Kız meselesi

DualCoree
Forum Ustası
Sorunum şu wardom'da ki büyüklerimden bi yol göstermelerini bekliyorum ;)

Dün gece 3,5 4 gibi msj geldi nerdeyse 3 aydır konusmadıgım bi kız arkadaşımdan cevap verdim yine msj attı yine cvp verdim bende 1 msj attım sonra cevap vermedi sizce ne yapmaya calısıyor olabilir

Bence ; Öss ye hazırlanıyoruz ya bu cakal ( bence Kızların hepsi cakaldır ) benim aklımı karıstırarak kafadan 1 kişi önde başlamak istedi

Yada

Duygusal bi yakınlasma olmustu aramızda bu tür şeylerden zevk alıyor

yada

Aklımı karıstırmaya yönelik bişey bu ?

Anlamadım gitti ne iş

jomily
Banned
kardeş açık açık neler yaşadığını anlatırsan belkı yardımcı olmaya çalışırız
bu anlattığın Bır varmış, Bır yokmuş masalı gıbı oldu

DualCoree
Forum Ustası
kardeş açık açık neler yaşadığını anlatırsan belkı yardımcı olmaya çalışırız
bu anlattığın Bır vamış, Bır yokmuş masalı gıbı oldu
dersaneden tanısıyoruz kızla Ben başka bir ildeyim okul yüzünden dersane de yeniydim yanıma gelip alıstın mı falan derdi öyle başladı gezmemiz takılmamız falan cıkmadık hiç ama cıkmaya yakın bi ilişkimiz oldu sadece bu kadar ;

uzun süre konusmamıstık dün msj attı işte cevap verdim falan sonra bende attım msj cevap vermedi amacı ne olabilir ?

jomily
Banned
dersaneden tanısıyoruz kızla Ben başka bir ildeyim okul yüzünden dersane de yeniydim yanıma gelip alıstın mı falan derdi öyle başladı gezmemiz takılmamız falan cıkmadık hiç ama cıkmaya yakın bi ilişkimiz oldu sadece bu kadar ;

uzun süre konusmamıstık dün msj attı işte cevap verdim falan sonra bende attım msj cevap vermedi amacı ne olabilir ?
uzun süre konuşmamanızın sebebı nedır?kavga falan mı ettınız?
aranızdakı mesajlaşmada nelerden bahsettınız?sadece havadan sudan şeyler mı?

DualCoree
Forum Ustası
uzun süre konuşmamanızın sebebı nedır?kavga falan mı ettınız?
aranızdakı mesajlaşmada nelerden bahsettınız?sadece havadan sudan şeyler mı?
uzun süre konusmamamızın sebebi Dersane uzak 3 saat falan sürüyor yol olarak hattımız aynı degil msj lasamıyoruz sevgilim var ama o bilmiyor. Ben msj atmadım o da ben atmadım diye atmadı heralde kavga falan etmedik hiç

Dün msj attı işte unuttun mu naber nasılsın falan dedi o kadar bende öss var calısıomsn dedim cvp yok bida

jomily
Banned
Bence ; Öss ye hazırlanıyoruz ya bu cakal ( bence Kızların hepsi cakaldır ) benim aklımı karıstırarak kafadan 1 kişi önde başlamak istedi

Yada

Duygusal bi yakınlasma olmustu aramızda bu tür şeylerden zevk alıyor

yada

Aklımı karıstırmaya yönelik bişey bu ?
aklını karıştırarak kafadan önde nasıl başlamak ıstıyor?bunu anlıyamadım?
sevgılın varsa ve gerçekten sevıyorsan bu kişiyı arkadaş,kardeş gıbı görmek zorundasın.yanı karşındakının de senı aynı şekılde görmesını sağlamalısın.eğer bunu yapamıyorsan uzak durmaya çalışmalısın

jomily
Banned
bazı ınsanlar çok kibirlidir.özellıkle bayanlar.karşısındakınden bır menfaatı yoksa kolay kolay senden önce aramaz,sormazlar

yunus139
Daimi Üye
kız uyumuş olabilr, uyanıncada cevap atmayı unutmuş olabilr ( başıma geldi :) ) sen bu gece bi msj daha at baktın cevap gelmiyor sal gitsin

0x0001
Forum Ustası
ders çalışırken birden aklına gelmişsindir mesaj atmıştır. sonra ya uyumuştur ya üşenmiştir msj yazmaya. sevgilin varsa hala niye kafan karışsın orasını da anlamadım. he sen 1+1 olsun diyorsan sınav dönemi hiç sırası değil.

3qU!Noc
Forum Ustası
Hic taviz verme bos ver !

Kendisi arayacak seni yakinda :)

tipik ve anlamsiz hatun davranislarindan biri !

Altunhan
Forum Ustası
Aklın varsa sınava hazırlanıyorsan telefonunu açık tutma İlgilenme atsın dursun..
10 yıl öncede kız vardı şimdide var yine olacak , ama istikbal herşeyden önemlidir..
;)

unknownhero
Forum Ustası
Bir atasözü derki;
Şeytan yetişemediği yere kadınları yollar ;)

edit:böle bi konuyu geyiğe açmandaki sebep nedir?

abushogo
Daimi Üye
Bu mesaj falan tam ergen işleri. Ciddi ilişki istiyorsan gidip yüzyüze adam gibi konuşursun. Ha diyorsan yok öyle bi niyetim salla gitisin, öss'ne bak sen.