiK

By ToNiK Misafir Üye

Telefonun sinyaline kadar cikartan bir site vardi ama arsivimi kaybettim :( . Bulabilirsem yazarim tekrar.

Necdet abinin soyledigi mantikli. ATM'den de yapabilirsin.

Ayrica bir ankesorluden arayip "Merhaba ben falanca firmadan Mehmet. Size hizmet vermek icin ariyorum adinizi ogrenebilir miyim hitap icin?" diye sorakta deneyebilirsin. Ben genelde oyle buluyorum :D. Ankesor numarasi digerleri gibi alisageldik seyler degil cunku hemen yutuyorlar :) .

8. tyln67

tyln67 Çırak

Öncelikle herkese sunduğu önerilerden dolayı teşekkür ederim tonik in sitesini şimdiden dört gözle beklerken faturalı mıdır diye bi şansımı deneyeceğim tekrardan herkese çok teşekkür ederim. :)

- Yönetici düzenlemesi: : 22 Şubat 2015
  9. Pe55iMySTiC

Pe55iMySTiC Forum Kalfası

numarayi 2222ye gonderince harbiden cvp geliyomu yaw denendi mi?

10. fearof

fearof Forum Ustası

CIA free caller id çok tehlikeli bir uygulama telefon rehberinizin anında bir kopyasını alıyor ve nerelere ulaştırdığının tam olarak tesbitide belli değil.;)

Yükleniyor...