Klasik Gitar Alacağım Yardım

yhaqup2
Daimi Üye
Merhaba forum Yöneticileri , Abilerim , Arkadaşlar Klasik gitar alırken neye dikkat etmeliyim ne almalıyım öneriniz nelerdir ? Lütfen benimle paylaşmak isteyen arkadaşlar olursa memnun olurum .. Şimdiden Teşekkürler :)

Heimdall*
Cool Üye
sapında eğiklik varmı ona dikkat et kardeş sonra alacağın gitarda sap ayarı vidası olsun nota biliyosan tuner al notalar oturuyomu ona bak bide alacağın yerde ben yeni başlıcam filan sakın deme geçirirler direk.Alacağın gitarda kusur bul en az 3 gitar dene.:)

yhaqup2
Daimi Üye
sapında eğiklik varmı ona dikkat et kardeş sonra alacağın gitarda sap ayarı vidası olsun nota biliyosan tuner al notalar oturuyomu ona bak bide alacağın yerde ben yeni başlıcam filan sakın deme geçirirler direk.Alacağın gitarda kusur bul en az 3 gitar dene.:)
Bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim c70 nasıl sence ?

Heimdall*
Cool Üye
Bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim c70 nasıl sence ?
Gereksiz pahalı kardeşim.130 liraya valencia cg 160 lar var çok iyi tavsiye ederim ama telleri yüksek beni bozmaz dersen iyi.daha profesyonel bişey alcaksan valencia cg 190 derim yani yamahanın tonlarını ben pek sevmiyorum ama alınadabilir nerden internttenmi alcaksın

yhaqup2
Daimi Üye
Gereksiz pahalı kardeşim.130 liraya valencia cg 160 lar var çok iyi tavsiye ederim ama telleri yüksek beni bozmaz dersen iyi.daha profesyonel bişey alcaksan valencia cg 190 derim yani yamahanın tonlarını ben pek sevmiyorum ama alınadabilir nerden internttenmi alcaksın
c70 ile valencia cg 190 arasındaki fark nedir peki kardeşim?

isoFRM
Forum Ustası
sen kesin tekirdağlısın birader :D
tekirdağlı değilim ama edirnede yaşadım :) ben gitarımdan memnunum tavsiye ederim barcelona jakıda var akoru felan kolaylıkla halledersin tam modelide bu sanırım

ben öğrenirken bunla başlamıştım halada duruyor cokda pahalı değil

Kod:
http://www.muzikenstrumani.com/Barcelona-LC-3900-CEQ-BK-Elektro-Klasik-Gitar_6029.html#1

DArtagnan
Forum Ustası
Valencia başlangıc için ideal bir gitardır , tabi para durumu da önemli , şöyle yapalım , sen bütçeni söyle ona göre birşeyler düşünelim... ben washburn ile öğrenmiştim kötü bir gitardı , zor oldu :) iyi gitar almak gelişim için çok önemli , dediğim gibi bütçeyi bilirsem ona göre bir marka & model söyleyebilirim.

Saygılar.